יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
המציאות הנוכחית מחייבת הפקת סרטון תדמית במחיר עלות
נכתב:  ינואר 2024
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 

המצב הנוכחי בארץ מחייב חשיבה חדשה

קשה לתפוס באיזה מצב נוראי נמצאת המדינה, וכפועל יוצא כמה המצב הכלכלי קשה. מצב הרוח הלאומי מעולם לא היה שפוף יותר, מה שעוד יותר פוגע בעסקים. אף אחד לא רוכש כיום משהו שהוא לא באמת צריך, שלא לדבר על כך שמאות אלפים מגוייסים, ועסקים מתקשים להתמודד עם המצב הבלתי אפשרי שנוצר בארץ, מאז ה 7.10 הארור. כמובן, גם לנו כחברה להפקת סרטוני תדמית, שנועדו לקדם עסקים ישנה פגיעה משמעותית גם ביכולת ההפקה, כי חלק מבעלי המקצוע מגוייסים, אבל גם קצב הפניות להפקת סרטוני תדמית פחת בצורה משמעותית. 

במאמר זה ננסה להציע כמה דרכים לשנות את המצב של עסקים, במיוחד בהקשר של הפקת סרטון תדמית לעסק

 

כמה רעיונות בהקשר של הפקת סרטון תדמית עבור עסקים שונים

ראו כאן כמה רעיונות שלדעתנו יכולות לעזור לעסקים, בהקשר של הפקת סרטון תדמית עבור העסק שלהם:

1. סרטון תדמית לעסק קטן- כיום, כל הפקה של סרטון תדמית, ואפילו המצומצמת ביותר, מחילה באלפי שקלים רבים. לדעתי, בשל המצב הכלכלי כיום, זה לא יהיה נכון לבצע הפקה מקצועית של סרטון תדמית עבור עסק קטן. נראה לי, שכיום לעסקים קטנים כדאי לקדם את עצמם דרך האישיות של בעל העסק, ולהפוך את ההתקשרות העסקית הבאה שלהם, דרך ההיבט האישי. את זה ניתן לעשות בצורה טובה מאוד, דווקא דרך הפקה 'חובבנית' של סרטון תדמית. סרטון שמופק באופן עצמאי על ידי בעל העסק, תוך שימוש בטלפון חכם (סמארטפון), צילום בתוך העסק, עריכה בסיסית באמצעים הקיימים בתוכנות עריכה לטלפונים חכמים, והפצה של הסרטון ברשתות חברתיות, או רשתות עסקיות. סרטונים קצרים, באורך של כ- 30 שניות, יתקבלו בצורה טובה על ידי קהל היעד, שדרך אותם סרטונים יבינו מי מציע, ואפילו יתחברו אליו ריגשית, כי הגישה האישית לפעמים הרבה יותר חשובה ממה שמציעים, ובוודאי במציאות הנוכחית. אפשר גם להפיק סרטוני טיפים קצרים, בהם בעלי המקצוע מייעצים לקהל היעד שלהם, טיפים מקצועיים בתחום. זה גם מתקבל בצורה מצויינת, במיוחד אם מצולם באופן אישי על ידי בעלי המקצוע, בטלפון חכם. עסקים שמעוניינים להשקיע קצת יותר, יכולים להעזר בכלים השיווקיים שמוצעים בגוגל, כגון pay per click, או ברשתות החברתיות, ולקדם את הסרטונים בפרסום ממומן. ברשתות החברתיות העלות ממש נמוכה לפרסום ממומן, ובהחלט מתאימה לעסקים קטנים. 

2. שימוש בחומרי גלם ממאגרים (Stock Footage)- לעסקים שכן מעוניינים בהפקה מקצועית של סרטון תדמית, עבור העסק שלהם, אנחנו ממליצים כיום להפיק סרטון קצר, של עד דקה, שיהיה מבוסס כמעט כולו על חומרי גלם ממאגרים באינטרנט (Stock Footage), שאותם ניתן לרכוש בדולרים בודדים, ולערוך אותם בצורה קצבית ומושכת, מלווים בכותרות גדולות להדגשת מסרים שיווקיים עיקריים, וללא קריינות שמייקרת ומאריכה את זמן ההפקה, שלא לדבר על כך שהרבה אנשים בכלל צופים בסרטוני תדמית ללא סאונד, כך שגם אם יש קריינות הם לא שומעים אותה. כמובן, אפשר להוסיף סרטונים כמה תמונות סטילס של המוצר העיקרי שמעוניינים לקדם, אם זה רלוונטי. ניתן בהחלט להפיק כאלה סרטונים בעלות סבירה לעסקים, ובמהירות רבה. 

3. הפקה במחירי עלות עם ריווחיות מינימלית- עסקים בינוניים, שיש להם מוצרים שנחשבים חיוניים, בהחלט נכון לקדם אותם דרך הפקת סרטוני תדמית מקצועיים ברמה גבוהה, מה שישדר שגם המוצרים הם איכותיים וברמה גבוהה. עדיין, גם בהפקות מקצועיות גדולות, ניתן בהחלט לנסות להיות מקסימום יעילים, כמו למשל לבצע הכנות לוגיסטיות מירביות מראש, ובכך לצמצם את מספר ימי הצילום הנדרשים לביצוע. גם צוות הצילום יכול להיות יותר מצוצמם מכרגיל, בלי לפגוע באיכות ההפקה. זה נכון כמעט לכל תחום בהפקה, ונכון שבעתיים בימים אלו. ואחריי שחברת ההפקות בצעה את כל הצמצומים באפשריים והמעשיים, עדיין מצופה מחברת ההפקות שהמחיר ללקוח יהיה ברמה קרובה לעלות, עם ריווחיות מינימלית. 

4. תנאי תשלום- כיום, כשלעסקים רבים המחזור ממש קטן, ישנה גם בעיה של חוסר כספים להשקעה בשיווק. כאן לדעתי חברות ההפקה יכולות לבוא לקראת העסקים, במתן תנאי תשלום יותר נוחים לכל הצדדים. בהחלט נדרש לשלם מקדמה על מנת לאפשר להתניע את הפעילות, אבל את כל שאר התשלומים אפשר לדחות, בתנאי תשלום נוחים, כמובן בהתאם ליכולות של חברת ההפקות, שבסופו של יום צריכה לשלם שכר לעובדים בחברה. 

5. הפקת סרטון תדמית למשקיעים- אחת הדרכים לעזור לקדם את העסק, זה במקום להפיק סרטון תדמית לעסק, ולהפיץ אותו לקהל היעד, אולי עדיף לשקול לגייס מימון ממשקיעים, על מנת להשלים פיתוחים, שבהמשך יהיו אלה שהכי מקדמים את העסק. לצורך כך, מומלץ להפיק סרטון תדמית למשקיעים, בו מציגים את הצורך בגיוס הכספים, מול הפוטנציאל של הפיתוח. את הסרטון מפיצים למשקיעים פוטנציאלים, במטרה לתאם פגישה בה הנושא יוצג בהרחבה. כלומר, הסרטון אמור לשמש בעיקר 'פותח דלתות'. 

מאמרים נוספים בנושא סרטי תדמית, שאולי יעניינו אתכם:מה עלות ההפקה של סרטון תדמית לעסק?


                              
תיק עבודות של סרטוני תדמית לעסקים

 ראו סרטון קצר על חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

מדובר על סרטון קצר, באורך של כ- 30 שניות, בו אנחנו מסבירים את היתרונות של הפקת סרטון תדמית לעסק. הסרטון מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטוני תדמית שהפקנו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק. כמובן, מומלץ לשקול לפני כל הפקה את ההמלצות שמוצגות במאמר זה.

 ראו סרטון תדמית לתוכנה יישומית לרכבים

מדובר על הפקת סרטון תדמית ארוכה יחסית, לצורך קידום תוכנה יישומית לרכבים, שפותחה על ידי חברה ישראלית, לצורך קידום בחו"ל. למרות אורך הסרטון, עלות ההפקה הייתה מאוד נמוכה, בעיקר כי כמעט כל הסרטון מבוסס על חומרי גלם מתוך מאגרים (Stock Footage), וכן חומרי גלם שהיו קיימים ברשות החברה, מתוך ניסויי רכב שהם ביצעו. בנוסף, אין בסרטון קריינות, אלא כל המסרים השיווקיים מוצגים דרך כותרות דינמיות גדולות ומודגשות לאורך הסרטון.

 

לסיכום, המציאות הנוכחית כיום מחייבת את כולם לחשוב אחרת בכל מה שקשור להפקת סרטון תדמית עבור העסק שלהם. מצופה מחברת הפקות סרטוני תדמית, לתרום מניסיונם ויכולותייהם, על מנת לסייע לעסקים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות