יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
החשיבות של סרטון הדרכה

סרטון הדרכה במקום ספר הפעלה (User Manual)

בעבר, כל מוצר חדש סופק עם ספר הדרכה מודפס, אשר צורף לכל מוצר שנמכר. בשנים האחרונות, בדרך כלל מצרפים קישור לסרטון הדרכה שנמצא ברשת, וכך חוסכים את עלויות ההדפסה וההפצה. למרות שהפקת סרטון הדרכה הינה יקרה, עדיין-  טוב מראה עיניים מהסבר יבש. לא לחינם אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים. 

לכן כיום רואים יותר ויותר לקוחות שמבקשים להפיק סרטוני הדרכה למוצרים שהם מפתחים ומייצרים.

מה מייחד סרטון הדרכה זה?


סרטון הדרכה זה הוא דוגמא מצויינת לספר הדרכה שלא הוכיח את עצמו. למרות שמדובר במוצר פשוט יחסית, להרכבה שלו על גבי הפרה ישנה חשיבות רבה הן מתחינת הפעולה התקינה של המוצר, אבל הרבה יותר חשוב- שלא יפגע האדם שמבצע את ההרכבה על צוואר הפרה, ושהפרה עצמה לא תיפגע בזמן שימוש שוטף. למרות שספר ההדרכה היה מאוד מפורט, וכלל תמונות של ההרכבה, בפועל גם נפגעו רפתנים בזמן ההרכבה, וגם פרות נפגעו בשימוש שוטף. זו הייתה המוטיבציה להפקת סרטון ההדרכה, שבפועל מאוד הוכיח את עצמו.

 

על מה מומלץ להקפיד בהפקת סרטון הדרכה?

 
הפקת סרטוני הדרכה אינה יקרה, והיא יכולה להצדיק את עצמה כמעט עבור כל מוצר. עדיין, על מנת שתהווה תרומה לשימוש נכון ובטיחותי במוצר, יש להקפיד על כמה כללים חשובים בהפקה של סרטון הדרכה:

1. תסריט מדוייק, אשר הוכן על ידי האיש הטכני שמכיר הכי טוב את המוצר, ועובד לסרט על ידי אנשי קולנוע.

2. צילום איכותי ומקצועי ברמה גבוהה, אשר מתבצע מזויות שונות כך שההנחיות תהינה ברורות וחד משמעיות.

3. יש לשלב בסרטון ההדרכה שלושה אלמנטים שמחזקים כל מסר: וידאו, קריינות וכותרות להדגשת מסרים עיקריים

4. חשוב שסרטון הדרכה לא יעלה על 5 דקות. במידה והמוצר מורכב מאוד, ונדרש זמן ארוך יותר להסברים, מומלץ לחלק את הסרטון למספר סרטונים קצרים, כשכל אחד מתמקד בנושא ספציפי.

לסיכום, הכלי הנוח ביותר להעברת מידע בנושא שימוש נכון במוצר חדש הוא סרטון הדרכה. עם ירידת המחירים של הפקת סרטוני הדרכה, הם נעשו גם הכלי הזול ביותר להפקה.אולי יעניין אותך גם:    חשיבות טלפרומפטר בהפקת סרטון הדרכה


                                    
                                 טיפים להפקת סרט בטיחות

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרטון הדרכה שהופק לחברה המייצרת קולרים אלקטרוניים לפרות

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטוני הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני הדרכה לעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

ראו סרטון הדרכה למפזר חום חדשני שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון הדרכה באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג את נוהל ההתקנה והאפשרויות של מפזר חום חדשני שהחברה פיתחה. גם בסרטון הדרכה זה, מציגים בצורת צעד-אחר-צעד את פשטות ההתקנה של מפזר החום, בכל סוגי ההתקנות של מזגני אויר, כך שמתקינים יכולים להבין את פשטות ההתקנה, ולא נדרש לספק עם כל מפזר חום שרטוטי התקנות, או ספר התקנה נפרד, כמו שהיה מקובל בעבר באספקה של מוצרים חדשים. מעלים את סרטון ההדרכה ליוטיוב, ושולחים קישור לכל מי שרוכש את המוצר.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות