יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטון תדמית- למה דווקא עכשיו?

הפקת סרטוני תדמית- רק לעסקים גדולים?

עד השנים האחרונות, היה די ברור שהפקת סרט תדמית היא מאוד יקרה, ורק חברות גדולות ומבוססות יכולות להרשות לעצמן כזו הפקה. העלויות הגבוהות לא היו רק בשלב ההפקה, אלא גם בהפצה, מכיוון ששילוב סרט כבד באתר החברה היה בעלות נוספת מאוד גבוהה. חברות רבות נאלצו להפיק את הסרט על גבי DVD, אותו הן היו שולחות ללקוחות, או מציגות אותו רק במהלך פגישות עם הלקוח, או במסגרת תערוכות.

הפקת סרטון תדמית- מתאים לכל עסק!

בשנים האחרונות, עלות הפקת סרטי תדמית ירדה באופן משמעותי. ציוד הצילום המקצועי, תוכנות העריכה ומחשבי עריכה המקצועיים הוזלו משמעותית, ואפשרו כניסה של חברות הפקה רבות, עם מגוון רחב של יכולות

ניתן להתאים את עלות ההפקה לגודל החברה, כך שכיום ניתן להפיק סרט תדמית אפילו לעסק קטן ובעלות סבירה

וכשהעלות יורדת, ניתן למקד את הסרטים על פי הצרכים. לא עוד סרט של 6-8 דקות המציג עולם ומלואו, אלא סרטים קצרים וממוקדים: סרטון תדמית של 1-2 דקות על החברה והטכנולוגיה שלה, ועוד מספר סרטי מוצר קצרים על כל מוצר של החברה בנפרד.

ניתן לדחוס את הסרט, להעלות אותו בחינם ליוטיוב (youtube), ולקשר אותו לאתר החברה, ללא כל עלות נוספת לחברה. יוטיוב תומכת כיום בסרטים באיכות מאוד גבוהה, כולל סרטים באיכות של High Definition (HD), כך שניתן להעלות סרטי תדמית וסרטי מוצר מקצועיים, ברמת הפקה של HD, כמעט מבלי לפגוע באיכות הסרט.

הלקוחות כיום הרבה יותר קצרי רוח מאשר בעבר. הלקוח רוצה לקבל במהירות את מירב המידע על החברה והמוצרים, אחרת הוא עובר לבדוק חברה אחרת. סרטון תדמית יכול לספק את כל המידע החיוני בתוך 1-3 דקות

לסיכום, כיום הפתרונות עונים בצורה טובה מאוד על הצרכים, ובעלויות שמתאימות להפקת סרטוני תדמית גם לחברות ענק, אבל גם לעסקים קטנים. לכן, כמעט כל עסק כיום מפיק לעצמו סרטון תדמית שיווקי.אולי יעניין אותך גם:   סרטון תדמית לרשת חברתית


                               חידושים בתחום הפקת סרטוני תדמית לעסקים

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק שיווקית?

 

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים עם קווי מוצרים חדשים?

ראו תחילה סרטון תדמית למערכת בטיחותית לרכב שהפקנו לאחרונה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
ראה בקישור זה מגוון דוגמאות של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לחברת יהב הפקות אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר מציג את יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים. הסרטון מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטוני תדמית שהפקנו עבור מגוון גדול של לקוחות, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות. בהפקת סרטון תדמית זה ניתן לראות גם את מגוון סוגי ההפקות של החברה, החל מסרטונים המבוססים בעיקר על וידאו, או סרטוני אנימציה, ואפילו שילוב בין סרטון וידאו ואנימציה, מה שיוצר ייחוד של הסרטון.

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול קווי ייצור אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מציג מערכת ניהול דיגיטלית חדשה של קווי ייצור. הסרטון מציג את הפתרון דרך צילומי וידאו, ובעיקר- איך הוא נראה כאשר הוא מותקן אצל לקוח אחר, כך שלקוחות פוטנציאלים יכולים להתחבר לנושא. מכיוון שמדובר על מערכת מורכבת, ההסבר על הפתרון מבוסס על אנימציה קצרה מסוג גרפיקה דינאמית (motion graphics), בשילוב עם הדמיות תלת ממד בכדי להציג את המערכת מכל צדדיה. סרטון תדמית זה יכול לשמש הן באתר הבית, והן ברשתות חברתיות, ואפילו כקישור למיילים שיווקיים אל קהל היעד. באופן כזה סרטון תדמית אחד קצר, יכול לשרת את העסק במגוון צינורות השיווק הקיימים, ולקדם הן את החשיפה של הנושא, והן קידום מכירות בפועל.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות