יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הדרך הנכונה לקידום העסק- להציג את הבידול השיווקי בסרטון תדמית

להציג מה מבדל את העסק מהתחרות בסרטון תדמית

כל עסק משוכנע שהוא העסק המוצלח ביותר, והמוצרים שהוא מייצר ומשווק הם הכי טובים. אבל, אם עושים קצת מחקר שוק, מגלים שכיום כמעט לכל מוצר יש המון מוצרים חלופיים, או מאוד דומים, שאפילו נמכרים במחירים דומים. הלקוחות מתקשים להבדיל בין החברות השונות ובין המוצרים השונים, והרבה פעמים מקבל החלטה רק על סמך "תחושת בטן". הדרך היחידה לשנות את כללי המשחק, היא לבחון מה המתחרים מציעים, ואז להגיש ולהבליט בעיקר את התכונות המיוחדות שנמצאות רק במוצר שאני מייצר, ולחבר אותן לערך שהם נותנים ללקוח. לזה קוראים בידול שיווקי.
 

מה מייחד סרטון תדמית זה?

בארץ קיימים אלפי יבואנים של ציוד אלקטרוני. הלקוח מתקשה להבדיל ביניהם, ועסקאות בדרך כלל מתבצעות בעקבות עבודת שטח מעמיקה של אנשי המכירות, ומלחמת מחירים. כל יבואן מנסה להציע את המחיר הנמוך ביותר על מנת שיבחרו בו. חברת אלינה מערכות אלקטרוניות החליטה לשנות את חוקי המשחק. לא עוד מלחמת מחירים, אלא הפיקו סרטון תדמית בו החברה מציגה במה היא שונה מהמתחרים, תוך שימת דגש על ההיבט האישי (מנכ"ל החברה אישית נמצא שם עבור הלקוחות). הסרט יצר מומנטום חדש לחברה, שהגדיל משמעותית את המכירות בתקופה קצרה יחסית.
 

למצוא את הבידול העסקי והשיווקי

התחרות כיום מאוד אגרסיבית. כמעט לכל מוצר ופתרון, ייחודי ככול שלא יהיה, ניתן למצוא בארץ ובעולם עשרות פתרונות חלופיים, שרובם ניראים מאוד דומים, במחירים דומים, וברוב המקרים גם עם מפרטים חשמליים דומים. הלקוחות באמת מתבלבלים, ומתקשים לקבל החלטת רכישה. 
התפקיד של מנהל השיווק הוא להבין טוב את הצרכים של הלקוחות, לוודא שהפתרון שהם מציעים אכן עונה על הצורך של אותם לקוחות, להכיר טוב את התחרות, ורק אז לנתח במה הפתרון של החברה יותר טוב מהתחרות. כאשר מזהים את היתרון ביחס לתחרות, חייבים להגדיר אותו במונחים שהלקוח מבין. לעולם אם לדוגמא אתם יצרנים של מערכת שידור מיוחדת, וגיליתם שהספק השידור של המוצר שלכם הוא הכי גבוה בשוק, אל תציגו את הפרמטר של ההספק כבתור יתרון תחרותי, אלא את הערך שההספק הגבוה נותן ללקוח, כלומר- טווח שידור. תציינו שאת השידורים של המערכת שלכם ניתן לקלוט ממרחק של 10 קמ. זה ערך חשוב ללקוח שאותו הוא מבין, בעוד שההספק הוא רק האמצעי הטכנולוגי שמאפשר זאת.

 

איך להציג נכון את הבידול השיווקי בסרטון התדמית?

אחריי שמנהל השיווק, ביחד עם נציג של חברת ההפקה של סרטוני התדמית, הצליחו לנתח ולזהות את הבידול השיווקי, באחריות חברת הפקת הסרטונים להכין תסריט לסרטון התדמית שיציג את הבידול השיווקי בצורה נכונה. 

בכדי להציג בצורה נכונה את הבידול השיווקי בסרטון התדמית, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים:

1. סרטון קצר- חשוב שסרטון התדמית לא יעבור את הדקה. זה מחייב להיות מאוד ממוקדים, בכדי שלא לאבד את הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט.

2. איזה בעיה פותרים?- מיד בתחילת סרטון התדמית, חשוב להגדיר איזה בעיה המוצר שאתם מציגים פותר. להציג זאת ב 10 שניות הראשונות.

3. להראות את הבידול- אין כמו מראה עיניים. מיד לאחר הצגת הבעיה, צריך למצוא דרך ויזואלית להציג את הבידול השיווקי, ובמושגים שהלקוח מבין, ושגם נותנים לו ערך. חשוב להמקד בדבר מבדל אחד עיקרי, ולא ביותר מידי נושאים, כי שוב זה עלול לבלבל את הלקוח. לזהות את המבדל החשוב ביותר, ואותו להציג.

4. הנעה לפעולה- תמיד לסיים את הסרטון בהנאה לפעולה, גם אם זה נראה לכם מובן מאליו שהלקוח יגיב אם הצלחתם להסביר את היתרון שלכם, עדיף להניע את הלקוח לפעולה.


לסיכום, הדרך הנכונה לקדם את העסק מול התחרות, היא להציג ללקוח בסרטון תדמית בצורה ברורה את הבידול של העסק, קרי- במה אני יותר טוב מהתחרות, אחרי שבצעתם מחקר שוק מעמיק ווידאתם שהבידול נותן ערך ללקוח. על ערך- הלקוחות מוכנים לשלם.אולי יעניין אותך גם:   מהם הדברים החשובים בהפקת סרטון תדמית?


                                 העברת מסרים שיווקיים באמצעות סיפור הצלחה  

מנהל שיווק - מעוניין בהפקת סרטון תדמית לעסק?

 

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

ראו תחילה סרטון תדמית לספק מערכות ורכיבים להייטק

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול הגידול של קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת ניהול ובקרת גידול של קנאביס רפואי. היתרון הגדול של המערכת היא שיש לחברה ניסיון רב בשילוב של המערכת בעשרות חממות גידול קנאביס רפואי בארץ, כאשר המערכת משולבת בכל תהליך הגידול. לכן, סרטון תדמית זה מבוסס כולו על צילומי וידאו של המערכת כפי שהיא מותקנת בפועל באחת החממות בארץ, ודרך זה להבין את כל היתרונות הנוספים של המערכת.

ראו סרטון תדמית למיזם חדש בשוק האמריקאי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית מקיף של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם מיזם חדש בשוק האמריקאי, במסגרתו המשתתפים במיזם תומכים בעקיפין בעסקים קטנים בקו החזית בארץ. מדובר על נושא רגיש, שבלי יצירת הזדהות, לא ניתן יהיה הצופים את המשתתפים לתמיכה במיזם. לכן, סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו המציגים את הפער העצום בארץ בין מצב רגיעה לבין מצב של ירי טילים, ואיך זה משפיע על חיי היום יום. זה בהחלט מעלה רגש ויוצר הזדהות עם התכנים שמוצגים בסרט התדמית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות