יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הדמיות תלת מימד בסרטון תדמית לעסק

אין טוב ממראה עיניים!

כאשר מפיקים סרטון תדמית לעסק, מאוד מומלץ לצלם את רוב הסרט בוידאו, מה שמעביר תחושה של אמינות: הלקוח יכול לראות את העסק והמוצרים כמו שהוא נראה במדיוק, לראות אנשים נוספים משתמשים ונהנים מהמוצרים. אבל, קיימים דברים שלא ניתן לצלם או להמחיש בוידאו. לצורך כך, מאוד מקובל להפיק הדמיות דו ממד או תלת ממד, אשר ממחישים בצורה הכי ויזואלית, ולפעמים ממש בצורה ריאלית, את מה שמעוניינים להציג.

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטון תדמית עבור העסק?

 

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

ראו תחילה הדמיית תלת-מימד של תהליך תת-עורי

המחשה באמצעות הדמיית תלת ממד

ברור שלא ניתן לצלם תהליכים אלה בוידאו, ועל כן הדרך היעילה ביותר להציג זאת בסרטון תדמית הינה באמצעות הדמיות תלת-מימד. הדמיות כאלה מאוד יקרות להפקה, מכיוון שנדרשת בניית מודלים תלת מימד מורכבים, להתאים את הטקסטורה של פני השטח לטקסטורה האמיתית, ולהניע את המודל במרחב באמצעות תוכנות עריכת תלת מימד. ככול שהמודל מורכב יותר, גם העלויות גדלות בהתאם. כמובן, הדמיות דו-מימד הרבה יותר זולות, ואם הן מספיקות לצורך המחשה, ניתן לחסוך משמעותית בעלות ההפקה.

 

האם כל סרטון תדמית לעסק חייב להיות בתלת ממד?

התשובה היא כמובן לא. אנחנו ממליצים שרוב סרטון התדמית לעסק יהיה בצילומי וידאו ריאליסטיים. רק נושאים המחייבים המחשה, שלא ניתן לצלם בוידאו, מומלץ להפיק עבורם את הדמיות התלת ממד, ולשלב אותן בסרט התדמית לעסקלסיכום, מאוד מומלץ שכל סרטון תדמית לעסק יתבסס בעיקר על צילומי וידאו. רק לנושאים שלא ניתן לצלם בוידאו, כמו תהליכים פנימיים במוצר, ניתן לשלב הדמיות דו מימד או תלת מימד לצורך המחשה. הדמיות אלה בדרך כלל מייקרות את עלות ההפקה.אולי יעניין אותך גם:     האם סרטי אנימציה יותר זולים מסרט תדמית המצולם בוידאו?


                                  עלות הפקת סרטי אנימציה לעסקים 

ראו סרטון תדמית המשלב הדמיות תלת ממד

ראו סרטון תדמית לחברת מחם פתרונות לתעשייה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג את תחומי הפעילות של חברת מחם פתרונות לתעשייה. החברה מפתחת, מייצרת ומייצגת מכלולים מכניים ואלקטרומכניים לתעשייה. בסרטון התדמית משולבות דוגמאות של חלק מהמוצרים, רק שבמקום להציג תמונות סטילס של חלק מהמוצרים, שילבנו הדמיות תלת ממד דינמיות, בהן ניתן לראות פירוק והרכבה מעניינים של המכלולים, מה שנותן מראה מאוד מקצועי לסרטון התדמית, ולייצוג של החברה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות