יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
העצמת חוויית לקוח באמצעות סרטי תדמית

חוויית לקוח- אחד הנושאים היותר חשובים בתהליך המכירה!

המשבר העסקי הכבד שיצרה מגפת הקורונה, היא הקצנה של משברים עסקיים שכמעט כל עסק עובר. אבל, היא הראתה במלוא חומרתה את הבעייתיות והקושי לצאת ממשבר. בכל פעם שעסק נכנס לקשיים, הדבר הראשון כמעט שמיד מבצעים זה 'הקטנת הוצאות', ולא במעט מקרים 'הוצאה שיווקית' היא אחת מהראשונות שמקוצצות. זו כמובן אחת הטעויות היותר גדולות, כי הדבר החשוב ביותר להשקיע בו על מנת שניתן יהיה לצאת מהמשבר זה להשקיע דווקא יותר בשיווק. זה מה שבסופו של דבר מוליד את המכירות הראשונות. דבר נוסף שקורה בזמן משבר, זה שמתמקדים שמוצרים הקיימים, ובודקים איזה שינויים כדאי לבצע במוצרים, על מנת לקדם מכירות שלהם. ישנם גם מקרים רבים, שבלי הרבה מחשבה, קודם כל- עוצרים פיתוחים חדשים של מוצרים שבפיתוח, בכדי להקטין למינימום את ההוצאות של החברה. 

לצערי, כל הפעולות האלה, לא רק שלא עוזרות לעסק לצאת ממשברים, אלא בדיוק להיפך- הן מחמירות שת מצב העסק, ובתוך זמן קצר עלולים אפילו להביא אותו לסגירה. הסיבה העיקרית לכך היא שעסק במשבר קודם כל חושב על עצמו, ועל המוצרים שלו, ועל ההוצאות שלו, במקום לחשוב על הלקוח. רק הבנה מעמיקה של תהליכים חברתיים וכלכליים שעוברים על קהל היעד של העסק, בשילוב הבנת הצרכים של הלקוח, יכולים לכוון את העסק לשינויים נדרשים בעסק. במידה והעסק אכן מבצע ניתוח שיווקי נכון, ומבן את הצרכים של הלקוחות, שהם קהל היעד של העסק ומוצריו, יכול להתמקד בנושאים העיקריים, ולבצע שינויים בעסק. 

כאשר מבינים את הצרכים הנכונים של קהל היעד, ניתן לכוון את השיווק לדבר החשוב ביותר בתהליך המכירה שזהו חוויית הלקוח. לקוח שחווה תהליך חיובי, ומרגיש לאורך כל תהליך המכירה, חווייה הדומה בעוצמתה למצב בו הוא כאילו כבר כש את המוצר המוצע לו, ומרגיש את ההנאה שאחריי הרכישה, הוא לקוח מרוצה, שבסבירות מאוד גבוהה גם יבצע את הרכישה. מה שיכול לעשות את זה בצורה הכי יעיל הם סרטי תדמית, שהעסק הפיק אחריי שהבין לעומק את הצרכים של קהל היעד. סרטי תדמית מעצימים את חוויית הלקוח, ואם הם כוללים את כל תהליך המכירה, הם לא רק מבטיחים את הגדלת המכירות מקהל היעד, הם מבטיחים לקוחות מרוצים שממליצים על העסק, ועוד יותר עוזרים לקדם מכירות, כי אין כמו לקוח מרוצה לחיזוק העסק.


ראו מספר סרטי תדמית שהופקו לאורך כל תהליך המכירה, בכדי להעצים את חוויית הלקוח:

לסיכום, אין ספק שסרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר בקידום מכירות. חשוב בכל הפקה של סרט תדמית לחשוב על הלקוח, ולהעצים את חוויית הרכישה שלו, מה שהכי מניע לפעולה, ויוצר לקוח מרוצה, שגם ממליץ על החברה.מאמרים נוספים בנושא:   איך לתפוס את תשומת הלב של הלקוח בסרט תדמית?                                     למה מומלץ להעלות סרט תדמית ליוטיוב?

מנהל עסק - מעוניין לצאת במהירות ממשבר עסקי?

מנהל שיווק- נדרש להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

סרט תדמית לקידום מכירות של קרוזים אונליין

סרט תדמית זה נועד לקדם מכירות בשלב הראשוני של המכירה. זה השלב בו נדרש ליצור קשר רגשי בין הלקוח הפוטנציאלי למוצר המוצע על ידי החברה. סרט תדמית זה מצליח ליצור הזדהות של הלקוח עם הנושא, דרך חוויית הלקוח. החוויה נוצרת על ידי כך שהסרט מציג את כל השפע ומגוון האפשרויות הקיימות בספינות הקרוזים המפוארות, רואים גם את כל הנופשים על הספינות נהנים, כך שמי שצופה בסרט התדמית נהנה גם הוא מהחווייה של הנופשים, כאילו גם הוא נמצא כבר שם. אין ספק שבכך הסרט מעצים את חוויית הלקוח עד כדי 'השתתפות בנופש', מה שהכי מניע לפעולה. 

ראו מקבץ מתוך מגוון סרטי תדמית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט קצר באורך של כדקה, אשר מבוסס על קטעים קצרים מתוך סרטי תדמית שהפקנו לאחרונה. סרט כזה נקרא גם Showreel. מתוך סרט זה, ניתן לראות את מגוון סגנונות ההפקה של חברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים. עדיין, למרות המגוון, מה שבולט הוא שרוב סרטי התדמית שהפקנו לאחרונה מבוססים על צילומי וידאו. הגענו למסקנה, שבימים אלו, בהם לקוחות הפכו די חשדניים בכל מה שמוצג להם ברשת, ודי חוששים מהונאות, אין כמו צפיה בסרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, להציג פתרון חדש שהוא גם קיים, שגם אנשים אחרים כבר משתמשים בו ומרוצים. זה לדעתנו הכי חשוב כיום בהפקת סרטי תדמית חדשים.

סרט תדמית לקידום מכירות של חומרי ניקוי מקצועיים

מוצרי ניקוי מקצועיים נתפסים בציבור כיקרים ומסובכים לשימוש, כך שרק מקצוענים צורכים אותם. סדרת סרטי תדמית זו הופקה במטרה לקדם את המוצרים המקצועיים למשתמש הבייתי, באופן חווייתי. החוויה של המשתמש מושגת על ידי פריזנטורית שהיא בעצם נציגת חברת השיווק של המוצרים המקצועיים, שמדגימה בפשטות ובקלות פתרון של כל מיני בעיות שקיימות כיום בבתים, שמחייבות פתרון מקצועי, אותו יכולה לבצע בקלות כל עקרת בית. כל סרטי התדמית השונים הינם קצרים, כך שמתאימים לקידום גם ברשתות חברתיות. העצמת החוויה של הלקוחות נעשית דרך הדגמה הפשוטה שמבוצעת לא על ידי שחקנית מקצועית, אלא על ידי נציגת החברה, אשר מתמודדת עם בעיות יום יומיות מורכבות, בצורה פשוטה וקלה, ואפילו מהנה.

סרט תדמית תפעולי בתהליך המכירה של הזמנות קרוזים אונליין

באופן מסורתי, קרוזים מוזמנים לאחר שהלקוח שוחח עם סוכן נסיעות של חברת הקרוזים. אבל, בשנים האחרונות התפתחה תרבות של הזמנות אונליין. בכדי להקל על הלקוחות לבצע הזמנה אונליין, שאותה הם ממש לא מכירים ולא מורגלים אליה, הפקנו עבור חברת הקרוזים סרט תדמית תפעולי זה, אשר מסביר צעד אחר צעד מה בדיוק נדרש לבצע באתר ההזמנות אונליין, כאשר הכל מוצג בצורה פשוטה וברורה. בכדי להעצים את חוויית הלקוח עוד יותר, בסרט משולבים גם צילומים מספינות הקרוזים השונות, ובהמשך גם מהמקומות המדהימים אליהן הספינות מפליגות, כך שמי שמבצע את ההזמנה לא רק מבין בדיוק מה הוא צריך לעשות, אלא גם מרגיש כאילו הוא כבר הזמין ונמצא בספינת הקרוז, או באחד מהמקומות הנפלאים אליהם הוא יוצא. 

סרט תדמית לחברת פונדקאות

סרט תדמית זה מבוסס על הצגת סיפור הצלחה של פונדקאות בארץ. מדובר על נושא מאוד רגיש ומורכב, שדי קשה לרתום אנשים להצטרף אליו. סרט תדמית רגיל שיסביר מה כולל התהליך, ומה היתרונות, יתפס כקר ופרסומי בלבד. בכדי להעצים את החוויה של הלקוחות, הצגת הנושא בצורת סיפור הצלחה של זוג מסויים, שמשתף את הצופים בכל התהליך, כולל צילומי וידאו אמינים, הן של הזוג והן של התינוקת, מאוד מרגשים ואמינים, מה שיוצר חווייה חיובית אצל הלקוח הפוטנציאלי, שמרגיש כאילו זה קורה לו ובצורה מוצלחת.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לספק מערכות ורכיבים להייטק

כמי שעבד בחברות הייטק, ספקים של רכיבים לשילוב במערכות מתוחכמות שפיתחנו, נתפסים 'כמחסן ציוד'. בכדי לשנות תפיסה זו, יצרנו סרט תדמית לחברת Alina, שבעצם מזמין את הצופה בסרט לסיור ו8ירטואלי בחברה, אשר מבוצע ומלווה על ידי מנכ"ל החברה, ולא על ידי שחקן זר לחברה. בסיור הוירטואלי, החברה נראית כמו חברת הייטק לכל דבר ועיניין, ובטח לא 'מחסן ציוד'. זהו למעשה מסע חווייתי בחברה, שבהחלט משנה את התפיסה של קהל היעד.  

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות