יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטוני תדמית לקידום באינסטגרם

הלקוחות עברו לאינסטגרם

אם אתם משווקים פתרונות ומוצרים לקהלים צעירים יחסית, הם כבר כמעט ולא נמצאים בפייסבוק. יותר ויותר צעירים נוטשים את פייסבוק, ועוברים לאינסטגרם. אינסטגרם הוא יישום חינצי לשיתוף תמונות וסרטוני וידאו קצרים של עד דקה.

כיום, משפיענים מצלמים את עצמם עם מוצרים שונים, מעלים אותם כפוסט באינסטגרם, ומתוגמלים על פי יכולת ההשפעה שלהם (בעיקר- כמות העוקבים בתחום הספציפי בו הם משפיעים). המשפיענים דואגים לצלם את עצמם, הן בוידאו והן בסטילס, תוך שימוש עיקרי בטלפונים החכמים. התוצאה היא בהתאם.

 

איך אינסטגרם קשור לעסקים?

לאחרונה החלה אינסטגרם לאפשר גם למשווקים לקדם מוצרים ושירותים בתשלום באינסטגרם. עלויות הקידום יחסית זולות, בוודאי בהשוואה לקידום בגוגל. ההפרשים יכולים להיות כמעט בסדר גודל (5 ש"ח באינסטגרם, לעומת 50 ש"ח בגוגל). לכן, אם קהל היעד שלכם צעיר יחסית, כדאי לקדם את העסק והשירותים באינסטגרם. 

 

עם מה מומלץ לקדם את העסק והשירותים באינסטגרם?

ניתן בקלות יחסית להפיק צילום סטילס, הכולל את המידע העיקרי על העסק, ולקדם אותו. אבל,הרבה יותר יעיל להפיק סרטוני תדמית קצרים בוידאו, ולקדם אותם.

מנהל שיווק- מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים או לקהלים חדשים?

מחפש כלי שיווקי יעיל ועכשווי לפרסום באינסטגרם?
 

מה מייחד סרטון תדמית זה?

מה שהכי בולט במראה של סרטון תדמית זה, שהוא בפורמט מרובע. זה הפורמט המומלץ לסרטוני תדמית באינסטגרם, ועל כך ארחיב בהמשך. מעבר לכך, מדובר על סרטון קצר, קצבי וקולח, שמציג בתוך 30 שניות את עיקרי המסרים שמעוניינים להעביר בסרטון. ההפקה היא מקצועית, וכמובן ברמה הרבה יותר גבוהה מהסרטונים שמעלים משפיענים שצילמו את עצמם בסמארטפון שלהם. 


על מה להקפיד בהפקת סרטוני תדמית לאינסטגרם?
 

בהנחה שקהל היעד שלכם אכן נמצא באינסטגרם (צעיר מספיק), מומלץ שבכל הפקה של סרטוני תדמית לאינסטגרם להקפיד על הנושאים הבאים:

1. פורמט- הפורמט המומלץ לסרטוני תדמית באינסטגרם הוא פורמט מרובע (1:1), בניגוד לפורמט הרחב של סרטונים באינטרנט (בדרך כלל 16:9). זה משפיע מאוד על צילומי הוידאו שמעוניינים לשלב בסרטונים, מכיווןם שמצלמות הוידאו מצלמות בפורמט רחב. לכן, צלמי הוידאו צריכים להקפיד שכל מה שמצלמים נמצא בעיקר במרכז המסך. זה בעייתי במיוחד כאשר יש תנועת מצלמה. אז די קשה לשמור על האובייקטים במרכז המסך, ואז בעריכה הם עלולים להיות מוצגים מחוץ לפריים, כך שלא ניתן יהיה להשתמש בחומרי הגלם. במידה וחוששים מכך, עדיף להתמקד בצילומים סטטיים, או עם תנועה איטית, מה שמקל לשמור את האופייקטים במרכז המסך.

2. אורך- פורמלית ניתן להעלות לאינסטגרם סרטוני תדמית באורך של עד דקה. אבל, אנחנו ממליצים שלא לעבור את ה- 30 שניות. גם ככה צופי האינסטגרם 'חסרי סבלנות', אשר מצים לקבל את עיקר המידע בשניות ספורות. 

3. מסר- מומלץ להתמקד במסר בודד, ולא להתפזר על כמה מסרים שגם לוקח זמן להציג, וגם עלולים לאבד את הריכוז והקשב של הצופים הצעירים. 

4. הכל בגדול- כל מה שמוצג על המסך צריך להיות גדול, בולט וברור, הן בוידאו והן בכותרות, כך שניתן יהיה להבין ולהפנים בקלות את כל מה שמוצג, גם כשצופים בסרטון התדמית במסכים הקטנים של הטלפונים החכמים.

5. רזולוציה- מומלץ להפיק את הסרטונים ברזולוציה של HD H.264 720x720 or 1080x1080. מדובר על רזולוציה לא סטנדרטית, כך שנדרש להגדיר אותה במיוחד במערכות העריכה, אבל רק כך ניתן לקבל את הפורמט המרובע ובאיכות גבוהה.

לסיכום, במידה והלקוחות שלכם הם צעירים יחסית, מומלץ להפיק סרטוני תדמית ולקדם אותם באינסטגרם. יש להקפיד על מספר נושאים מיוחדים המומלצים בהפקת סרטון תדמית לאינסטגרם.

ראו תחילה סרטון תדמית שהופק לקידום באינסטגרם

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית שמקודם באינסטגרם

מדובר על סרטון תדמית קצר באורך של כ 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת תאורה חדשנית באינסטגרם. הסרטון מבוסס על צילומי וידאו בלוקיישן של 'בית אמיתי', בו שחקנים מדגימים סיטואציות ביתיות, בהן יש לשינוי התאורה השפעה מהותית על האוירה בחדר בו הם נמצאים. הסרטון הוא בפורמט מרובע Full HD 1080x1080, כך שמוצג בצורה אופטימית על גבי המסכים של סמארטפונים.

ראו סרטון תדמית קצר לחבר5ת וול דן

סרטון תדמית קצר זה, באורך של כ- 30 שניות, עבור רשתות חברתיות. הסרטון בפורמט לא סטנדרטי, והוא בעצם מרובע (1080x1080) כנדרש ברשתות חברתיות, במקום פורמט סטנדרטי של 16:9 (פורמט רחב). הפורמט המרובע מאפשר הצגה של מקסימום מידע כאשר צופים בסרטון התדמית דרך טלפון חכם במצב אנכי. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות