יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
המלצות חשובות לפני שמתחילים לצלם סרט תדמית
עודכן: נובמבר 2023

יום צילומים- מרכיב עלות משמעותי בהפקת סרט תדמית

אחד ממרכיבי העלות המשמעותיים בהפקת סרט תדמית, סרט מוצר או סרט הדרכה, הוא יום הצילומים (או ימי הצילום, במידה ונדרשים כמה ימי צילום לצורך ההפקה של הסרט). חשוב להגיע לימי הצילומים הכי מוכנים שאפשר, בכדי להוזיל עלויות הפקה. ראו כאן המלצות חשובות מה מומלץ לעשות על מנת להוזיל עלויות של ימי הצילום

מה מומלץ לבדוק ולהגדיר לפני יום צילומים?

מניסיון שצברנו בעשרות הפקות של סרטי תדמית לעסקים, רציתי לשתף אתכם בדברים היותר חשובים לבדיקה ולהגדרה, לפני שמתחילים בהפקת סרט תדמית, סרט מוצר או סרט הדרכה, והם:

הגדר את המטרה- סרט תדמית הוא לא המטרה, אלא רק אחד מהאמצעים השיווקיים לקידום מטרה מוגדרת. לפני תחילת ההפקה יש להגדיר את המטרות השיווקיות, ורק אז להגדיר מה אני כלקוח רוצה להשיג באמצעות סרט התדמית.

למד את התחרות- גם אם בעל העסק משוכנע שהמוצר או השרות שהוא מציע הם "הטובים בעולם", בפועל- לכל עסק קיימים כיום עשרות מתחרים, המציעים מוצרים או שירותים מאוד דומים. העסק שלך לא חייב להיות "הכי טוב בעולם". הוא צריך להיות יותר טוב מהתחרות. למד לעומק את המתחרים הישירים, ואת מה שהם מציעים.

מה הבידול השיווקי שלך- אחרי שלמדת לעומק את התחרות, תוכל לשאול את עצמך: במה נבדל העסק או השירות שלך מעסקים אחרים? במה הוא יותר טוב מהמתחרים? האפשרויות רבות, אך צריך לאתר אותן, כגון: מוצר אמין יותר, מיקום הפצה נוח, שירות בכל הארץ, וכו'.

העזר ביועצי שיווק חיצוניים- למרות שאתה מכיר הכי טוב את העסק שלך, יועץ חיצוני יכול לראות בעין בלתי משוחדת דברים נוספים. אנחנו כבעלי העסקים נוטים "להתאהב" בעסק שלנו, ולא תמיד לראות את הבעיות.

למה לבחור בעסק שלך?- דע להגדיר ללקוח שלך בצורה ברורה, למה עדיף לו לפנות לעסק שלך, כמובן בהתבסס על הבידול השיווקי. אל תניח שהלקוח חכם והוא כבר יראה את ההבדלים. עזור לו בשפה פשוטה וברורה להבין את היתרונות שלך.

איפה סרט התדמית יוצג- נושא זה הנו מהותי להפקת סרט התדמית. מיקום ההקרנה של הסרט יקבע את אופיו. ברור שלסרט שמוקרן באתר אינטרנט, או בתערוכה, או בכנס לקוחות, יהיו מאפיינים שונים לחלוטין.

ייצג את העסק שלך- בעלי עסקים נוטים "להסתתר" מאחורי העסק, במקום להתייצב בחזית העסק. עסקים עושים בין אנשים, ולקוחות מצפים להכיר את בעל העסק, ואת תפישת עולמו. בניית אמון בבעל העסק, הוא מרכיב מהותי בתהליך קבלת ההחלטות לבצע קנייה מסוימת, גם כאשר עוסקים בחברות גדולות.

מי קהל היעד- כל מוצר או שרות אמור לפנות לקהל יעד מסוים, כגון: עקרות בית, ספורטאים, אנשים טכניים, וכד. ברור שלכל קהל יעד, יש לפנות בשפה שלו (גם אם כולם מדברים עברית).

היה לקוח בעצמך- בבואך לבחור חברת הפקה, שתבצע עבורך את סרט התדמית, פעל כלקוח. בדוק את חברת ההפקה ואת האנשים שעומדים מאחוריה, בכדי להיות משוכנע שתקבל את המוצר שהכי מתאים לך. וכמובן, בדוק מספר חברות, אל תנעל על החברה הראשונה שאליה פנית.

זה לוקח זמן- הפקה מקצועית של סרטון תדמית אורכת זמן רב (מספר חודשים). הזמן מאפשר התעמקות בצרכים שלך, והפקת מוצר איכותי יותר. אז- היה סבלן, הפעלת לחץ על חברת ההפקות יכול רק לפגוע בסרט הסופי.

לסיכום, הפקת סרט תדמית הינה מורכבת, ואורכת זמן רב. ככול שתדע כלקוח להגדיר מראש בצורה טובה את הצרכים שלך, סרטון התדמית שתקבל יהיה באיכות יותר גבוהה, ובעיקר- ישרת בצורה מיטבית את הצרכים השיווקיים שלך. בהצלחה!אולי יעניין אותך גם:    על מה לשים דגש בהפקת סרטי תדמית?


                                 מה חשיבות הבמאי בהפקת סרטי תדמית לעסקים?

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטי תדמית עבור העסק?

 

מעוניין בכלי שיווקי מהמדרגה הראשונה, שיקדם שיווקית את העסק?

ראו תחילה סרט תדמית לחברה יצרנית של פתרונות מכניים מתקדמים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לטכנולוגית בניה מודולרית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף באורך של כ- 3 דקות, אשר הוא בעצם סרט למשקיעים, במטרה לעודד השקעה בטכנולוגיית בנייה מודולרית חדשנית. הרעיון של מודולריות, הוא שבעצם רוב המכלולים של הבניין מיוצרים במפעל תמוחכם, מבוסס בנייה והרכבה רובוטית, כך שהבנייה בפועל בשטח הינה מינימלית. סרט תדמית למשקיעים זה מציג את היתרונות של הטכנולוגיה ומה היא כוללת, דרך צילומי וידאו הן במפעל והן בשטח.

ראו סרט תדמית לתוכנית התיעלות אנרגטית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף באורך של מעל 3 דקות, ואשר נועד לסכם פעילות במסגרת פרוייקט בינלאומי של כמעט 3 שנים. בשלב הראשון של הפקת הסרט, בצענו תחקיר מעמיק בכל ההיבטים של הפרוייקט, במטרה לרכז את המסרים השיווקיים, ולהגדיר מה נדרש לצלם על מנת שנוכל להעביר בצורה מיטבית את המסרים. בעקבות כתיבת התסריט, נדרשו 3 ימי צילומים. בכדי שנוכל באמת להסתפק באותם 3 ימי צילום, ושלא יידרשו צילומי השלמה, הוכן מסמך דרישות לוגיסטיות לכל יום צילומים שבסרט התדמית, שכלל הנחיות מפורטות מה צריך להכין עבור כל יום צילומים. התארגנות לוגיסטית טובה של כל המעורבים בהפקת סרט התדמית, הן מצד חברת ההפקה והן מצד הלקוח, אכן איפשרו הפקה מורכבת זו במסגרת התקציב.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות