יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
הפקת סרטון תדמית- למה דווקא עכשיו?

הפקת סרטוני תדמית- רק לעסקים גדולים?

עד השנים האחרונות, היה די ברור שהפקת סרט תדמית היא מאוד יקרה, ורק חברות גדולות ומבוססות יכולות להרשות לעצמן כזו הפקה. העלויות הגבוהות לא היו רק בשלב ההפקה, אלא גם בהפצה, מכיוון ששילוב סרט כבד באתר החברה היה בעלות נוספת מאוד גבוהה. חברות רבות נאלצו להפיק את הסרט על גבי DVD, אותו הן היו שולחות ללקוחות, או מציגות אותו רק במהלך פגישות עם הלקוח, או במסגרת תערוכות.

הפקת סרטון תדמית- מתאים לכל עסק!

בשנים האחרונות, עלות הפקת סרטי תדמית ירדה באופן משמעותי. ציוד הצילום המקצועי, תוכנות העריכה ומחשבי עריכה המקצועיים הוזלו משמעותית, ואפשרו כניסה של חברות הפקה רבות, עם מגוון רחב של יכולות

ניתן להתאים את עלות ההפקה לגודל החברה, כך שכיום ניתן להפיק סרט תדמית אפילו לעסק קטן ובעלות סבירה

וכשהעלות יורדת, ניתן למקד את הסרטים על פי הצרכים. לא עוד סרט של 6-8 דקות המציג עולם ומלואו, אלא סרטים קצרים וממוקדים: סרטון תדמית של 1-2 דקות על החברה והטכנולוגיה שלה, ועוד מספר סרטי מוצר קצרים על כל מוצר של החברה בנפרד.

ניתן לדחוס את הסרט, להעלות אותו בחינם ליוטיוב (youtube), ולקשר אותו לאתר החברה, ללא כל עלות נוספת לחברה. יוטיוב תומכת כיום בסרטים באיכות מאוד גבוהה, כולל סרטים באיכות של High Definition (HD), כך שניתן להעלות סרטי תדמית וסרטי מוצר מקצועיים, ברמת הפקה של HD, כמעט מבלי לפגוע באיכות הסרט.

הלקוחות כיום הרבה יותר קצרי רוח מאשר בעבר. הלקוח רוצה לקבל במהירות את מירב המידע על החברה והמוצרים, אחרת הוא עובר לבדוק חברה אחרת. סרט תדמית, או סרט מוצר, יכולים לספק את כל המידע החיוני בתוך 1-3 דקות

לסיכום, כיום הפתרונות עונים בצורה טובה מאוד על הצרכים, ובעלויות שמתאימות להפקת סרטי תדמית גם לחברות ענק, אבל גם לעסקים קטנים. לכן, יותר ויותר עסקים משלבים כיום סרטי תדמית וסרטי מוצר באתרי החברות.אולי יעניין אותך גם:   סרטון תדמית לרשת חברתית


                               חידושים בתחום הפקת סרטים לעסקים

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק שיווקית?

 

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים עם קווי מוצרים חדשים?

ראו תחילה סרטון תדמית למערכת בטיחותית לרכב שהפקנו לאחרונה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
ראה בקישור זה מגוון דוגמאות של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן