יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
העלאת סרט הדרכה ליוטיוב
עד השנים האחרונות, החוק הצרכני חייב כל יצרן לצרף למוצר שהוא מוכר ספר הדרכה על שימוש נכון במוצר, כולל כמובן הנחיות בטיחות. מדובר על תוספת עלות משמעותית למוצר, שבהרבה מקרים גם לא פרופורציונלית לעלות המוצר. 

בשנים האחרונות מקובל במקום לכתוב ספר הפעלה/ספר הדרכה, להפיק סרט הדרכה מקצועי, שלא רק שהוא הרבה יותר זול מכתיבת ספר הדרכה, הוא הרבה יותר ברור, ומאפשר הדרכה פשוטה ונוחה לכל משתמש.

סרט הדרכה זה של כ- 9 דקות, מחליף את ספר ההדרכה של המוצר, הכולל כ- 400 (!) עמודי הדרכה. במיוחד שמדובר על מכשיר כל כך מתוחכם, היעילות של ההדרכה באמצעות הסרט, הרבה יותר גבוהה מאשר באמצעות הספר (שבמקרים רבים הלקוחות לא טורחים לקרוא כל כך הרבה עמודים).

הפקת סרט הדרכה זה מחולק לפי נושאים, כאשר מה שמפריד בין הנושאים הוא כותרת ראשית עם שם הנושא, שאחריו מוצגת ההדרכה בסרט עבור אותו נושא ספציפי.

כאשר סרט ההדרכה מוכן, מעלים אותו ליוטיוב (ללא כל מגבלת גודל/אורך של הסרט), וללקוחות שולחים קישור לסרט ההדרכה. ניתן כמובן לשמור על סודיות של הסרט, במידה ומעוניינים לשלוח אותו רק ללקוחות שכבר רכשו את המוצר, באמצעות שימוש בתפוצה המוגבלת של יוטיוב (כגון: קישור מוגן, או קישור באמצעות כתובת מייל).

למרות שאין הגבלה על אורך סרטי ההדרכה שאפשר להעלות ליוטיוב, מבחינת הדרכה טובה אנחנו ממליצים להגביל את אורך סרט ההדרכה לסבובות ה- 5 דקות. למוצרים טכנולוגיים מורכבים, בהם נדרש סרט הדרכה ארוך, אנחנו ממליצים לחלק את המוצר לנושאים מרכזיים שונים, ולכל נושא להפיק סרט הדרכה של כ- 4-5 דקות. זה גם הרבה יותר יעיל מבחינת ההדרכה, ובעיקר- מאפשר לאנשים טכניים לגשת לבדוק נושא ספציפי בסרט הדרכה ספציפי באותו נושא, ולא לחפש את ההסבר בסרט הדרכה ארוך.

לסיכום, הפקת סרט הדרכה למוצר הרבה יותר זול ויעיל מאשר ספר הדרכה, וניתן להעלות סרטי הדרכה ליוטיוב כמעט ללא כל מגבלה, ולהפיץ אותם ללקוחות שרכשו את המוצר, בהתאם לאפשרויות הקיימות ביוטיוב.אולי יעניין אותך גם:   צילום סרט הדרכה בשתי מצלמות                                לפעמים סרט הדרכה הוא הכרחי

מנהל שיווק- נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה הפקת סרט הדרכה למכשיר רפואי מתוחכם

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

הפקת סרט הדרכה למוצר ביולוגי מתקדם

מדובר על הפקת סרט הדרכה למוצר ביולוגי מתקדם, שאף צולם באמצעות שתי מצלמות וידאו בו זמנית, על מנת שניתן יהיה לעקוב במדוייק אחריי ההדרכה, כאשר חלק מהדברים הם חד פעמיים כך שלא ניתן היה לצלם רק במצלמה אחת מכמה זויות בזמנים שונים. הקובץ של סרט ההדרכה היה גדול יחסית, ולכן הסרט הועלה ליוטיוב בקישור מוגן, כך שרק למי שהיה את הקישור יכל לצפות בהדרכה, במידה והקישור נשלח אליו. זה מה שהיצרן עשה, עבור המעבדות שרכשו את המוצר שלהם.

הפקת סרט הדרכה למכשיר מדידה רפואי מתקדם

סרטי הדרכה הם בדרך כלל ארוכים, כוללים צילומי וידאו באיכות גבוהה, כולל צילומי 4K, מה שיוצר קבצים מאוד גדולים. העלאה של כאלה קבצים לאתר החברה שפיתחה את המוצר, מייקרת את עלות האתר שאמור לתמוך בכאלה קבצים, ולא תמיד יש את היכולת לאתר לשנות את קצב הסטרימינג לפי סוג לקוח הקצה שצופה בסרט. את כל אלה יש ליוטיוב ויותר. לכן, סרט הדרכה זה, באורך של כ- 4 דקות, וכולל צילומי וידאו איכותיים כנדרש לפי סוג המוצר, היה קובץ מאוד גדול, ולכן הועלה ליוטיוב, וממנו הוטמע באתר החברה שפיתחה את המוצר, וממנו נשלחו קישורים ללקוחות שרכשו את המוצר ורצו לצפות בהדרכה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות