יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
קובץ מאמרים מקצועיים בנושא הפקת סרטי תדמית
מטרת קובץ מאמרים מקצועיים זה, היא לספק לכל בעל עסק ומנהל שיווק, מה המשמעות של הפקת סרט תדמית עבור העסק. ראו כאן מגוון גדול של מאמרים מקצועיים, כשכולם מוכוונים לספק מידע שימושי בנושא הפקת סרטי תדמית לעסקים. מומלץ לקרוא, לפני שפונים לחברת הפקות סרטי תדמית.

ראו דוגמא של סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים לפתרון בנייה מודולרית

סרט תדמית פנים ארגוני: כלי יעיל לבניית תדמית והתמקדות בארגון

סרט תדמית פנים ארגוני צריך להיות מותאם לקהל היעד, ולכלול אפשרויות של שיתוף פעולה, נגישות, הצגת הארגון בצורה חיובית, כולל אנשי העסק. דרך שילוב יצירתי ומדוייק ומקצועי, יניב סרט תדמית פנים ארגוני יעיל.

האם קיימת השפעה של הפילוסופיה על סרט תדמית?

השילוב של רעיונות פילוסופים בסרט תדמית דורש זהירות ומיומנות, כדי שלא יהפכו מסורבלים או מנותקים מידי מהמוצר שמוצג בסרט. עם זאת, כאשר הוא מיושם באופן מושכל, הוא עשוי להעניק עומק, ייחודיות ומשמעות עמוקה

הפקת סרט תדמית לעסק: הדרך המובילה ליצירת קשר עם הציבור

הפקת סרט תדמית לעסק היא הדרך המובילה והחשובה ליצירת קשר עם הציבור. חשוב בהפקת סרט התדמית להשקיע בהפקה איכותית, מרשימה ולהשתמש באמצעים חדישים ומרשימים, בכדי לחבר את הציבור למסרים שמוצגים בסרט התדמית.

האם סרט תדמית יכול להשפיע על שביעות רצון לקוחות?

באמצעות סרט תדמית ניתן להשפיע על שביעות הרצון של לקוחות, דרך נושאים כגון: השפעה על הרגשות, קישור ישיר למוצר, יצירת חוויית משתמש ייחודית, שימוש בקריאטיביות וחדשנות, וכן מדידת השימוש בסרט התדמית.

היכולת של סרט תדמית לחזק את הזיכרון של לקוחות פוטנציאלים

לסרט תדמית ישנה השפעה משמעותית על הזיכרון, במיוחד אם הסרט יוצר חווייה ריגשית עמוקה, או מעורר זיכרונות אמוציונלים חיוביים. יש לכך תרומה להשפעה של סרט תדמית לאורך זמן, ולא רק במועד הצפייה בסרט.

סרט תדמית והקשר לערכים חברתיים

סרט תדמית הוא לא רק כלי פרסומי, אלא גם כלי יצירתי וחברתי שיכול לשנות דעות, לקדם ערכים חברתיים חיוביים, להתמודד עם נושאים כגון שוויון וזכויות אדם, ולהשפיע על יתר התחומים בחברה. קראו כאן עוד בנושא החשוב

מה הדרך העדיפה להציג מרכז כנסים בינלאומי בסרט תדמית?

סרט תדמית למרכז כנסים בינלאומי ביצריך להציג את הבידול של המקום, את היכולות והחדשנות, וכן את הסביבה. חשוב שהשפה של הסרט תהיה בהתאם לקהל היעד (קריינות וכותרות) צפו בדוגמאות של סרט תדמית למרכזי כנסים.

לקוחות זוכרים מעל 70% מהמידע הויזואלי שמוצג להם בסרט תדמית

סרט תדמית לעסק הוא הכלי השיווקי החשוב ביותר, שלקוחות פוטנציאלים שצופים בו זוכרים את רוב המידע. הפקה נכונה של סרטי תדמית, מחזקת עוד יותר את הזכירות, ומעודדת רכישה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

דווקא בתקופת אי וודאות- חיוני להפיק סרט תדמית שיווקי

דווקא בתקופת אי וודאות מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק, ולדאוג להפיץ אותו בצורה ממוקדת ומדוייקת אל קהל היעד. זו ההוצאה השיווקית הנמוכה ביותר לצורך קידום העסק בצורה הכי יעילה. קראו כאן על הפקת סרט תדמית.

סרטי תדמית- סגנונות הפקה שונים

סרטי תדמית כיום, מופקים כמעט לכל סוגי העסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק, כאשר כל עסק בוחר לעצמו סגנון שונה שמתאים לחברה ולמוצרים, ומשתמשים בסרטים לקידום באינטרנט. ראו דוגמאות

נראה שנדרשת חשיבה מחדש בנושא של סרט תדמית!

נדרשת חשיבה מחדש בנושא סרט תדמית מכיוון שאנשים כיום מוכנים לקנות כמעט כל דבר באונליין, אבל צריך לדעת לעשות את זה נכון, באמצעות סרט תדמית שישקף אמינות, מוצר קיים, ויעורר רגש. קראו כאן עוד בנושא.

חשיבות הסאונד בסרטי תדמית

סרט תדמית הוא לא רק תמונה. לערוץ הסאונד חשיבות רבה בתרומה לאפקטיביות של סרטון התדמית, ומחייב טיפול מיוחד בערוץ הדיבור, ערוץ המוזיקה וערוץ האפקטים. הנושא חשוב בהפקת סרטי תדמית לעסקים. ראה כאן דוגמאות.

סרט תדמית- מתי אנימציה חשובה?

אנחנו מאמינים שעדיף שסרט תדמית, או סרט מוצר, יהיו מבוססים על צילומי וידאו של החברה והמוצרים. אבל, במקרה שרוצים להציג קונספט חדש של פתרון, או המוצר הסופי עדיין ברמת אב-טיפוס, ניתן להפיק סרטי אנימציה.

התפתחויות בתחום הפקת סרטי תדמית לעסקים

תחום הפקת סרטים לעסקים עבר שינוי מהותי בשנים האחרונות. עיקר השינוי הוא מהפקת סרטים ארוכים שמציגים הכול לכולם, לסרטים קצרים ומאוד ממוקדים למטרות ספציפיות. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

חברת הפקת סרטי תדמית- ראשונים להכנס לסגר וראשונים לצאת ממנו

חברות הפקת סרטי תדמית, הן הראשונות שנפגעות כאשר נכנסים למשברים. אבל, מכיוון שסרטי תדמית הם המקדמים השיווקיים הכי יעילים, הם גם הראשונים לצאת מהמשבר. צריך רק לבחון איזה סוג סרט תדמית מתאים לזמני משבר.

סרטי תדמית- עם או בלי שחקנים?

בכל הפקה של סרט תדמית צריך לשקול לגופו מתי עדיף לעבוד עם אנשי העסק, ומתי לגייס שחקנים. לכל אפשרות ישנם יתרונות, אך גם חסרונות וחשוב להכיר אותם בתהליך ההפקה של סרטי תדמית. קרא כאן עוד, כולל דוגמאות

מה למדתי השנה בנושא הפקת סרטי תדמית?

כמעט כל עסק כיום זקוק לסרט תדמית עבור העסק, אבל חשוב לדעת איך להפיק את הסרט על מנת שיביא תוצאות רצויות לעסק. קראו כאן עוד בנושא, ומה נדרש להתאים בסרטי התדמית עבור כל עסק, כל שיהיה אופטימלי עבורו.

הפקת סרטי תדמית בימי קורונה

דווקא בתקופה קשה של ימי הקורונה, חשוב להפיק סרטי תדמית לעסקים, בכדי לעודד מכירות. קיימות מספר מגבלות בהפקה שחשוב להבין אותן, אבל זה אפשרי מומלץ. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות של סרטי תדמית

מגמות עכשוויות בסרטי תדמית לעסקים

סרטי תדמית כיום מאופיינים בעיקר כסרטים קצרים, ממוקדים, המתרכזים בערך שהלקוח מקבל, בלי 'רעש וצילצולים', אלא בצורה פשוטה ונגישה לכל אחד. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות לכל אחד מהנושאים המוצגים.

איך לבחור את הצלם והעורך הטובים ביותר לסרט תדמית שלכם?

לצורך בחירה של צלם ועורך שהם הכי מתאימים להפקה של סרט התדמית לעסק שלכם, מומלץ קודם כל לסגור סגנון לסרט, ולכתוב תסריט, ורק לאחר מכן לבחור את הצלם והעורך שיש להם ניסיון בכזה סוג של הפקות, עם תיק עבודות

5 הדברים הכי חשובים להצלחת סרט תדמית

להצלחת סרט תדמית חשוב שמי שצופה בסרט התדמית יקבל תחושה שהמוצר פותר לו בעיה אמיתית, הוא יותר טוב מהתחרות, והוא משוכנע שהעסק אכן יכול לספק לו את המוצר ובאיכות ובתכונות המובטחות. קרא כאן, כולל דוגמאות

סרטי תדמית- תהליך הפקה מורכב

לצורך הפקת סרט תדמית נדרשים אמצעי הפקה רבים ומגוונים, שעלותם גבוהה. כמובן, לא בכל סרטון תדמית נדרש להשתמש בכל האמצעים. עלות ההפקה של הסרט לעסק נקבעת לפי אמצעי הפקה בהם השתמשנו. קרא כאם כולל דוגמאות.

מה השלבים בהפקת סרט תדמית או סרט מוצר?

תהליך הפקה מקצועית של סרטי תדמית לעסקים הינו מורכב, וכולל שלבים רבים. לא תמיד מיישמים את כל השלבים, ולפעמים משיקולי לוחות זמנים או בעיקר משיקולי עלות, נוטים ל"דלג" על שלב כזה או אחר. קרא כאן בנושא.

חשיבות סיור לוקיישן בהפקת סרט תדמית המצולם בוידאו

בכדי להבטיח שניתן יהיה להשלים את הפקת סרט תדמית המצולם בוידאו, במסגרת הזמן שהוקצב לנושא, ובאיכות הכי גבוהה שניתן, חייבים לקיים סיור מקדים בכל לוקיישן שמתכננים לצלם בו, ולוודא שהמקום מתאים לצילומים.

איך בוחרים חברת הפקת סרטים לעסקים?

לקוחות רבים שמעוניינים להפיק סרט תדמית עבור העסק שלהם, מוצפים בהצעות מגוונות מהרבה מאוד חברות הפקת סרטי תדמית לעסקים, ומתקשים לקבוע איך לבחור את חברת ההפקה לסרטים שלהם. קראו כאן כמה טיפים חשובים.

טיפים להפקת סרט תדמית

הפקת סרט תדמית הינו תהליך ארוך ומורכב, המעורבים בו הרבה בעלי מקצוע, ומשך ההפקה הינו שבועות רבים. חשוב שהלקוח יכיר את התהליכים השונים, בכדי לדעת על מה לשים דגש בתהליך. קרא כאן טיפים להפקת סרטי תדמית.

סרט תדמית לקידום מוצר חדש- עדיף סרט המצולם בוידאו

הדרך הכי יעילה לקידום מוצר חדש, היא להפיק סרט תדמית אשר מבוסס על צילומי וידאו, בהם רואים את המוצר, את השימוש בו, ואפילו את האנשים והתשתיות בהן הוא פותח. כך מחזקים מאוד את האמון של קהל היעד בקיום המוצר

סרטי תדמית למוצרים רפואיים

סרט תדמית הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום מכירות של מוצר רפואי. הפקה של סרטי תדמית למוצרים רפואיים מחייבת הקפדה על מספר נושאים חשובים שיבטיחו את המובנות והנכונות של המידע המוצג. קרא כאן עוד בנושא

הפקת סרט תדמית היא רק השלב הראשון בקידום שיווקי של העסק

הפקת סרט תדמית עבור העסק, היא רק השלב הראשון בתהליך השיווקי של קידום העסק. לאחר ההפקה, מומלץ להעלות את הסרט לאתר העסק, וליזום קמפיינים שיווקיים באמצעי המדיה השונים: גוגל, פייסבוק, אינסטגרם וטיק טוק

כל השאלות והתשובות בנושא סרטי תדמית

ראו כאן את השאלות העיקריות של לקוחות בנושא הפקת סרטי תדמית, והתשובות לכל השאלות. אם יש גם לך שאלה- תרגיש חופשי ליצור קשר. נשמח לשתף מניסיוננו.

הפקת סרט תדמית- מאוד מומלץ לא להחליט רק על בסיס עלות ההפקה

ישנם הרבה שיקולים בהחלטה על הפקת סרט תדמית עבור העסק, שעלות כמובן יכולה להיות שיקול, אבל בטח לא השיקול היחיד, ואפילו לא השיקול העיקרי. אחריי שהחלטתם מי יפיק עבורכם את סרט התדמית, תבחנו את העלות.

למה מומלץ להפיק סרט תדמית מקיף לעסק?

סרט תדמית מקיף הוא הכלי היעיל ביותר שיווקית, בעיקר עבור אתר העסק ובלוגים מקצועיים. בנוסף, בתכנון נכון ניתן לגזור ממנו סרטוני תדמית קצרים נוספים עבור רשתות חברתיות, בהם הם יותר יעילים. קרא כאן בנושא.

המלצות חשובות לפני שמתחילים לצלם סרט תדמית

הפקת סרט תדמית הינה מורכבת, ואורכת זמן רב. ככול שתדע כלקוח להגדיר מראש בצורה טובה את הצרכים שלך, סרטון התדמית שתקבל יהיה באיכות יותר גבוהה, ובעיקר- ישרת בצורה מיטבית את הצרכים השיווקיים שלך. קרא כאן

מה המשמעות מבחינת ההפקה של סרט תדמית מצולם בוידאו?

סרטי תדמית שכוללים צילומי וידאו מאוד יעילים שיווקית, בלעודד את הלקוח לקבל החלטת קנייה. חשוב להבין שלצילומי וידאו יש משמעויות מבחינת ההפקה שיש לקחת אותן בחשבון. לכן, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק בוידאו

מה כדאי לעשות בסרט תדמית על מנת שיראה הכי אמיתי?

לקראת שנת 2023 אנחנו ממליצים שכל הפקה של סרט תדמית תהיה מרובה בצילומי וידאו, ויעשה כל מה שניתן על מנת שתיראה הכי אמיתית, ובכך להפוך צופה בסרט התדמית ללקוח. קראו כאן עוד בנושא.

סרט תדמית לעסק- עדיף וידאו על פני אנימציה

מכיוון שעסקים עושים בין אנשים, ולא בין עסקים, מומלץ מאוד להפיק סרטי תדמית לעסקים הכוללים צילומי וידאו של העסק והמוצרים, ולא להפיק סרטי תדמית באנימציה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

חשיבות צילום סרט תדמית בוידאו

בכול הפקה של סרט תדמית, במידה ורוצים להקטין למינימום את הספקנות של הלקוח, ולהגדיל את האמינות של המוצר, מומלץ לצלם את סרט התדמית בוידאו, ולא להסתפק בסרט המבוסס על אנימציה או הדמיות. קרא כאן בנושא

מפיק סרט תדמית לעסק? תחקיר בכל מחיר!

כל עסק צריך להפיק לעצמו סרט תדמית, בכדי לשווק את עצמו בצורה יעילה. אבל, חשוב שסרט התדמית יציג את הבידול והייחוד של העסק, כך שלקוחות יבינו למה עדיף להם לפנות לאותן עסק לצורך ביצוע רכישה. קרא כאן בנושא

הוספת כתוביות תרגום לסרט תדמית

למרות שרוב העולם מקבל מידע בשפה האנגלית, כאשר יש חשיבות למידע טכני, בסרטי תדמית או סרטי מוצר, מומלץ להוסיף כתוביות תרגום עבור מדינות שאינן דוברות את השפה האנגלית. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לעסק ללא צילומי וידאו

ישנן דרכים רבות ומגוונות להפקת סרטי תדמית לעסקים. ניתן באמצעות תסריט המותאם לתקציב הלקוח, להפיק סרטים בעלויות סבירות, אשר יקדמו את העסק בצורה משמעותית. קרא כאן כיצד ניתן להוזיל עלות הפקת סרט תדמית.

על מה לשים דגש בהפקת סרטי תדמית לעסקים?

ישנם הרבה מאוד סגנונות הפקה של סרטי תדמית לעסקים. חשוב ביותר שהסרט שאתם מפיקים יהיה מקורי, קצר ומעניין, כאשר המיקוד של סרט התדמית יהיה בהתאם לסוג העסק. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

שילוב קריינות מקצועית בסרטי תדמית לעסקים

מומלץ שבהפקה של סרטי תדמית לעסקים מנהלי החברה יהיו אלה שייצגו את החברה, למעט אם הם עלולים להביא יותר נזק מתועלת. במידה ולא ניתן, אפשר להוסיף לסרט קריינות מקצועית, אשר הוקלטה באולפן קול אקוסטי. קרא עוד

איך מפיקים סרטי תדמית ארוכים?

סרטי תדמית כיום הם מאוד קצרים, אבל כשנדרש להפיק סרטי תדמית ארוכים יותר, חשוב שהצופה יקבל ערך מוסף, ואז מובטח שהוא יישאר לצפות בסרט. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

צילום סרט תדמית ברכב- אתגר משמעותי!

צילום סרטי תדמית או סרטי מוצר בתוך רכב נוסע הוא מאוד אתגרי. מאוד חשוב בכאלה צילומים להעזר בצלם מיומן עם ניסיון בתחום, בכדי להפיק סרט תדמית מקצועי. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

חשיבות טלפרומפטר בהפקת סרטי תדמית לעסקים

לא בכל הפקת סרטי תדמית לעסקים נדרש טלפרומפטר. אבל, כאשר מדובר על סרטים בהם נדרש להעביר מידע רב לצופה, יש לשקול הוספת טלפרומפטר ליום הצילומים. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרט תדמית באנגלית- הכי חשוב זה להכיר את הלקוח!

הפקת סרט תדמית באנגלית מחייבת להבין במדוייק מיהו קהל היעד, ולתפור עבורו סרט תדמית שיענה במדוייק על הצורך של אותו קהל יעד. מאוד מומלץ לא לקחת סרט תדמית שהופק בעברית לשיווק בישראל, ורק לתרגם את הקריינות

הפקת סרט תדמית באנימציה

סרט תדמית שנעשה באנימציה הוא המתאים ביותר להצגה של קונספטים חדשים ללקוחות חדשים, בצורה פשוטה וברורה. חשוב שסוג סרט התדמית יתואם עם המזמין מראש, בכדי להבטיח שכל המסרים יועברו בצורה טובה ללקוחות

מה משמעות הלוקיישן בהפקת סרטי תדמית לעסקים?

עבור כל סרט תדמית או סרט מוצר יש לשקול מה המקום האידאלי לצלם את הסרט, לא משיקולי עלויות, אלא בעיקר משיקול של מה המקום שיעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית להצגת אפליקציה חדשה: בוידאו או באנימציה?

אין ספק שסרט תדמית הוא הדרך היעילה ביותר להציג אפליקציה חדשה. צורת ההפקה, באמצעות סרט בוידאו או סרט אנימציה, תיקבע במשותף עם חברת הפקת סרטי התדמית, על פי הצורה היעילה ביותר להעברת המסרים. קרא כאן עוד

4 הטיפים הכי חשובים לשיפור ההצלחה של סרטי תדמית לעסקים

אי אפשר להבטיח את ההצלחה של סרטי תדמית לעסקים, אבל ניתן לשפר משמעותית את סיכויי ההצלחה של כל סרט תדמית, באמצעות נושאים החשובים לקהל היעד המוגדר, שמוצגים בצורה נכונה. קראו כאן 4 טיפים הכי חשובים בהפקה

צילום סרט תדמית במצלמה מיוצבת על סטדיקאם Steadicam

במידה ומתכננים לצלם סרט תדמית עם הרבה תנועה, מומלץ להשתמש במצלמות מיוצבות מסוג סטדיקאם (Steadicam). עלות הצילום יותר גבוהה, נדרש צוות מיומן וציוד צילום יותר יקר, אבל התוצאות מדהימות. קרא כאן בנושא.

מה הקשר בין סטוריטלינג (Storytelling) וסרטי תדמית?

שילוב סטוריטלינג (storytelling) בסרטי תדמית הינו כלי חזק לחבר רגשית את קהל היעד למוצר שמוצג בסרט התדמית. חשוב להקפיד על כמה כללים חשובים בהפקת סרט התדמית, כך שהיעילות תהיה מירבית. קרא כאן עוד בנושא.

חשיבות הצגת הייחוד של העסק בסרטי תדמית

מה שהכי עוזר לקידום העסק והמוצרים שלו, זה שבסרט התדמית מציגים את הייחוד של העסק ומוצריו. סרטי תדמית שנעשו אחריי תחקיר מעמיק בחברה, והציגו את הייחוד דרך הערך שהלקוח יכול לקבל הוכיחו עצמם כמקדמי מכירות

התאמת סרטי תדמית לערוצי השיווק השונים

על מנת להשיג מקסימום קידום מסרטי התדמית אשר מפיקים עבור העסק, חשוב שכל סרט יהיה מותאם לערוץ השיווק דרכו הוא מקודם. ניתן בתכנון נכון של ההפקה, להפיק סרט תדמית מרכזי, וממנו לגזור סרטונים לערוצים השונים.

הפקת סרטי תדמית בפורמט לא סטנדרטי

תמיד עדיף להפיק סרט תדמית בפורמט סטנדרטי. אבל, במידה ונדרשת הפקה של סרטי תדמית לא סטנדרטים, חשוב לוודא שמערכת ההקרנה של סרט התדמית אכן תומכת בפורמט המתוכנן. ראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרט תדמית למרכז מבקרים

סרט תדמית למרכז מבקרים הוא החוויה החשובה של ביקור באתר מבקרים, כך שמומלץ להפיק סרט תדמית מעניין ומרשים, שבעיקר יתרום לידע של המבקרים באתר, וישביח את חוויית הביקור באתר. קראו כאן עוד בנושא, עם דוגמאות

תחליף סרטי תדמית למשרד עורכי דין

כל משרד עורכי דין יכול להפיק תחליף סרטי תדמית, שיקדמו אותם בצורה מקצועית, ולפרסם אותם ברשת. חשוב לשמור על המגבלות שהטילה לישכת עורכי הדין, בכדי למנוע עברות אתיות בפרסום. קרא כאן עוד בנושא, עם דוגמאות

שילוב גרפיקה דינאמית בסרטי תדמית

ניתן להעשיר מאוד כל סרט תדמית, או סרט מוצר, על ידי הוספת גרפיקה דינאמית (Motion Graphics), בעלות של אלפי שקלים בודדים, ובלוח זמנים המתאים להפקה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרט לעסק בראש טוב

יום צילומים עם אנשי החברה הוא בדרך כלל מורכב, מכיוון שאנשי החברה אינם שחקנים. אבל, אם מגיעים בראש טוב ועם סבלנות, התוצאות יוצאות כייפיות ונהדרות, וסרט התדמית בסופו של יום משרת את העסק בצורה מיטבית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות