יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
המחיר היקר של סרטון תדמית זול!
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 

אין גבול תחתון למחיר נמוך של סרטון תדמית!


תסכלו על התמונה הקורעת הזו:

 ראו סדרת סרטוני תדמית בקמפיין: 'דלית ממליצה'

תראו דוגמא של קמפיין שהפקנו לחברת חומרי ניקוי מקצועיים, שבקשו לשנות את קהל היעד שלהם, מחברות ניקוי מקצועיות, לקהל הבייתי. שינוי זה הגדיל משמעותית את קהל היעד, וחייב תקציבי שיווק גבוהים, רק שללקוח היה תקציב שיווק מוגבל. לכן, המלצנו להעביר את מכירת מוצרי הדגל של החברה למכירה אונליין בדיגיטל, ולהפיק קמפיין שיגדיל את המודעות של חומרי הניקוי המקצועיים לקהל היעד. מה שהפקנו היה סדרה של 5 סרטוני תדמית, כל סרטון למוצר שונה שניתן למכור אותו בדיגיטל, ובעלת החברה שימשה כפריזנטורית בכל אחד מהסרטונים הקצרים. כל סרטון באורך של כ- 30-40 שניות היה הדגמה של הפשטות של שימוש במוצר הניקוי המקצועי, והיתרונות שלו. לאחר ההפקה של הסרטונים, הם הועלו לפייסבוק בזה אחר זה, וטורגטו לקהל היעד. בפועל, עלות ההפקה הייתה נמוכה יחסית, כל סרטון תדמית היה באיכות גבוהה, והכי חשוב- הוגדלו המכירות של המוצרים בצורה מאוד משמעותית.

 

ישנם מקרים שלקוחות מתקצבים מאוד נמוך את ההפקה של סרטוני התדמית שהם מעוניינים להפיק עבור מוצרי העסק, ומופתעים שהתוצאה היא לא כמו שהם ציפו. כאילו שאפשר להפיק את אותו סרטון תדמית איכותי בכל מחיר. זה בסדר לנהל תקציב שיווק, ואפילו לנהל משא ומתן עם חברות הפקה, אבל באמת אי אפשר לצפות, שסרטון תדמית שהוגדר על ידי חברת הפקה אחת לדוגמא ב- 15 אלף ש"ח, יופק על ידי חברה אחרת ב 1,500 ש"ח. נכון, ישנם לקוחות שחזרו אליי אחריי ששלחתי להם הצעת מחיר, וטענו שקיבלו מחברת הפקה אחרת הצעה לסרטון תדמית עבורם בשליש מחיר, ולפעמים אפילו פחות. לכאלה לקוחות אני שולח את התמונה הזו למעלה. אם הפרמטר היחיד שחשוב לאותו לקוח הוא המחיר של סרטון התדמית, מובטח לו שהוא יקבל הצעות מתחרות במחירים יותר ויותר נמוכים. אבל, שלא יצפה לקבל את 'אותו' סרטון תדמית. לכל סרטון יש את העלות שלו, ומחירים יותר נמוכים משמעותם אחת: קבלת משהו יותר נחות.

 

המחיר היקר של סרטון תדמית זול!

כשמסתכלים על התמונה למעלה, של מישהו שרצה לחסוך כסף, וקיבל קעקוע ממש זול, מה שהתקבל מצחיק. אבל, כאשר אנחנו עוסקים בשיווק של העסק, זה כבר לא מצחיק. הפקה של סרטון תדמית ממש זול, מספקת סרטון תדמית הכי לא איכותי שיש, ומכיוון שסרטון תדמית הוא הפנים של העסק או של המוצר, כך גם לקוחות יתייחסו לעסק ולמוצרים, כאשר יצפו בסרטוני תדמית זולים ולא איכותיים. צריך להבין, לקוחות מצפים למוצרים איכותיים ואמינים, שנותנים להם תחושה שרכשו את 'הכי טוב'. בדיוק אותו דבר הם מצפים לראות בסרטון תדמית. כזה שישדר להם שהעסק והמוצרים הם הכי טובים בשוק, ובמיוחד יותר טובים מהמתחרים. כאשר זה עובד- הם בסבירות גבוהה יוצרים קשר לקבלת מידע נוסף, ובמקרים העוד יותר טובים, הם מתניעים תהליך רכישה. אבל, אם הם נתקלים בסרטון לא איכותי, לא רק שאין סיכוי שהם יהפכו ללקוחות של אותו עסק, הם עלולים להיות 'מפיצי רעל' על העסק. הם עלולים לשתף את הסרטון ברשתות חברתיות, או רשתוטת עסקיות, וממש להשמיץ את העסק ולפגוע בו, בלי לבדוק לעומק על מה מדובר. פרסום כזה שלילי יכול להיות הרסני לעסק, כי זה נהדר שיש לקוחות שממליצים, אבל לקוחות שמשמיצים, ואפילו רק בגלל שהסרטון לא איכותי, הם כמו שרפה בשדה קוצים. עוד ועוד לקוחות פוטנציאלים מתרחקים מהעסק, וישנם מקרים שגם הם ממשיכים לשתף את הסרטון. כלומר, החלום של כל בעל עסק, שהסרטון תדמית שהוא הפיק יהפוך לויראלי, ואנשים ישתפו אותו עם המלצות, הופך לסיוט: משתפים את הסרטון עם השמצה, גם כשאין מאחוריה כלום מלבד זלזול בסרטון התדמית. 

 

אז מה בכל זאת מומלץ לעשות, כאשר תקציב השיווק מוגבל?

ההמלצות שלי, בכל מה שקשור להפקת סרטוני תדמית במצב שתקציב השיווק מוגבל, הם:

1. עדיף סרטון תדמית אחד לעסק, מריבוי סרטונים לכל מוצר- בדרך כלל, אנחנו ממליצים לעסק להפיק סרטון תדמית לעסק עצמו, וסרטון תדמית קצר נפרד נוסף לכל קו מוצרים. באופן כזה, גם מחחזקים את התדמית של העסק, וגם מקדמים את המכירות של כל מוצר בנפרד, מול קהל היעד שלו. לדעתנו, זה המצב האופטימלי, שהוכיח את עצמו. אבל, זה בהחלט יקר. כמובן, לא הייתי ממליץ לנסות ולהפיק סרטון תדמית זול לכל קו מוצרים, במקרה שהתקציב מוגבל. עדיף בהרבה, להפיק סרטון תדמית אחד, בו שמים דגש על העסק, היכולות הטכנולוגיות המיוחדות שלו, וקווי המוצרים העיקריים והבידול שלהם. את הסרט להפיק ברמה הכי גבוהה שאפשר, כך שיתקבל סרטון הכי איכותי שאפשר. את הסרטון כמובן מומלץ להפיץ תוך טרגוט מדוייק ככול האפשר של קהל היעד. ברור שזה פחות יעיל ממה שהצגתי קודם. אבל, אם הסרטון איכותי ומרשים- הוא יעשה עבורכם את העבודה. כמובן, הפרש העלות יהיה משמעותי, ויאפשר לכם לעמוד ביעדי התקציב המוגבל. 

2. להתמקד במוצר הדגל- שוב, במקרים של תקציב שיווק מוגבל, מומלץ להתמקד במוצר הדגל של החברה, כזה שיכול להניב את הכי הרבה מכירות בזמן קצר. רק עבור מוצר זה להפיק סרטון תדמית באיכות הכי גבוהה ומרשימה, ואותו לטרגט בצורה הכי מדוייקת לקהל היעד הרלוונטי. זה יבטיח הגדלת מכירות בזמן קצר, ואולי לפנות תקציבי שיווק נוספים למוצרים החדשים, ולהפיק גם עבורם סרטוני תדמית באיכות גבוהה. 

3. להעביר מכירות לדיגיטל- מכיוון שיותר ויותר אנשים מבצעים רכישות אונליין, ובמיוחד בימים אלו שהתנועה מוגבלת, הדרך הכי נכונה להגדיל מכירות של העסק, היא להפנות יותר ויותר מוצרים למכירות אונליין, כאשר רק עבורם להפיק סרטוני תדמית, ולקדם את המכירות שלהם דרך שיווק באמצעי המדיה החדשה והמגוונת, שחלקם אפילו ללא עלות, או בעלות נמוכה יחסית למדיה המסורתית (עיתונות, רדיו וטלוויזיה).  
 

מאמרים נוספים בנושא סרטוני תדמית, שאולי יעניינו אתכם:למה סרטון תדמית כל כך יקר?

                              
חשיבות איש השיווק בהפקת סרטון תדמית לעסק

 ראו סרטון תדמית לתערוכה של תוכנה יישומית לרכבים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד להצגה בתערוכה מקצועית, של התוכנה היישומית שהחברה פיתחה. הפקה של סרטון תדמית זה הייתה נמוכה יחסית, מכיוון שרוב הסרטון מבוסס על קטעי וידאו נרכשים ממאגרים (Stock Footage), אשר משולבים בסרטון התדמית בצורה שמספרת את הסיפור של התוכנה. בחלק השני של סרטון התדמית משולבים צילומים מתוך ניסויים טכניים שבצעה החברה לתוכנה, ומראים את שיפור התוצאות בניסויים. סרטון התדמית שולב בתערוכה, כך שהוא רץ בצורה מחזורית בתערוכה, ובעצם שימש גורם מדרבן לאנשים שהסתובבו בתערוכה להיכנס ל booth של החברה ולקבל פרטים נוספים. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות