יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטון הדרכה לניסוי קליני
עדכון אחרון: מאי 2022
בכדי לקבל אישור של מכוני בריאות למוצר רפואי, בדרך כלל נדרש קודם כל להעביר את המוצר ניסוי קליני. בכדי להצליח בניסוי, חייבים להדריך את הנסיינים, באופן השימוש הנכון במוצר, בכדי להבטיח תוצאות תקינות. בעבר, החברות הפיקו ספרי הדרכה מפורטים, כולל שרטוטי הסבר של כל אחד מהשלבים. כיום, מפיקים במקומם סרטוני הדרכה.
הפקת סרטון הדרכה זה, מפרט צעד אחר צעד, את כל הפעולות שנדרש לבצע, על מנת להבטיח שימוש נכון במוצר על פי הנחיות של היצרן, כך שתובטח הצלחה בניסוי הקליני. שימוש לא נכון עלול לשבש את התוצאות מהניסוי, ולהכשיל את המוצר בשל שימוש לא נכון. בסרט ההדרכה, הנסיין רואה בדיוק מה הוא אמור לבצע בכול שלב, איך זה נראה במדויק על גבי 'ניסיין' אחר (המדגימה), ובמיוחד המיקום הנכון על הראש.

לכן, כאשר מעוניינים בהפקה של סרטון הדרכה לקראת ניסוי קליני, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים:

1. לצלם את סרט ההדרכה בוידאו, ולא להשתמש בסרטון אנימציה, כך שהנסיין יכול לראות במדויק איך משתמשים במוצר נסיינים אחרים. הצילום צריך להיות באיכות גבוהה, מצולם ממרחקים נכונים, כך שניתן לראות במדויק את כל הפרטים הקשורים לשימוש במוצר. חשוב שתהיה תאורה טובה של מקום הצילומים, כך שהכול יהיה ברור, וימנעו טעויות.

2. סרטון ההדרכה אמור להיות מלווה בקריינות מקצועית של קריין (או קריינית), אשר הוקלטו באולפן קול אקוסטי, כאשר ההנחיות לשימוש נמסרות בצורה נינוחה (קצת 'מורתית'), ובדיקציה מושלמת, שוב בכדי להבטיח שלא תהינה טעויות.

3. לשלב בסרטון כותרות להדגיש מסרים עיקריים, וחיצים להדגשת פקדים חשובים. לא להסתפק בציון הפקדים.

4. אין להגביל את אורך סרטון ההדרכה. אין כל בעיה שהסרטון ימשך דקות רבות, כל עוד המידע שנמסר חיוני. אבל, עדיף לחלק את הסרט 'לפרקים', כלומר- אם יש שלבים שונים בתהליך, עדיף להפריד בין החלקים באמצעות כותורות ראשיות והפסקה קצרה בין כל שלב.

מנהל מוצר רפואי- חייב להעביר את המוצר ניסוי קליני?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועית של הנסיינים?
 

ראו תחילה סרטון הדרכה שהופק למוצר רפואי, לקראת ניסוי קליני

ראו מקבץ מתוך סרטוני הדרכה שהפקנו לאחרונה

מדובר על מקבץ קצר מתוך מגוון גדול של הפקת סרטוני הדרכה למוצרים שונים, שלכל אחד היה נדרש להכין ספר הפעלה. אין ספק שהפקת סרטון הדרכה למוצר, הרבה יותר יעילה מבחינת הדרכה מאשר ספר הפעלה, שלא לדבר על הנכונות של משתמשים לראות סרטון הדרכה קצר, על פני קריאה של ספר הפעלה. שימו לב שכמעט כל סרטוני ההדרכה שאנחנו מפיקים מבוססים על צילומי וידאו, שהוכח שהם מהווים 'הדרכה טובה', קרי- ההדרכה הכי יעילה למשתמשים השונים בתפעול של מוצר חדש.
במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטוני הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני הדרכה לעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

ראו סרטון הדרכה למכשיר מדידה רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על הפקת סרטון הדרכה קצר של כ- 3 דקות, אשר מציג את השימוש הנכון במכשיר מדידה רפואי. קהל היעד של מכשיר המדידה הינו אוכלוסיה מבוגרת. מסתבר, שרק שימוש נכון במכשיר, והרכבה שלו בצורה נכונה ומדוייקת על גביי היד של הנבדק, מבטיחה תוצאות מדידה מדוייקות. לכן, סרטון הדרכה זה מציג בצורה ברורה ומפורטת קודם כל את ההרכבה הנכונה של המכשיר על גביי היד, ולאחר מכן את צורת השימוש הנכונה במכשיר. ואכן, הפצת סרטון הדרכה זה ללקוחות שרכשו את המוצר הבטיחה תוצאות מדידה מדוייקות.

ראו סרטון הדרכה למכשיר רפואי עבור רופאי שיניים

מדובר על מכשיר מתקדם שמשווק לרופאי שיניים, שגם בו נדרשת הפעלה מדוייקת, עם אפס טעויות, בדיוק כמו שמצפים בניסוי קליני. לכן, הפקנו סרטון הדרכה זה שמבוסס כולו על צילומי וידאו של הדגמת הפעלה של המכשיר על ידי מומחה החברה, כאשר הכל מודגם בצורת צעד-אחר-צעד, מצולם מכמה זוויות, בתאורה ישירה וחזקה, כך שאין צללים, וכל תהליך השימוש ברור לחלוטין.

לסיכום, במידה ונדרש להעביר ניסוי קליני את המוצר הרפואי שהחברה פיתחה, הכלי היעיל ביותר להדרכת הנסיינים הוא הפקת סרטון הדרכה לקראת ניסוי קליני. קרא כאן המלצות חשובות בהפקת סרטוני הדרכה מסוג זה.אולי יעניין אותך גם:    מה החשיבות של סרטון הדרכה?                                טיפים להפקת סרטוני הדרכה

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות