יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
היתרון השיווקי של סרטי תדמית המצולמים בוידאו

אין טוב כמו מראה עיניים!


לפי כל המחקרים, החלטות קנייה הן נושא ריגשי. אנשים מקבלים החלטות קנייה, לאחר שהתרגשו ממוצר מסויים, או מפתרון של בעיה המוכרת להם. ברור שקיים גם הנושא הכלכלי. רוב האנשים לא יקנו מוצר מאוד יקר, רק בגלל שהם התרגשו ממה שהמוצר מציע. אבל, הנושא הכלכלי הוא רק השני בחשיבותו. הנושא החשוב ביותר בקבלת החלטת קנייה הוא הרגש, שהוא ההחלטה הראשונית. לאחר ההחלטה הראשונית, צריך שגם יהיה צידוק כלכלי לפתרון, אבל הלקוח כבר מגיע עם גישה חיובית, כך שהוא יותר פתוח לדברים נוספים, כמו: תכונות של הפתרון, פתרון בעיה אמיתית של הלקוח, ועוד גורמים שמאפשרים ללקוח להוציא יותר כסף ממה שהוא תכנן.

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין לחדור לשווקים חדשים או ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית לפרויקט של חסכון באנרגיה

מה מייחד סרט תדמית זה?

הצגנו סרט תדמית זה, לא בגלל שהוא מציג פתרון של חברה שמנסה למכור מוצר כולשהו. להיפך, הצגנו סרט על פרויקט של חסכון באנרגיה. סרט התדמית מצולם כולו בוידאו (למעט מספר תמונות סטילס), וכולל ראיונות קצרים עם מנהלי הפרויקט, ועם ילדים שהשתתפו בפרויקט, כאשר בעצם כולם משתפים בעוצמת החוויה שהם עברו במהלך הפרויקט. אין ספק שנוצר כאן חיבור ריגשי חזק מאוד בין הצופה לפרויקט, ונוצרת הזדהות עמוקה עם התכנים. אין ספק שמה שיצר הזדהות זו הוא צילום הוידאו.

אותו אפקט עובד גם בשיווק של מוצרים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מורכבים. חשוב לראות את הפתרון מצולם בוידאו בסרט התדמית, לראות אנשים שמשתמשים בפתרון ונהנים ממנו, ואפילו לראות אנשים מהעסק שמייצר פתרון זה ולהתחבר אליהם ריגשית. כל אלה, מהווים גורם חשוב בקידום החלטת קנייה של לקוחות.


מה היתרונות של סרטי תדמית המצולמים בוידאו?
 

סרט תדמית אשר צולם בוידאו, הוא בעל מספר יתרונות חשובים:

1. היתרון הראשון והחשוב ביותר: נוצר חיבור ריגשי בין הצופה לפתרון שמוצג בסרט, כך שהוא מקדם החלטת רכישה של הפתרון

2. בנוסף, הצופה יכול להתרשם מהפתרון, כפי שהוא נראה באמת, איך משתמשים בו, ולראות אנשים אחרים שמשתמשים בו ונהנים

3. הצופה יכול לראות גם את המקום בו הפתרון מפותח ומיוצר, לראות ולשמוע את אנשי ומנהלי העסק, כך שנוצרת אמינות יותר גבוהה לקיום הפתרון

 

ומה החסרונות של סרטי תדמית המצולמים בוידאו?
 

אולם, לצילום סרטי תדמית בוידאו מספר חסרונות:

1. קיימים מקרים בהם צילום בוידאו הוא חסרון, כמו במפעל שנראה לא אסתטי, מוצרים שעדיין לא השלימו את הפיתוח אבל רוצים כבר לקדם אותם שיווקית, אנשי העסק שלא מסוגלים לעמוד מול מצלמה ולייצג בכבוד את העסק או את הפתרון וכד

2. ימי צילום בוידאו הם יקרים ומורכבים, ומחייבים הרבה מאוד תיאומים לוגיסטיים, הרבה משתתפים הן מצד חברת ההפקה והן מצד העסק, מחייבים כמעט להשבית את העסק לטובת הצילומים, ובעיות לא צפויות גורמות להתארכות הצילומים עבר למתוכנן.

3. יש פתרונות שלא ניתן להסביר בוידאו, כמו קונספטים חדשים, אפליקציות ייחודיות וכד. עבור פתרונות שכאלה, אנחנו ממליצים דווקא על סרטי תדמית באנימציה, ולא סרטים המצולמים בוידאו. בסרטי תדמית באנימציה, הכוללים גרפיקה דינאמית, ניתן בצורה פשוטה וקלה להסביר את השימושיות והערך שמסופק ללקוח, כך שעבור מקרים אלו עדיף סרט תדמית באנימציה.

 

איך מומלץ להפיק סרט תדמית למערכת טכנולוגית מורכבת?

ישנן מערכות טכנולוגיות מורכבות, שהדרך הפשוטה והנוחה ביותר להציג אותן ללקוח באופן ברור הוא באמצעות סרט תדמית באנימציה. אבל, אז אנחנו מפסידים את כל היתרונות של צילום סרט תדמית בוידאו שהצגנו למעלה. לכן, למצבים אלו אנחנו ממליצים להפיק סרט תדמית בטכניקת הפקה מעורבת, קרי- רוב הסרט מצולם בוידאו, ורק ההסבר על המערכת יבוצע בצורה פשטנית באמצעות אנימציה, אשר מבוצעת באותה שפה גרפית, כך שהשילוב ביניהם מוצלח.
לסיכום, סרטי תדמית הם האמצעי השיווקי היעיל ביותר לקדם את העסק. סרטי תדמית המצולמים בוידאו, יוצרים חיבור ריגשי עמוק בין הצופה בסרט לפתרון המוצע, מה שמעודד החלטת קנייה של הצופה.אולי יעניין אותך גם:      סרטון תדמית לשיווק בין לאומי


                                   מהו הערך השיווקי של סרט תדמית?

ראה דוגמת סרט תדמית שהופק בטכניקה מעורבת

ראו סרט תדמית למפזר חום חדשני שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג מפזר חום לתעלות מיזוג אויר חדשני. הסרט מבןסס כמעט עולו על צילומי וידאו בחברה, כך שלקוחות פוטנציאלים יכולים לראות איך בדיוק נראה המוצר, ומכיוון שמדובר על מוצר שחייב תכנון הנדסי מעמיק, סרט התדמית כולל גם צילומי וידאו של מחלקת ההנדסה של החברה, המכשור המיוחד בו הם השתמשו, ואפילו הצגנו את תוצאות האנליזה הטרמית של מפזר החום. אין ספק שסוג כזה של סרט תדמית, שמבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, משמש כמקדם מכירות הכי יעיל מבחינה שיווקית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחטיבה העסקית של חברת טימנט

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר הופק עבור חברת טימנט, שמתמחה בשינוע בינלאומי מדלת לדלת. הייחוד של החברה הוא בתפירת פתרונות לכל לקוח, לפי הצרכים המיוחדים של כל מוצר שנדרש לשנע. סרט תדמית זה מציג בצילומי וידאו את כל התהליך, כפי שבוצע עבור אחד הלקוחות של טימנט. התהליך מתחיל בבדיקת המוצר ומדידה שלו, תכנון ובנייה של האריזה המיוחדת עבורו, וכל התהליך שעובר המוצר מהרגע שהאריזה מוכנה ועד שהוא מגיע אל היעד הסופי בחו"ל. צילומי הוידאו האיכותיים של כל התהליך, משמשים מקדם שיווקי מהמדרגה הראשונה עבור החברה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות