יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטון תדמית למטרת קידום מכירות בחו"ל 

רוב העסקים מתחילים מכירות בארץ

חברות הייטק בדרך כלל מפתחות מוצרים טכנולוגיים מתקדמים, אותם הם בסופו של יום משווקים בחו"ל. אבל, רוב שאר הגופים העסקיים, מתחילים את שיווק המוצרים בארץ, מתמודדים עם כל 'קשיי הילדות' של המוצרים, ורק אחריי שצברו ביטחון במוצר, פתרו את כל הבעיות הראשוניות, מתחילים לחושב על שיווק בחו"ל. 

מכיוון שכיום ידוע שהכלי השיווקי היעיל ביותר לשיווק מוצרים הוא סרטון תדמית, בהרבה מקרים פונים אליינו לקוחות ומבקשים שפשוט נתרגם לאנגלית את סרטון התדמית בעברית שהפיקו לטובת שיווק בארץ, המטרה שהסרטון שבאנגלית יקדם את המכירות בחו"ל. אז אנחנו נאלצים להסביר ללקוחות, שזו הטעות השיווקית הכי נפוצה. שיווק בחו"ל מחייב סרטון תדמית חדש שהותאם לשוק היעד.

מנהל שיווק - מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים בחו"ל?

מתכנן קמפיין שיווקי בחו"ל?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לעסק יצרני שמעוניין לשווק בארצות הברית

מדובר על סרטון של כדקה וחצי, מבוסס על צילומי וידאו בעסק, אשר מציג את היכולות והמבנה המקצועי של החברה, אשר מסוגלת לספק צרכים מאוד מיוחדים של הלקוחות בארצות הברית.

אז איך מתחילים בהפקת סרטון תדמית לייצוא?

 
זה שלעסק יש סרטון תדמית בעברית, לא עוזר כלל לצורך סרטון תדמית למטרות קידום מכירות בחו"ל. בכדי להתחיל למכור בחו"ל, צריך קודם כל לבצע עבודת שיווק מעמיקה, אשר תענה על השאלות הבאות:

1. לאיזה שוק מעוניינים לפנות? 

2. מי קהל היעד?

3. איך מתכננים לעבוד בשוק היעד (מכירות ישירות, דרך מפיצים וכו)?

3. מה התחרות בשוק היעד?

4. מה הייחוד של העסק בשוק היעד?

 

איך מתרגמים את המידע השיווקי לסרטון התדמית?


כאשר יש את כל הנתונים השיווקיים, הם בעצם תוצר התחקיר השיווקי. השלב הבא הוא כתיבת תסריט שיווקי לסרטון התדמית החדש, בו יש להקפיד על הנושאים הבאים:

1. שפה- סרטון התדמית חייב לדבר בשפת שוק היעד. אם זה ארצות הברית, הקריינות חייבת להיות של American Native Speaker. אם זה באירופה, אנחנו ממליצים שכל סרטון יהיה בהתאם למדינת היעד, כלומר- לצרפת דובר צרפתית, גרמניה דובר גרמנית וכן הלאה. אם קהל היעד באירופה הוא מקצועי, ניתן שהסרטון תדמית יהיה באנגלית, אבל מומלץ להוסיף כתוביות תרגום של הקריינות לשדפת המקום, בכדי להבטיח את העברת כל המסרים בצורה מדוייקת.

2. קהל היעד- חייבים בתוך המדינה אליה מעוניינים לשווק, לדבר בשפה של קהל היעד. לא לצפות שהסרט יפנה לכולם, כי לא כולם הם הלקוחות הפוטנציאלים, אלא רק קהל היעד מעניין לצורך קידום המכירות.

3. ערך ללקוח- בכל שוק יעד, קיימים צרכים שונים. אחריי שהשיווק הגדיר את הצורך השיווקי באותו שוק יעד, חייבים שהתסריט של סרטון התדמית, יציג ללקוח בצורה ברורה איזה ערך הוא יכול לקבל מהפתרון המוצע. ערך הוא לא 'פרמטר חשמלי' של המוצר, אלא בעיה שהמוצר פותר ללקוח. גם טכנולוגיה אינה ערך. הטכנולוגיה צריכה לתמוך בערך שניתן ללקוח, כך שהיא אמצעי ולא מטרה בפני עצמה.

4. ייחוד/בידול- התסריט של סרטון התדמית צריך להציג בצורה הכי פשוטה וברורה במה המוצר שאנחנו מציעים יותר טוב מהתחרות? מה מבדל אותו מהתחרות? זה לא חייב להיות דווקא הנושא הכי חשוב במוצר. הוא צריך להיות יותר טוב מהמתחרים, והכי טוב- כזה שלא קיים אצל המתחרים. באופן כזה ללקוח קל לזהות ולהבין למה עדיף לו לקנות את המוצר שאנחנו מציעים בסרטוני התדמית, ולא מהמתחרים. 

5. והכול בתוך 90 שניות- רוצים להציג הרבה דברים בסרטון התדמית, אבל צריך להניח שהסבלנות של הלקוחות הפוטנציאלים מוגבלת. צריך לדעת להתמקד בדברים הכי חשובים, ורק אותם להציג, ובזמן מקסימלי של 90 שניות. אם אפשר ב- 60 שניות- עדיף. זו בדיוק המומחיות של הקופירייטרים: לתמצת מסרים במינימום מילים, כך שניתן יהיה להפיק סרטוני תדמית קצרים. 


לסיכום, סרטון תדמית לקידום מכירות בחו"ל הוא לא 'תרגום של סרטון התדמית שהופק בעברית', אלא סרטון חדש ייעודי שהותאם לשוק היעד ולקהל היעד, במטרה לענות על צורך שיווקי אמיתי בשוק היעד.למאמרים נוספים בנושא:   איך בוחרים חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים?


                                       סרטי תדמית- לענות במדויק על הצורך


 

ראו סרטון תדמית למכונת חירור יריעות פלסטיק שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית בארצות הברית, מכונת חירור יריעות פלסטיק לעטיפת מוצרי מזון. הסרטון מבוסס כולו על צילומי וידאו של המכונה, כך שקהל היעד יוכל לראות בצורה בלתי אמצעית שהמכונה קיימת ועובדת, ודרך הכותרות להבין את היתרונות המיוחדים של המכונה. הקריינות היא באנגלית, על ידי קריין שהוא American Native Speaker, כך שקהל היעד יתחבר לנושא, ויבין במדוייק את היתרונות המיוחדים של המכונה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למיזם בשוק האמריקאי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם מיזם בארצות הברית, למטרת גיוס כספים לעסקים קטנים שבקו העימות בישראל. סרטון התדמית משלב צילומי וידאו מישראל, עם צילומי וידאו של העסקים הקטנים שהם חלק מהמיזם. באופן כזה נוצר חיבור רגשי אצל קהל היעד האמריקאי, ומעודד אותם לתמוך באותם עסקים. את היישום של המיזם באתר האינטרנט הצגנו דרך צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots), כך שקהל היעד יכול לראות בדיוק את מרכבי המיזם. הסרטון מלווה לכל אורכו בקריינות מקצועית של קריין שהוא Amrican Native Speaker, כנדרש בסרטוני תדמית לשיווק בארצות הברית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות