יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת סרטון תדמית- חשוב להגדיר מראש את מטרת הסרטון
נכתב: נובמבר 2022
הפקת סרטון תדמית כיום הוא ממוקד מטרה!
שנים, סרטון תדמית לעסק היה מאוד כללי, הציג את מגוון המוצרים של העסק, הטכנולוגיה העיקרית, הלקוחות וכן הלאה. סרטון ומקיף. אבל, העולם החדש הוא של סרטוני תדמית קצרים וממוקדים, שמופצים בדרך כלל בדיגיטל (המדיה החדשה), בכדי להשיג את התוצאות המיטביות לעסק. לכן, הרבה לפני תחילת ההפקה של סרטון תדמית,מנהלי השיווק חיבים להגדיר את המטרה של כל סרטון, כך שחברות ההפקה יוכלו להפיק את הסרטון שיתן תוצאות מיטביות להשגת המטרות המוגדרות. 


לפני שנציג את המטרות השונות של סרטוני תדמית, ראו תחילה סרטון קצר שמציג את המטרות השונות של הפקת סרטון תדמית:

מהן המטרות השונות להפקת סרטון תדמית עבור עסקים?

ראו להלן את המטרות השונות להפקת סרטון תדמית עבור העסק שלכם, מה מאפיין את אותו סרטון ודוגמא מייצגת לסרטון תדמית שהותאם לאותה מטרה:

1. סרטון תדמית לחיזוק המיתוג של העסק- סרטון כזה צריך להיות ממוקד בעסק. הסרטון צריך להציג העסק, הטכנולוגיה המובילה, קווי המוצרים השונים, ובעיקר- למה לקוחות בוחרים לעבוד עם העסק, כלומר במה הוא ייחודי. סרטון תדמית לחיזוק המיתוג של העסק יכול להיות באורך של 1-2 דקות, עדיף כזה שמבוסס על צילומי וידאו, כך שקהל היעד יוכל לראות את העסק בפועל, ולא סרטונים כלליים מתוך מאגרי Stock Footage. הפורמט של הסרטון צריך להיות סטנדרטי, ומקובל כיום Full HD 1080p. גם אם הוידאו צולם ב 4K, עדיף לייצא את הסרטון בפורמט של 1080, כך שלא יהיה עומס גדול מידי על הרשת. את הסרטון מומלץ להעלות לאתר העסק, עדיף בדף הבית, כך שאלו יהיו 'הפנים של העסק' לכל מי שנכנס לאתר. כמובן, אשפר לשלב את הסרטון בכל קמפיין שיווקי של העסק, מה שיגדיל גם את החשיפה לעסק, ויחזק יותר את המיתוג

מנהל עסק- מעוניין לקדם את העסק, ולחזק את המיתוג שלו?

שוקל כמה להשקיע בשיווק לקראת שנה הבאה?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה סרטון תדמית של יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

מדובר על סרטון תדמית קצר לחברת יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים, אשר מבוסס על קטעים קצרים מתוך הפקות שלנו, כאשר במקביל מוצגות המטרות השונות לצורך הפקת סרטונים. ניתן לראות את סגנונות ההפקה השונים, אשר הותאמו לכל לקוח על פי צרכיו.

ראו סרטון תדמית שהופץ ישירות לקהל היעד

מדובר על מערכת מיוחדת לניהול הגידול של קנאביס רפואי, שמאוד הצליחה בארץ, ועכשיו המפתח ביקש להפיק סרטון תדמית שיאפשר לו לשווק את המערכת בחו"ל, באמצעות דיווק ישיר לקהל היעד המאוד מובחן (מנהלי חממות גידול קנאביס רפואי בחו"ל). הסרטון באורך של כ- 1.5 דקות, מציג דרך צילומי וידאו את שילוב המערכת בכל תהליך הגידול של קנאביס רפואי בחממת גידול בארץ.

ראו דוגמת הפקת סרטון תדמית לחיזוק המיתוג של העסק

מדובר על חברה שמפתחת, מייצרת ומשווקת של ציוד קוסמטי-רפואי ייחודי. מטרת סרטון תדמית זה היא לחזק את המיתוג של החברה, על ידי הצגת החברה, קווי מוצר עיקריים, הייחוד של כל אחד מקווי המוצרים השונים, כאשר הכל מצולם בוידאו בזמן פעולה, כך שקהל היעד יכול לראות את החברה והמוצרים השונים, ולהבין את הייחוד של העסק. הסרטון הועלה לאתר הבית של החברה, וכן הופץ בקמפיין שיווקי בחו"ל, תוך טרגוט של קהל היעד.

 

2. סרטון תדמית לקידום מכירות- סרטון תדמית כזה צריך להיות ממוקד במוצר בודד (או קו מוצרים), ולהציג רק אותו. חשוב שהסרטון יציג את המוצר בפועל, רצוי דרך צילומי וידאו. צריך שמי שצופה בסרטון יבין בצורה מהירה וברורה לא רק מה המוצר עושה, אלא בעיקר מה הייחוד של המוצר. למה כדאי לו לרכוש את המוצר הזה, ודווקא מהעסק שהמציג לו את הסרטון. רצוי שהסרטון יהיה באורך של עד דקה, וגם בפורמט סטנדרטי של Full HD 1080p. את הסרטון מעלים לדף המוצר באתר החברה, ומפיצים אותו במדיה החדשה תוך טרגוט של קהל היעד. 

 

לסיכום, על מנת שסרטון תדמית יצליח להניב תוצאות, חייבים מראש להגדיר את המטרות של הפקת סרטון התדמית, כך שניתן יהיה להתאים את הסרטון למטרות. המטרות העיקריות של סרטוני תדמית הם: חיזוק המיתוג, הגדלת מכירות, הגדלת חשיפה וגיוס משקיעים.אולי יעניין אתכם גם:        איך להשפיע על קניות אונליין בהפקת סרטון תדמית?                                        חשיבות הפקת סרטון תדמית- רק בלי לחץ! 

ראו דוגמת הפקת סרטון תדמית לקידום מכירות באינסטגרם

מדובר על מערכת תאורה בייתית ייחודית, מבוססת שליטה על תאורת לדים, כשאר הלקוח תכנן לטרגט לקוחות באינסטגרם. לכן הפקנו סרטון תדמית קצר זה, באורך של כ- 30 שניות, כאשר כל הויז'ואל מבוסס על צילומי וידאו, ללא קריינות, כי רוב הלקוחות באינסטגרם מסתכלים על סרטונים ללא סאונד.

ראו דוגמת הפקת סרטון תדמית להגדלת חשיפה ללקוחות חדשים באנסטגרם

מדובר על חברת וול-דן, יבואנית של ציוד לבישול חוץ תוצרת Muurikka, ומתחילה לשווק אותו בימים אלו. קהל היעד שלהם נמצא באינסטגרם, ולכן הפקנו סרטון תדמית זה, שכולו מבוסס על צילומי וידאו של המוצרים השונים, עם הייחוד שלהם, כאשר הסרטון באורך של כ- 30 שניות, והפורמט מרובע (1080x1080), כך שיוצג בצורה מיטבית באינסטגרם. הסרטון גם מתאים לשווק בטיק טוק.

ראו דוגמת הפקת סרטון תדמית לקידום מכירות

מדובר על מטבח קיץ של חברת מוריקה הפינית, אשר נועד לאפשר בישול חוץ. סרטון תדמית קצר זה, באורך של כ- 50 שניות, ממוקד רק במוצר זה, הכל מצולם בוידאו, מה שמאפשר לראות בדיוק איך המוצר נראה, בשילוב עם צילומים של שף שמבשל על המוצר מגוון מוצרים, ולאורך כל הסרטון מוצגים היתרונות הייחודיים של המוצר. הסרטון הועלה לדף המוצר, והופץ ברשתות החברתיות תוך טרגוט של קהל היעד.

 

3. סרטון תדמית להגדלת חשיפה ללקוחות חדשים- כאן מדובר על הפקת סרטון תדמית שבעצם תעורר מודעות אצל קהל יעד חדש לעסק או למוצר חדש. הפעם צריכים להיות עוד יותר ממוקדים. מומלץ להפיק סרטון תדמית באורך של עד 30 שניות, בו מציגים את העסק או המוצר החדש הכי תמציתי שאפשר, תוך התמקדות בייחוד, או בבעיה קיימת שהמוצר פותר. מכיוון שעיקר ההפצה של סרטוני תדמית להגדלת חשיפה היא ברשתות החברתיות, מומלץ הפעם שההפקה תהיה בפורמט מרובע לא סטנדרטי של 1080x1080, שמוצג בצורה יותר אופטימלית על מסכי הרשתות, מאשר פורמט סטנדרטי. זה נכון במיוחד אם עיקר ההפצה היא באינסטגרם או בטיק טוק. 

ראו דוגמת הפקת סרטון תדמית להגדלת חשיפה בפייסבוק

מדובר על מערכת לאגירת עודפי מים ממזגנים. סרטון תדמית זה, ממוקד בקהל יעד שהוא בעלי רכבי עבודה, עבורם בעיית חוסר מים בשטח היא משמעותית, והמערכת שמוצגת בסרטון מראה איך הבעיה נפתרת לחלוטין. הסרטון באורך של כ- 30 שניות, וכולו מבוסס על צילומי וידאו, כך שקהל היעד יכול לראות את פתרון הבעיה שלהם. על מנת להגיע אל קהל היעד, הסרטון הופץ בפייסבוק, בפורמט סטנדרטי של Full HD, תוך טרגוט של קהל היעד.

 

3. סרטון תדמית לגיוס משקיעים- לצורך גיוס מימוןם ממשקיעים, לצורך השלמות פיתוח של פתרונות טכנולוגיים, נדרשת הפקת סרטון תדמית שמציג בעיה קיימת, מה הפתרון המוצע לבעיה זו, ומה הסטטוס המדוייק של הפיתוח, כך שמשקיעים יבינו כמה הם קרובים להצגת הפתרון ללקוחות בפועל. סרטון תדמית לגיוס משקיעים צריך להיות באורך של 2-3 דקות, וגם כאן מומלץ להציג את הפתרון, ואת הצוות שעובד על הפיתוח, בצילומי וידאו, כי לא פעם משקיעים מקבלים החלטת השקעה על בסיס הצוות המוביל שמטפל בנושא. הפורמט של הסרטון צריך להיות סטנדרטי Full HD, ולהישלח ישירות למשקיעים, במטרה לקיים פגישה בה הם יוכלו להציג את הפתרון באופן יותר מפורט. כלומר- הסרטון צריך להיות בעיקר 'פותח דלתות'.  

ראו דוגמת הפקת סרטון תדמית לגיוס משקיעים

מדובר על פתרון לבנייה מודולרית של מבנים, שמקצרת משמעותית את זמן הבנייה בשטח, ומוזילה משמעותית את עלויות הייצור. סרטון תדמית זה, באורך של כ- 3 דקות, מציג את גודל השוק, ובצילומי וידאו מציג איך הבנייה החדשה נראית בשטח, עם כל היתרונות שמקבלים, וכן את מפעל הייצור הסדרתי של הבנייה המודולרית, שמאפשרת לקצר את הלו"ז לבנייה בשטח. גם כאן הפורמט הינו סטנדרטי.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות