יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הסיבות העיקריות שיהפכו סרטון תדמית לויראלי
נכתב: מרץ 2024
קודם כל, מה זה בכלל סרטון ויראלי?
סרטון ויראלי הוא סרטון שהפך פופולרי מאוד בתקופה קצרה, כתוצאה מתהליך של שיתוף גולשים באינטרנט, בדרך כלל באמצעות אתרי שיתוף וידאו, באמצעות רשתות חברתיות או באמצעות קישורים בדואר אלקטרוני. במקרים מסויימים סרטונים ויראליים תוך ימים ספורים לאלפי צפיות, בכל מקום ברשת. אין ספק, זה בעצם גם החלום של כל מנהל שיווק, שסרטון תדמית שהם הפיקו עבור העסק, יהפך לויראלי ויופץ ברשת 'לכל העולם' בזמן קצר מאוד.

צריך להבין, זה מאוד נדיר שסרטון תדמית הופך באמת לויראלי. אבל, ניתן בכל זאת להשקיע מאמץ בכמה כיוונים, שבהחלט יכולים לסייע בהפיכת הסרטון לויראלי.

מטרת מאמר זה היא להציג כמה רעיונות שיכולים להפוך סרטון תדמית שהפקתם לעסק, לסרטון ויראלי שיופץ ברשת.

כמה רעיונות שיכולים לסייע להפוך את סרטון התדמית שלכם לויראלי
ראו כאן כמה רעיונות, ללא סדר חשיבות, שיכולים לסייע להפוך את סרטון התדמית לעסק שלכם לויראלי, כלומר יזכה להרבה שיתופים ולתפוצה רחבה בזמן קצר יחסית:


1. תוכן ייחודי ומקורי- אחת הסיבות העיקריות להצלחת סרטון תדמית להפוך לויראלי, היא התוכן הייחודי והמקורי שלו. סרטון שמציג צהלכים או רעיונות חדשניים שלא נראו עד כה בתעשיית הפרסום, או משהו שמעורר עיניין והומור, יש לו סיכוי גבוה יותר להתפשט ברשת ולזכות בויראליות.

2. חוויית צפייה משמעותית- סרטון תדמית יכול להיות מרשים ומרגש, אך אם הוא לא מצליח למשוך את תשומת הלב של הצופה, ולעורר בו רגשות ותחושות, יתקשה לזכות ברשת ולהפוך לויראלי.

3. התאמה לקהל היעד- סרטון תדמית שמיועד לקהל יעד מסויים, ומשתמש בשפה, בסגנון ובנושאים שמדברים אל אותו קהל, יעשה יותר שיאים ברשתות חברתיות ויהוך לויראלי.

4. הפקה איכותית- סרטון תדמית צריך להיראות מקצועי ואסתטי, ולא רק בעל תוכן מעניין. ביצועים חלשים, או איכות הפקה ירודה, יכולים לפגוע משמעותית בהצלחה של כזה סרטון. האיכות צריכה להתבטא בכל היבטי ההפקה, החל מצילום מקצועי, עריכה מקצועית, מוזיקה מתאימה וכן הלאה, בהחלט מעודד שיתוף של כזה סרטון.

5. פרסום נכון ויעיל- אין ספק, שפרסום נכון ויעיל, כזה שייעד את ההפצה אל הקהל הכי רלוונטי לנושא, בכל אמצעי המדיה הרלוונטים לקהל היעד, יכול מאוד לעזור להפיכת הסרטון לויראלי. הדיגיטל כולל הרבה מאוד ערוצי צפייה בסרטונים, הן ערוצים חופשיים, והן ערוצים ממומנים, אבל הכי חשוב זה שהסרטון יופץ ויטורגט אל קהל היעד, באמצעי המדיה בו הוא נמצא, ולא בכל מדיה אפשרית.

6. שיתוף פעולה עם משתמשי רשת חברתית- שיתוף פעולה עם משתמשים פופולרים בפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין וכן הלאה, יכול להביא להפצה רחבה וויראלית של הסרטון שלכם.  

7. שימוש בטרנדים ואירועים נוכחיים-  יצירת סרטוני תדמית שמשתמשים בטרנדים ואירועים נוכחיים, יכולים להיות פורצי דרך ולהפוך לויראלים בתוך זמן קצר.

8. סרטון תזזיתי וקצר- יצירת סרטון תדמית קצרצר, של עד 30 שניות, תזזיתי, עם דינמיקה גדולה, כך שמתאים לתקשורת המהירה, יכול להתאים להפצה רחבה ולהגברת הויראליות.

9. תמיכה בתוכן משתמשים- יצירת תמיכה למשתמשים ליצירת ושיתוף תוכן משלהם, המתמקד בחוויות אישיות של המשתמשים עם המותג שלכם, עשוי גם לעודד ויראליות.

10. הומור והפתעה- שילוב של הומור והפתעה בסרטון תדמית לעסק הוא מרכיב מרכזי בהצלחתו. סרטון תדמית שמצליח להצחיק את הצופה, או להפתיע אותו בצורה חיובית, הוא בעל פוטנציאל גבוה להתפשט במהירות בקרב הגולשים.

11. הדגשת ערך מוסף לצופה- סרטון תדמית בו הערך המוסף לצופה הוא גדול וברור, כמו מידע שימושי, טיפים מועילים, או תוכן בעל ערך משמעותי, או אפילו בידורי, הוא בעל סיכוי גבוה יותר להתפשט ויראלית. צופים נוטים לשתף תכנים שהם מרגישים שיש בהם תועלת עבור חברייהם.

12. קריאה לפעולה של שיתוף- קריאה לפעולה של 'שיתוף' בסוף הסרטון, עשויה לעודד את הצופה להפיץ אותו, ולקחת חלק בהעברת המידע לחברים שלו. 
 

לסיכום,  כל מנהל חולם שיהיה לו סרטון תדמית לעסק שהופך לויראלי ברשת הדיגיטל. הסיכוי יחסית נמוך, עקב ריבוי סרטוני תדמית לעסקים. אבל, ניתן לעשות לא מעט דברים על מנת לשפר את הסיכוי של הסרטון שלכם להפוך לויראלי. 

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק בזמן קצר יחסית?

מתכנן קמפיין שיווקי בדיגיטל?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה סרטון קצר שמציג את חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

מדובר על סרטון באורך של כ- 30 שמציג את היתרונות של הפקת סרטון תדמית לעסק. הסרטון מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטוני תדמית שהפקנו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות. לכולם כיום כבר די ברור מה היתרונות של הפקת סרטון תדמית לעסק, והפצה שלו בדיגיטל.

ראו סרטון תדמית קצרצר למוסך אלומה

מדובר על סרטון תדמית לעסק, באורך של כ- 16 שניות בסך הכל, שמציג פתרון שפותח ברשת המוסכים, של תיקון 'יבש' של 'דפיקות' ברכבים. הסרטון מוצג בצורה הומוריסטית, לבעיה שכמעט כל בעל רכב מכיר, שבהרבה מקרים גם גורמת לעלייה בתעריפי הביטוח. לכן, הסרטון זכה לצפיות רבות, ולשיתוף די המוני בעיקר בפייסבוק, בה טורגטו מלכתחילה בעלי רכבים.

ראו סרטון תדמית למערכת אגירת מים ברכבים

 כאן מדובר על סרטון תדמית קצרצר, באורך של כ- 30 שניות, שנועד להציג מערכת לאגירת עודפי מים ממזגנים ברכבי עבודה. סרטון זה מתמקד בצרכים של בעלי רכבי עבודה, ומציג את הפתרון המיוחד שפותח עבורם. הסרטון הופץ בפייסבוק, תוך טרגוט של קהל היעד, ולכן זכה לחשיפה גדולה, והגדיל מכירות משמעותית עבור העסק.

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית

סרטון תדמית זה, באורך של 22 שניות בלבד, נועד לקדם שיווקית מערכת תאורה בייתית חדשנית, שפותרת בעיות מוכרות בכל משפחה, דרך שינוי התאורה ושינוי האווירה. הסרטון מציג סיטואציה בעייתית בבית, ומראה איך היא נפתרת דרך שינוי התאורה, כל זה בתוך כ 20 שניות, בצורה הכי פשוטה וברורה, ובכלל בלי קריינות. לכן, הסרטון זכה לשיתופים רבים ברשת, והפך לויראלי.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות