יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
העסק תקוע? מחפשים צמיחה? סרטון תדמית הוא הפתרון!
עודכן: ינואר 2024
כל עסק חייב לצמוח בכדי למנוע סטגנציה!
בתקופת השלוש שנים האחרונות, בהן היינו בתוך שנות הקורונה, כמעט כל עסק ספג פגיעה קשה. מעטים הצליחו לשמור את הראש מעל המים, וכמו תמיד- היו כאלה שהצליחו להתאים את עצמם למב החדש, ואפילו ראו הצלחה בתקופה זו. 

מה שאני מציע לכל בעל עסק וכל מנהל שיווק שיוצר איתי קשר לצורך הפקת סרטוני תדמית, זה שקודם כל יעצרו ויבחנו את המטרות של העסק, מול סל המוצרים, במטרה להבין אם המטרות והמוצרים שיש כיום לחברה עדיין רלוונטים לשוק שהתהווה בימים שאחרי הקורונה. יש לא מעט שממשיכים ללכת עם הראש בקיר, כי מאוהבים במוצרים שלהם, ועדיין חושבים שהם רלוונטים למרות שהמכירות ממש תקועות. רק אחריי שהעסק ניתח את השוק החדש, ואת סל המוצרים של העסק, ומולו הוא הציב מטרות שיווקיות ברורות שמתאימות למצב הנוכחי, אז- אנחנו כחברת הפקות של סרטוני תדמית נכנסים לתמונה, ומחילים לחשוב יחד מהם הכלים השיווקיים המיטביים לאותו עסק, כך שסרטוני תדמית יאשרו לעסק לגדול ולצמוח.

לפני שנציג מה נדרש מהפקת סרטוני תדמית על מנת לאפשר לעסק לצמוח, ראו מקבץ מתוך סרטוני תדמית שהפקנו בתקופה האחרונה:

אז מה יכול לדחוף את העסק קדימה, ומה זה אומר לגביי סרטוני תדמית?

מה שאנחנו כחברת הפקות של סרטוני תדמית ממליצים ללקוחות, על מנת לדחוף את העסק קדימה, הם הדברים הבאים:

1. הפקת סרטון תדמית לעסק- על מנת שלקוחות יסכימו בכלל להסתכל על המוצרים של העסק, הם צריכים להבין שמדובר על עסק קיים, עם תשתיות ויכולות ייחודיות, כך שניתן יהיה לסמוך על המוצרים שלו. לצורך כך, אנחנו ממליצים לעסקים, קודם כל, עזבו מכירות, בואו נעבוד לחזק את המיתוג של העסק, ונחשוף את העסק לקהל היעד. לצורך כך, אנחנו ממליצים להפיק סרטון תדמית עם המאפיינים הבאים:

1.1  סרטון תדמית באורך של 1-2 דקות.

1.2  הסרטון צריך להיות מבוסס על צילומי וידאו, בהם ניתן לראות את העסק, קווי המוצרים השונים, מעבדות פיתוח וכל מה שיחזק את הבטחון של קהל היעד בקיום של העסק

1.3 הצגת הייחוד של העסק, כך שקהל היעד שמתאים לעסק ידע מה הדבר שמבדל את העסק מהמתחרים, ושעדיף לו להיות בקשר עם עסק זה, שייתפס בעיניו כמוביל בתחום

1.4 בסיום הפקת סרטון התדמית, יש להפיץ אותו אל קהל היעד, תוך טרגוט שלהם במדיה החדשה (גוגל ורשתות חברתיות), לא במטרה להגדיל מכירות, אלא בעיקר על מנת לחזק את המיתוג והמובילות של העסק, כך שכשהוא יחשף למוצרים- הוא ידע שיש על מי לסמוך. חשוב להשקיע תקציב שיווק משמעותי להפצה של הסרטון, תוך התמקדות בקהל היעד.

2. הפקת סרטון תדמית נפרד לכל מוצר- הלקוחות כיום מאוד בררנים, ומוכנים להקצות זמן מועט לסרטוני מכירה. לכן, על מנת לקדם כל מוצר, מומלץ להפיק סרטון תדמית עם המאפיינים הבאים:

2.1 סרטון תדמית באורך של כ- 30 שניות, ולא יותר מדקה במידה והכרחי.

2.2 הסרטון צריך להתמקד במוצר בודד, או קו מוצרים, ורק בו. במידה וקיימים בעסק מספר מוצרים שונים, שמותאמים לקהלי יעד שונים, מומלץ להפיק סרטון נפרד לכל מוצר, שידבר בשפה של קהל היעד הספציפי.

2.3 מומלץ שהסרטון יהיה מבוסס על צילומי וידאו, כך שאנשים יוכלו לראות לא רק שהמוצר קיים, אלא גם איך הוא נראה, לראות אנשים אחרים משתמשים בו ונהנים, לראות איך המוצר משתלב במערכות אחרות, וכן הלאה. גם אם מדובר בקידום מכירות של מוצר תוכנה, או אפליקציה חדשה, אנחנו גם ממליצים לצלם את הסרטון בוידאו, כאשר את מסכי התוכנה בפועל להציג דרך צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots). זה עדיף בהרבה על סרטון קצר באנימציה, מה שהיה יותר מקובל בעבר להפיק לצורך קידום אפליקציות חדשות.

2.4 סרטון התדמית צריך להציג בעיה קיימת אצל קהל היעד, ואיך המוצר שמוצג בסרטון פותר בעיה זו, ובמיוחד- למה דווקא מוצר זה מיצרן זה, כלומר- מה הבידול של המוצר. מאוד חשוב להצלחה שיווקית של המוצר. דרך אגב, כבר היו לנו מוצרים שהיו מתאימים למספר קהלי יעד. במקרים אלו המלצנו ללקוחות שלנו, להפיק סרטון תדמית נפרד לכל קהל יעד, כי לקהלים שונים בעיות שונות, ומדברים בשפות שונות, גם אם זה באותה מדינה. לכל קהל יעד שפה משלו, וסרטון צריך להתאים את עצמו לכל קהל יעד.

2.5 הפורמט הסופי של הסרטון צריך להיות בהתאם למדיה בו הוא מוצג. במידה ומציגים באתר העסק, ניתן פורמט סטנדרטי רחב. במידה ומציגים ברשתות חברתיות, כולל אינסטגרם, עדיף פורמט צר (אנכי) או מרובע. 

2.6 כשהסרטון סיים את ההפקה, יש להפיץ אותו אל קהל היעד המדוייק שהוגדר למוצר, ושוב באמצעות טרגוט מדוייק. 
 

לסיכום,  על מנת לקדם את העסק, מומלץ על הפקת סרטון תדמית, שהוא בעיקר מחזק את המיתוג של העסק, וכן סרטון תדמית נפרד לכל מוצר של העסק. בסיום הפקת סרטוני התדמית, יש להפיץ אותם אל קהל היעד, תוך טרגוט שלהם ברשתות.

מנהל עסק- מרגיש שהעסק תקוע ומעוניין לקדם את העסק?

מחפש את מנוע הצמיחה החדש של העסק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

הפקת סרטון תדמית- מרעיון ועד לסרטון שמניב תוצאות לעסק

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר מבוסס כולו על קטעים קצרים מתוך הפקות של סרטוני תדמית מהשנתיים האחרונות, כלומר- בעיצומם של ימי הקורונה. למרות המגוון הגדול של סגנונות הפקה, ניתן לראות את הנוכחות הגדולה של הפקות סרטונים שמבוססים על צילומי וידאו. זה מה שלמדנו על השינוי העיקרי שעבר על קהל הלקוחות: מחפשים פתרונות שאפשר 'לראות' אותם, כמו סרטון מצולם בוידאו, ולא סרטון אנימציה, מרהיב ככול שלא יהיה.

ראו סרטון תדמית לחברה יצרנית

מדובר על סרטון תדמית, באורך של כדקה, אשר כמו שהמלצתי למעלה, מבוסס כולו על צילומי וידאו של העסק והמוצרים השונים, תוך הצגת הבידול של העסק מול פתרונות חלופיים, והטכנולוגיה המובילה של העסק. הציודים השונים גם מוצגים מכל הכיונים, וגם מוגים תוך כדי פעולה בהדגמות על לקוחוה פוטנציאלית.

ראו סרטון תדמית למכון להסרת שיער בלייזר

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, עבור מכון להסרת שיער בלייזר. למכון ישנם מגוון גדול של טיפולים, לכן הפקנו עבור המכון מספר סרטוני תדמית, כאשר כל סרטון מציג סוג טיפול שונה, על מנת שאפשר יהיה להפיץ אותו לקהל יעד ספציפי. לדוגמא, סרטון תדמית זה מציג את נושא הסרת שיער בלייזר לגברים. מדובר על תחום פחות נפוץ, ושפחות מדברים עליו. לכן, הסרטון הופץ בפייסבוק, תוך טרגוט של גברים, שהוא קהל היעד של הטיפול.

ראו סרטון תדמית למוצר ניהול מתקדם

מדובר על סרטון תדמית למוצר ניהול ובקרה של גידול קנאביס רפואי, שפותח על ידי חברת ריוסול. הסרטון מבוסס כולו על צילומי וידאו שבצענו בימי הקורונה בתוך חממת גידול קנאביס רפואי בישראל, כך שקהל היעד יכול לראות את השתלבות מערכת הניהול בכל שלבי הגידול, החל מצמח האם ועד לאספקת המוצר הסופי ללקוחות. ניהול מקיף זה נדרש על ידי הרגולטורים בכל מדינה, והמערכת המוצגת מבצעת את זה בצורה אופטימלית, בעשרות חממות גידול בישראל

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות