יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
מדריך לשיווק יעיל באמצעות סרטי תדמית
עוד לפני תחילת הפקת הסרט עבור העסק, יש להקדיש מחשבה רבה איך לשווק ולקדם את העסק. סרט התדמית הוא אחד מהאמצעים השיווקיים החשובים שמומלץ לעסק להפיק.  מטרת מדריך זה להציג את כל ההיבטים השיווקיים המודרנים, עבור סרטים עסקיים: סרטי תדמית, סרטי מוצר וסרטי הדרכה.

איך הפך סרט תדמית לעסק לצורך חיוני?

השילוב של התנהגות צרכנים, ירידת עלות הפקת סרטים, והאפשרות לאחסן את הסרטים ללא עלות ביוטיוב, יצרו מצב שסרט תדמית לעסק הינו מוצר הכרחי לצורכי שיווק, ובעלות סבירה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרטי תדמית- שיווק הוא שם המשחק!

סרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר בכל תוכנית שיווקית, במידה ומדובר על שיווק באינטרנט. הפקה נכונה של הסרטים, והטמעה שלהם בחלופות השונות שבאינטרנט, מבטיחה קידום שיווקי של העסק. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות

מעוניין בסרט תדמית שיווקי? עדיף סרט המצולם בוידאו!

חשוב מאוד שסרט תדמית לעסק יצולם כמעט כולו בוידאו, כך שהלקוח הפוטנציאלי ירגיש כאילו הוא מבקר בחברה, רואה את התשתיות, ומכיר את אנשי המפתח. תהליך זה בונה אמון בחברה, ומקל על תהליך קבלת ההחלטות של הלקוחות

הדרך הנכונה לקידום עסק- להציג את הבידול השיווקי בסרטון תדמית

הדרך הנכונה לקדם את העסק מול התחרות, היא להציג ללקוח בסרטון תדמית את הבידול של העסק, קרי- במה אני יותר טוב מהתחרות, אחרי שבצעתם מחקר שוק מעמיק ווידאתם שהבידול נותן ערך ללקוח. קרא כאן עוד, כולל דוגמאות

סרטון תדמית שיווקי- האמצעי הזול והיעיל ביותר!

סרטון תדמית שיווקי לעסק, המופק בעלות חד פעמית של אלפי שקלים בודדים, מעלה משמעותית את היעילות של כל כלי שיווקי, מכיוון שהוא עונה על הצורך של הלקוחות, המעוניינים לקבל מידע במיידי. קרא כאן עוד בנושא

סרט תדמית לשיווק בסין

סרט תדמית הוא הכלי היעיל ביותר לשיווק מוצרים חדשים בשוק הסיני, אבל חשוב להפיק אותו בצורה נכונה, המתאימה לשוק היעד. קרא כאן טיפים חשובים להפקת סרטי תדמית לשוק הסיני, כולל דוגמאות.

סרט תדמית שיווקי- מקדם מכירות מספר אחד!

סרט תדמית שהופק נכון, יכול לשמש כמחזק המותג של העסק, אבל בעיקר כמקדם מכירות מספר אחד. הדבר החשוב ביותר בהפקה של סרט התדמית הוא לבנות אמון בין הצופה (הלקוח הפוטנציאלי) ואנשי החברה. קרא כאן עוד בנושא.

היתרון השיווקי של סרטי תדמית המצולמים בוידאו

סרטי תדמית הם האמצעי השיווקי היעיל ביותר לקדם את העסק. סרטי תדמית המצולמים בוידאו, יוצרים חיבור ריגשי עמוק בין הצופה בסרט לפתרון המוצע, מה שמעודד החלטת קנייה של הצופה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

הרגש כמקדם מכירות בסרטון תדמית

הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום מכירות הוא סרטון תדמית לעסק. בהפקת סרטון התדמית, מומלץ לדבוק בפניה אל הרגש של הצופה, מה שמסייע בקידום מכירות, בהנחה שהסרט נעשה בצורה מתאימה. קרא כאן עוד בנושא.

מעוניין לפתח מוצר חדש? סרט תדמית למשקיעים!

עולם ההשקעות חזר למשקיעים המוסדיים, ונפתחה מחדש ההזדמנות לעבוד בהרמוניה בין המשקיעים ליזמים, במטרה לסיים פיתוח מוצרים חדשים בהצלחה. מה שמשפר בצורה משמעותית את גיוס המימון הוא סרט תדמית למשקיעים.

סרט תדמית- בוידאו או באנימציה?

אין כיום ספק שכל עסק חייב שיהיה לו סרט תדמית, בלי קשר העסק. את סוג ההפקה, סרט תדמית בוידאו או באנימציה, צריך לקבוע לפי איזסוג הפקה תעביר את המסר העיקרי של העסק בצורה יותר טובה. קרא כאן עוד בנושא.

סרט תדמית לקידום שיווקי- להגדיר מראש את המטרה

סרטים לעסקים מהווים כלי שיווקי יעיל ממדרגה ראשונה, ובדרך כלל השקעה חד פעמית. חשוב שלפני שמפיקים סרט תדמית לעסק, מנהל השיווק צריך להגדיר בצורה ברורה מה המטרות של כל סרט, ובהתאם לכך כל סרט יתוכנן ויופק.

מהו הערך השיווקי של סרטון תדמית?

הפקת סרטון תדמית הינה הצעד השיווקי הראשון. מהרגע שהסרטון תדמית קיים, יש להפעיל תוכנית שיווקית כוללת, כאשר הסרטון הוא אחד מהאמצעים המרכזיים בקמפיין השיווקי. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לעסק- חיוני לכל עסק

כיום מומלץ לכול עסק להפיק סרט תדמית, ובאמצעותו לקדם שיווקית את העסק. אבל, מומלץ שההשקעה בסרט התדמית תהיה בהתאם לתקציב וליכולות של העסק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה הופך סרט תדמית לסרט שיווקי שמביא תוצאות?

סרט תדמית יכול להביא לתוצאות במידה ומופק בצורה מקצועית, ומופץ בצורה נכונה. חשוב מאוד להשתמש במכסימום כלים שיווקיים שעומדים לרשות העסק, בכדי לקדם את העסק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה הופך סרט תדמית לסרט שיווקי?

חשוב שסרט התדמית שמופק לעסק יהיה שיווקי, על מנת שיקדם את המכירות של העסק. לצורך כך, חשוב להכיר את הבעיות הקיימות בתחום, השפה השימושית, ולהציג בצורה קצרה וממצה פתרון לבעיה קיימת. סרטי תדמית שיווקיים

סרטון תדמית לשיווק בינלאומי

הכלי החשוב ביותר לקידום שיווק בינלאומי הם סרטים, סרטוני תדמית לעסקים וסרטוני מוצר למוצרי החברה, אותם ניתן לספק למפיצי החברה בעולם, על מנת שיעזור להם בקידום המכירות באותם שווקים. קרא כאן בנושא.

סרט תדמית לשיווק בית ספר

סרט תדמית לבית ספר הוא כלי שיווקי חשוב על מנת לעודד הורים להרשם לבית הספר. חשוב שההפקה של סרט התדמית תהיה מקצועית, ותציג את הייחוד של בית הספר. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמא.

ההברקה של "אראלה ממפעל הפיס"

מכיוון שעסקים עושים בין אנשים ולא בין עסקים, מומלץ מאוד להפיק סרטי תדמית לעסקים בהם מציגים את אנשי העסק, ויוצרים חיבור רגשי בין הצופה (הלקוח הפוטנציאלי) לבין אנשי העסק. קרא כאן, כולל דוגמאות.

סרטי תדמית ויראליים- חלומו של כל בעל עסק

נכון להיום, אני לא מכיר אפילו סרט תדמית ויראלי אחד שהצליח (ברמה של מאות אלפי צפיות, עם שיתופים של הקהל הרחב). לצערי- זה עדיין חלום! לכן, מומלץ לבחון בזהירות כל הצעה להפקת סרט תדמית ויראלי.

סרט תדמית לעסק גם בזאפ (ZAP)

מכיוון שכיום עלות הפקת סרטי תדמית לעסקים ירדה משמעותית, ונוצרו צינורות שיווק רבים לעסקים, שחלקם ללא כל עלות, מומלץ לבעלי העסקים לנצל את ההזדמנות, ולהגדיל מכירות בצורה משמעותית בעלות שיווקית מינימלית.

חבילת קידום שיווקי לעסקים

הפקת סרטון תדמית עבור העסק הוא הצעד השיווקי הראשון, אשר יוצר כלי שיווקי ממדרגה ראשונה. השלב הבא הוא להפיץ את סרטוני התדמית במקסימום אמצעים שיווקיים שעומדים היום לרשות בעלי העסקים. קרא כאן עוד בנושא.

סרטי תדמית הם האמצעי ולא המטרה

סרט התדמית הוא רק אמצעי להעברת מסרים. רק אחרי שאתם כבעלי העסק, עברתם את כל התהליך הנ"ל, סביר שיהיו בידכם כל ההגדרות המקדימות הנדרשות לצורך הפקת סרטי תדמית. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית למשקיעים

הפקת סרט תדמית הינה אמצעי מעולה להבטחת פגישה עם משקיע. יש להקדיש מחשבה רבה לתוכן סרט התדמית למשקיעים ואופן ההפקה, על מנת להפיק סרט ברור, מעניין ומקצועי. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

מה ההבדל בין סרטון תדמית ופרסומת?

למרות שגם סרטון תדמית וגם פרסומת נועדו לקדםמכירות של מוצרים ושרותי, יש הבדל מהותי בינייהם. חשוב לפני תחילת ההפקה להגדיר מה מעוניינים, ובהתאם לכך לכוון את המשאבים. קרא כאן עוד בנושא.

חשיבות המיתוג בסרט תדמית שיווקי

סרט תדמית אשר מופק בצורה מקצועית ונכונה, יכול למתג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל משמעותית את המכירות בזמן קצר יחסית. קרא כאן עוד בנושא מיתוג בסרטי תדמית, כולל דוגמאות.

סרט תדמית שיווקי למטרת שיווק בחו"ל

כאשר מעוניינים לשווק מוצר בחו"ל, יש להקדיש מחשבה רבה לשוק היעד, ולהתאים את כל המסרים לשוק המקומי, תוך הדגשת הבידול מול התחרות המקומית, וליישם אותם בסרט תדמית. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית- מה יותר חשוב היופי או האופי?

בכל הפקה על מנת לקדם שיווקית את העסק חשוב שסרט התדמית ידגיש בצורה ברורה את המסרים העיקריים של העסק. ניתן להעשיר סרטי תדמית בגרפיקה דינאמית, אבל לא על חשבון המסרים השיווקיים. קראו כאן , כולל דוגמאות

סרטון תדמית שיווקי- בוידאו או אנימציה?

אין ספק שסרטון תדמית המצולם בוידאו הוא מקדם שיווקי מספר אחת, מכיוון שהלקוח רואה את העסק והמוצרים, ומתחבר אליהם ריגשית. אבל, כאשר רוצים להציג קונספט חדשני, עדיף סרטוני תדמית המופקים באנימציה. קרא כאן

הפקת סרטון תדמית באנימציה לעסק

אין ספק שהכלי השיווקי היעיל ביותר כיום הוא סרטון תדמית לעסק או למוצר. מבחינת טכניקת ההפקה, צילום סרטוני תדמית בוידאו או סרטי אנימציה יש לבחון את היעדים השיווקיים של כל עסק, ולהתאים את הטכניקה המועדפת.

סרטי תדמית- המקדם השיווקי היעיל ביותר!

המדיה החדשה המבוססת על האינטרנט היא האמצעי השיווקי העיקרי לרוב העסקים. חשוב להפיק סרטי תדמית אשר מותאמים בצורה טובה למדיה החדשה, כך שיהיו הכי יעילים מבחינה שיווקית. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרטון תדמית לקידום אפליקציה חדשה

התחום שמתפתח בקצב המהיר ביותר הוא האפליקציות. הדרך הטובה ביותר לקדם אפליקציה חדשה היא באמצעות סרטוני תדמית לאפליקציה. ניתן להפיק סרטון תדמית באנימציה להצגת הקונספט, או סרט תדמית בוידאו להצגת השימושיות

סרטי תדמית לחברות ולעסקים

כאשר עולם השיווק עבר לאינטרנט, חשוב שללקוח הפוטנציאלי יווצר חיבור רגשי לעסק, כאילו הוא נמצא פיזית בחברה. ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה דרך סרט תדמית לחברה, או סרט תדמית לעסק המצולם בוידאו. קרא כאן

סרט תדמית- איש המכירות החדש שלך!

סרט תדמית הוא מקדם המכירות הטוב והיעיל ביותר למכירות מבוססות אינטרנט, שהן כיום רוב המכירות. סרטי תדמית שהופקו בצורה נכונה, יכולים לחסוך לעסק אנשי מכירות רבים. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרטון תדמית- כלי עיקרי לפריצה לשווקים חדשים

כיום הדרך המיטבית לחדור לשוק חדש הינה באמצעות קמפיין באינטרנט. הכלי היעיל ביותר לשימוש בכאלה קמפיינים הוא סרטון תדמית עבור העסק, או עבור קו המוצרים העיקרי. קראו כאן עוד בנושא.

מהם הדברים החשובים בהפקת סרטון תדמית שיווקי?

סרטון תדמית שיווקי, שנעשה בצורה מקצועית, משמש כלי שיווקי עיקרי בקידום העסק והמוצרים. בהפקה, יש להקפיד על הרבה מאוד נושאים, כך שסרטוני התדמית יהיו מקצועיים ושיווקיים. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

העברת מסרים שיווקיים באמצעות סיפור הצלחה

ניתן להפיק סיפור הצלחה, אשר יהיה מבוסס לא רק על המוצר שסופק על ידי החברה, אלא יותר על החברה, וכמה היא הייתה חשובה להצלחת האספקה של המוצר. באופן כזה תורמים לקבלת החלטה לרכוש את הפתרון מדווקא מחברה זו

מה הקשר בין Facebook Watch וסרטי תדמית לעסקים?

כיום גם פייסבוק מודה שהעולם עבר לוידאו, דרכו לקוחות מעדיפים לקבל מידע ומוכנים להשקיע בו זמן. בדיוק אותו דבר לגבי קידום עסקים, הכי יעיל לעשות זאת באמצעות סרטי תדמית לעסקים. קרא כאן עוד בנושא עם דוגמאות

הפקת סרטוני תדמית- כל המוסיף גורע

סרטון תדמית לעסק חייב להיות קצר (עד דקה), וממוקד במסר השיווקי העיקרי של החברה, ובעדיפות מצולם בוידאו כך שלקוחות פוטנציאלים יוכלו להתחבר לנושא, ולקבל את המידע שהם מחפשים במהירות המירבית. קרא כאן בנושא.

חשיבות הגדרת קהל היעד בהפקת סרטוני תדמית לעסקים

בכול הפקה של סרטון תדמית, יש לבחון ביסודיות מיהו קהל היעד של הסרטון, ואז להתאים את שפת הסרטון לקהל היעד, ולפנות בצורה מאוד ממוקדת וקצרה כך שתושג יעילות מקסימלית. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

חשיבות האמת בהפקת סרטוני תדמית

בכל הפקה של סרטוני תדמית לעסקים, חייבים לאתר את הבידול העסקי, ואותו להציג בצורה הכי אמינה ללקוחות פוטנציאלים, כך שהם יקבלו תחושה כאילו הם 'רואים במו עינייהם' את העסק והמוצרים. קרא כאן בנושא ודוגמאות.

סרטוני תדמית- פחות זה יותר!

בכל הפקה של סרטוני תדמית יש לקחת בחשבון את הביטוי 'פחות זה יותר', ולהקפיד שמוסרים ללקוח הפוטנציאלי רק את המידע החיוני עבורו, ובמהירות המקסימלית. זה מגדיל משמעותית את הסיכוי שהלקוח יתקדם לסגירת עסקה.

שיווק באמצעות סרטוני תדמית- הוידאו הוא המלך!

סרטוני תדמית המצולמים בוידאו הם כיום הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום מכירות באינטרנט. הם בונים אמון, יוצרים קשר רגשי ומנעים להתנעת פעולת רכישה. קרא כאן על מה מומלץ להקפיד בהפקת סרטון תדמית שיווקי.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן