יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
למה מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק- במיוחד כשהמצב קשה?
עודכן: אוגוסט 2023
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים


'העסק כמעט מושבת כבר חצי שנה'!

 זהו אחד המשפטים הכי כואבים שאני שומע בימים אלה. אנחנו באוגוסט 2020, בשיא הגל השני של הקורונה. יש הרבה מגבלות, ואפילו מדברים על סגר בתקופת החגים. הפעילות העסקית של הרבה מאוד עסקים, ובמיוחד עסקים קטנים ובינוניים כמעט מושבתים. עסקים סובלים מבעיית תזרים מאוד קשה, ועל הכנסות כמעט ולא מדברים. נכון, יש קצת סיוע של המדינה, ואפילו תשלומי אבטלה לאנשים שהוצאו לחל"ת, אבל כל אלה רחוקים ממצב של פרנסה טובה למשפחות. חייבים, ולמרות הכל, להתניע מחדש את הפעילות העסקית. חייבים להשקיע בשיווק, ולקדם את העסק.

 

עולם השיווק עבר לאינטרנט

במהלך הקורונה, לכל אחד היה ברור שהאינטרנט הוא קו החיים החי 24/7. כל חיפושי המידע נעשו דרכו, ויותר ויותר רכישות בוצעו דרכו, גם על ידי אנשים שמעולם לא נגעו באינטרנט. פתאום, ניתן לקבל הכל דרך האינטרנט. באופן טבעי, גם עולם השיווק עבר לאינטרנט. יותר ויותר עסקים משקיעים תקציבים משמעותיים בפרסום באינטרנט, בעיקר דרך (PPC (Pay Per Click בגוגל. פרסום שעם כל קליק מועברים לאתר העסק המפרסם, ואז ניתן לראות מידע כתוב על המוצרים השונים. זה באמת עובד מצויין, ומאפשר חשיפה גם לעסקים חדשים, בהשקעה נכונה של התקציב בקמפיין שבגוגל.  

 

סרטון תדמית לעסק- הכלי השיווקי היעיל ביותר!

כמו שכתבתי, הפרסום בגוגל עובד. אבל, מהרגע שהלקוח הפוטנציאלי הקליק על הפרסום, הוא נוחת באתר של המפרסם, ונחשף למידע כתוב רב. חייבים להבין, השוק השתנה. אנשים הפכו לחסרי סבלנות. מצפים לקבל כמה שיותר מידע בצורה הכי מהירה, פשוטה וברורה, כך שיוכלו בקלות לקבל החלטה. מסתבר, שסרטון תדמית לעסק, שבנוי בצורה נכונה, הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר. על ידי צפייה בסרטון תדמית קצר שהופק עבור העסק, הלקוח הפוטנציאלי יכול לקבל בלי כל מאמץ את המידע החשוב עבורו, מה שמקל עליו לקבל החלטת רכישה. את סרטון התדמית לעסק אפשר להפיץ בכל אמצעי האינטרנט השונים, חלקם אפילו ללא כל עלות, וחלקם בעלות סבירה בהחלט, כך שהשקעה חד פעמית בסרטוני תדמית לעסק מאפשרים לכל עסק לקבל חשיפה עצומה ויעילה לעסק שפרסם. לכן, זה הזמן הכי מתאים להפקת סרטון תדמית לעסק, ויפה שעה אחת קודם!
 

 ראו סרטון תדמית למערכת פיזור חום ממזגנים מרכזיים

מדובר על הפקת סרטון תדמית של כ 1.5 דקות, אשר מציג פתרון מיוחד שייצרה חברה ישראלית, של מפזרי חום מיוחדים למערכות מיזוג אויר מרכזיים. סרטון התדמית מתמקד במוצר בודד, ובתוך כדקה וחצי מציג את היתרונות המיוחדים של מפזר החום, שלא קיימים באף אחד מהפתרונות החלופיים. מאוד ממוקד. מכיוון שהיתרון הכי משמעותי של המוצר מבוסס על זה שבחברה שפיתחה אותו קיים גוף הנדסי חזק, שהוא זה שפיתח את המוצר המיוחד, וזה מה שמבדל אותו בעיקר מהתחרות, לכן סרטון תדמית זה כולל גם צילום בוידאו של מחלקת ההנדסה של החברה, כולל הצגה של האנליזות שהובילו לפתרון הנוכחי. הסרטון עשה את העבודה לחברה!

סרטון תדמית לעסק צריך להיות מופק בצורה הנכונה!

למה הכוונה? לא כל 'סרטון תדמית' שנפיק לעסק יעשה את העבודה, וייצור ביקוש למוצרי החברה. חייבים לדעת להפיק את הסרטון נכון, בכדי לראות תוצאות. 

אלה ההמלצות העיקריות לצורך הפקה נכונה של סרטון תדמית לעסק:

1. מוצר בודד- הסרטון חייב להתמקד במוצר בודד, או בקו מוצרים אחיד, ולא במספר מוצרים שונים. חייבים להיות מאוד ממוקדים במוצר, ורק באותו מוצר. 

2. קהל יעד- להגדיר בצורה הכי מדוייקת מיהו קהל היעד של אותו מוצר ספציפי, ואין דבר כזה: 'הוא מתאים לכולם'. חיבים להגדיר במדוייק למי המוצר הכי מתאים, ולכוון את כל הסרטון אך ורק לאותו קהל יעד. 

3. בידול- להגדיר מה הבידול העיקרי של המוצר המוצע, כלומר- במה הוא יותר טוב מהפתרונות של המתחרים, או ממוצרים חליפיים שנותנים פתרון דומה לבעיה קיימת אצל אותו קהל יעד. בהפקת סרטון התדמית לעסק, שימו את הדגש במיוחד על נושא הבידול, כך שלקוחות פםוטנציאלים יבינו למה כדאי להם לקנות דווקא מכם.

4. צילומי וידאו- להרבות ככול האפשר בצילומי וידאו, ולא בסרטוני אנימציה. לקוחות מאוד אוהבים לראות בעיניים את המוצרים שמוצעים להם, לראות אנשים אחרים משתמשים במוצרים ונהנים. זה אפילו מחבר רגשית את הלקוח הפוטנציאלי עם העסק והמוצרים.

5. קריאה לפעולה- ולא לשכוח- כל סרטון תדמית חייב להסתיים בהנעה לפעולה. מה אתם ממליצים לקהל היעד לעשות, בכדי לעודד אותו בעדינות לבצע רכישה, או לפחות ליצור קשר לצורך קבלת מידע נוסף, ואז כבר אנשי המכירות יסגרו את המכירה.

לסיכום, אל תחכו. מעוניינים להזניק את הפעילות העסקית? הפיקו כבר היום סרטון תדמית לעסק, והפיצו אותו ברחבי הרשת הדיגיטלית!

מאמרים נוספים בבלוג זה, שאולי יעניינו אתכם:חשוב שסרטון תדמית לעסק ישקף באמת את העסק

                              
הפקת סרטון תדמית מחייבת מנהל הפקה

 ראו סרטון תדמית למערכת ניהול חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על מערכת ניהול דיגיטלית של קווי ייצור, שמאפשרת קפיצת מדרגה בכל מה שקשור לניהול קווי הייצור. סרטון התדמית הקצר, באורך של כ- 1.5 דקות, מציג קודם כל את הבעיה הקיימת כיום בקווי ייצור. בהמשך, מוצג בסרטון התדמית הפתרון המערכתי ומה הוא כולל, כאשר הסבר קצר על מרכיבי המערכת מוצג דרך הדמיית תלת ממד של כל חלקי המערכת. בהמשך סרטון התדמית, מוצגת המערכת כפי שהיא מותקנת אצל לקוח מרוצה, כך שלקוחות פוטנציאלים יכולים לראות בדיוק איך המערכת משתלבת אצל לקוחות אחרים, כאשר הכל מצולם בוידאו, ולהווכח שישנם לקוחות מרוצים, ושהם לא 'שפן ניסיונות' של מערכת חדשה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות