יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקות וידאו לעסקים- סרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו
נכתב: אפריל 2023
מה זה 'הפקות וידאו לעסקים'?
אחד הביטויים החמים בעולם השיווק כיום הוא 'הפקות וידאו לעסקים'. עולם השיווק עבר בשנים האחרונות יותר ויותר לדיגיטל, כי זה מאפשר ביצוע עסקים מרחוק, ללא צורך בהצגת המוצרים, אולמות תצוגה, תערוכות, חנויות מכירה, וכל שאר אמצעי ההצגה של המוצרים השונים, כתנאי לביצוע מכירה. הדיגיטל כבש את הלקוחות, כי בו הם קודם מחפשים את מה שהם צריכים, גם אם לצורך קבלת מידע בלבד. אבל, התברר מהר מאוד לעסקים, שאם קהל היעד שלהם מקבל תשובות מדוייקות לכל השאלות שמטרידות אותו- רוב הסיכויים שתבצוע עסקת רכישה, בלי צורך לבקר בעסק. לכן, היה ברור שנדרש כלי שיווקי חזק, כזה שייתן מענה לשאלות של קהל היעד, כך שתתבצע עסקה. מכיוון שמראה עיניים הוא האמצעי הכי משכנע לקוחות, מהר מאוד הבינו בחברות ההפקה של סרטי תדמית, שהכלי השיווקי היעיל ביותר לצורך כך הם סרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו, או בקצרה 'הפקות וידאו לעסקים'.

לפני שנציג מהם סוגי הפקות הוידאו לעסקים, ראו מקבץ מתוך סרטי תדמית שהפקנו השנה:

איזה 'הפקות וידאו לעסקים' נדרשים כיום לעסקים השונים?

לצורך קידום שיווקי של עסקים בדיגיטל, שזו צורת השיווק הכי נפוצה כיום, נראה שכמעט לכל עסק נדרשות הפקות הוידאו הבאות:

1. סרט תדמית לעסק מבוסס צילומי וידאו- סרט תדמית לעסק, נועד לחזק את התדמית של העסק, ולשכנע את קהל היעד שמאחורי השם של החברה, קיים עסק אמין ויציב שעומד מאוחרי המוצרים וניתן לסמוך עליו. נושא זה מאוד חשוב בימם אלו, בהם מתבצעות בדיגיטל המון הונאות, שדי מרתיעות לקוחות מביצוע רכישה של מוצר מחברה שלא יודעים אם היא בכלל קיימת. לכן, הפקת סרט תדמית לעסק, המבוסס על צילומי וידאו הוא פתרון מצויין כמענה לאותם לקוחות פוטנציאלים. חשוב שבכזה סרט תדמית יראו את העסק, את האנשים שעובדים באותו עסק, את התשתיות בהן פיתחו את המוצר וימשיכו לתמוך בו גם בהמשך. מומלץ לכן שצילומי הוידאו יבוצעו בתוך העסק, במעבדות, ובכל מקום שישכנע את קהל היעד שהעסק קיים ומרשים. כמובן, מאוד חשוב להציג לקהל היעד את הייחוד של העסק, כך שיינתן מענה לשאלה שלקוחות שואלים את עצמם: למה לרכוש דווקא מהעסק הזה? גם את הייחוד מומלץ להציג דרך צילומי וידאו, כי זה הכי משכנע. ראו למטה דוגמאות של סרט תדמית לעסק המבוסס על צילומי וידאו.

2. סרטי תדמית למוצרים השונים מבוססים צילומי וידאו- העסק צריך לבחור איזה מוצרים הוא מעוניין לקדם, ולכל מוצר להפיק סרט תדמית נפרד של אותו מוצר. לפעמים קוראים לכזה סרט 'סרט תדמית למוצר' או 'סרט מוצר'. ועל מנת 'להראות' לקהל היעד את המוצרים, הכי מומלץ שכל סרט תדמית יהיה מבוסס על צילומי וידאו של המוצר. חשוב שהצילומים יכללו לא רק את המוצר עצמו, אלא להראות אנשים אחרים משתמשים במוצר ונהנים, לראות את המוצר בשימוש בסביבה בה הוא נועד לפעול, ואם מדובר על מוצר שאמור להשתלב במערכת אחרת- להראות אותו משולב ופועל בצורה משביעת רצון. גם בסרטי תדמית למוצרים, חשוב שקהל היעד יבין מה הבידול של המוצר, כלומר- במה הוא יותר טוב מהמתחרים, מה שייקל על קהל היעד לקבל החלטת רכישה. ראו בהמשך דוגמאות של סרטי תדמית למוצרים שונים, המבוססים על צילומי וידאו. 

כמובן, ישנן הפקות רבות נוספות במונח 'הפקות וידאו לעסקים' כגון: סרטי הדרכה, סרט למשקיעים, סרט לתערוכה, וכן הלאה, אבל מבחינת קידום שיווקי בדיגיטל- סרטי התדמית הם החשובים ביותר לקידום העסק, ובהם צריך להשקיע על מנת לראות תוצאות.

 

מה היתרונות החשובים של צילומי וידאו, לצורך קידום בדיגיטל?

היתרונות העיקריים של צילומי וידאו, לצורך קידום שיווקי של עסקים ומוצרים בדיגיטל, הם:

1. אמינות בהצגת העסק- צילום וידאו בתוך העסק, קודם מחזק את התחושה של מי שצופה בסרט התדמית בדיגיטל, בכך שהעסק קיים. בנוסף, הוא מרגיש כאילו הוא ממש מבקר בעסק, ורואה במו עיניין את היכולות והייחוד של העסק. 

2. אמינות בהצגת המוצר- צילום וידאו של כל מוצר הכי משכנע בכך שהמוצר קיים, ובמידה ומצלמים אותו פעול- ניתן לראות שהוא מבצע את מה שהחברה מציגה כיכולות של המוצר.

3. התאמה לצרכים של קהל היעד- במידה ומראים את המוצר פועל בסביבה בה הוא אמור לפעול אצל הלקוח, כשהכל מצולם בוידאו, אותו קהל יכול לראות פתרון לצורך שלו בסביבה שלו, שזה הכי מקדם מכירות.

4. יצירת קשר רגשי- למרות שנוטים להגיד שאנחנו דור ציני קטן אמונה, עדיין החלטות רכישה רבות מתקבלות אחריי שנוצר קשר רגשי למה שאנחנו רואים. ולכן, הפקת סרט תדמית שמצולם בוידאו, מציג פתרון לבעיה קיימת אצל קהל היעד, ומסביר את הייחוד של הפתרון, זה בהכרח יוצר קשר רגשי בין קהל היעד והמוצר, ברמה של ביצוע רכישה בפועל, או לפחות יצירת קשר לקבלת פרטים נוספים.

כל מה שכתבתי שיתרונות של צילומי וידאו, מתקיים רק בתנאי שמי שצופה בסרט התדמית הוא קהל היעד, עבורו המוצר הכי מתאים, ואליו הוא מכוון. לכן, לא מספיק להפיק סרט תדמית. חשוב שהסרט יגיע אל קהל היעד. לשמחת מנהלי השיווק, בדיגיטל יש שפע של כלים לצורך דיוק ההגעה אל קהל היעד. לכן, חייבים לכל סרט להגדיר מי קהל היעד, ולבצע קמפיינים ממומנים, תוך טרגוט של קהל היעד. אחרת- די בזבזתם כף על הפקת סרטי תדמית שאף אחד לא צופה בהם, ובטח לא קהל היעד שעבורו הפקתם את הסרטים.


לסיכום,  הפקות וידאו לעסקים, לצורך קידום שיווקי של העסק בדיגיטל, כוללים: סרט תדמית לעסק המבוסס על צילומי וידאו, וסרטי תדמית למוצרים השונים כשכל סרט מיועד למוצר שונה, ומבוסס גם הוא על צילומי וידאו. 
  


מאמרים נוספים בנושא:     הפקת סרט תדמית לעסק- דברו בשפה של קהל היעד                                       מה היתרונות השיווקיים של סרט תדמית לעסק?

מנהל שיווק- מעוניין לקדם מכירות של העסק?

מעוניין לחזק את התדמית של העסק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו תחילה מקבץ קצר מתוך הפקת סרטי תדמית לעסקים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט באורך של כדקה, אשר מבוסס על קצטעים קצרים מתוך מגוון של הפקות סרטי תדמית לעסקים. ניתן לראות מתוך הסרט, את המגוון הגדול של סגנונות ההפקה, החל מצילומי חוץ, דרך צילומי אולפן וצילומים בעסקים. אבל, מה שמאפיין את רוב הסרטים, זה שהם מבוססים בעיקר על צילומי וידאו. 

ראו סרט תדמית לעסק המבוסס על צילומי וידאו

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מבוסס כולו על צילומי וידאו. עסק יצרני זה שמוצג בסרט, מתגאה בתשתיות העצומות שיש לו, שמאפשרות תמיכה נהדרת בלקוחות, במיוחד מההיבט הלוגיסטי. את זה הכי חשוב להציג בצילומי וידאו, שהתבצעו בעסק הן דרך צילומי וידאו מרחפן, והן דרך צילומי ודאו ממצלמת כתף, שבוצעו בתוך העסק.

ראו סרט תדמית למוצר המבוסס על צילומי וידאו

המוצר בסרט תדמית זה היא מערכת ניהול ובקרה שבעיקרה חבילת תוכנה. בעבר, היה מקובל להציג תוכנות דרך סרטוני אנימציה. אבל, מכיוון שמדובר על מערכת ניהול ובקרה של חוות גידול קנאביס רפואי, המלצנו ללקוח להפיק סרט תדמית המבוסס כולו על צילומי וידאו של המערכת, כפי שהיא מותקנת ופועלת בתוך חוות גידול קנאביס רפואי בישראל. אין ספק שכזה סרט תדמית הכי משכנע בעלי חוות גידול קנאביס אחרים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות