יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
הגדלת מכירות באמצעות סרטים לעסק

מכירות- הנושא החשוב ביותר בכל עסק!

הקיום של כל עסק תלוי במכירות. זה לא מספיק לפתח וליצר מערכות מתקדמות, או טכנולוגיה חדשנית. חשוב שהמוצרים שהחברה מייצרת ימכרו, ושהחברה תהיה רווחית, קרי- ההכנסות מהמכירות תהינה גדולות מההוצאות.
חברה זו פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך, ויישמה אותה במכונת הדמייה מתוחכמת זו. עכשיו, החברה מבצעת מאמצי שיווק משמעותיים לקדם את המכירות של המוצר, על מנת לכסות על השקעות הפיתוח העצומות, ולהתקדם ולפתח תכונות חדשניות נוספות למכשיר זה, ומכשירים נוספים. 

מאמצי השיווק מתמקדים בכל אמצעי המדיה החדשה (New Media) המבוססים על אינטרנט, וכן בתערוכות, כנסי לקוחות וכנסים מקצועיים. האמצעי היעיל ביותר להציג את המכשיר החדשני, הוא סרט מבוסס וידאו, בו ניתן לראות את המוצר, לראות את המכשיר בפעולה, ולהבין את היתרונות שלו ביחס לתחרות. את כל אלה סרט וידאו מעביר בצורה המוצלחת ביותר. כמובן, על מנת להסביר פעילות של המכשיר, ניתן להשתמש בהדמיות תלת מימד, לסובב את המכשיר כרצוננו, כולל "פירוק" שלו לגורמים, והסבר על כל חלק (במידה ומוסיף להבנה של המכשיר).

 

מהם הסרטים היעילים ביותר לקידום העסק?

הסרטים היעילים ביותר לעסק, שגם מאפשרים הגדלת מכירות הם:

- סרט תדמית- סרט שמתמקד בעסק, מציג את היכולות הטכנולוגיות של החברה, ואם זה משמעותי- גם את יכולות הפיתוח והייצור של העסק

- סרט מוצר- סרט המתמקד במוצר ספציפי, או קו מוצרים, מציג את היכולות של המוצר, את השימושיות שלו, ובעיקר- את היתרונות של המוצר ביחס לתחרות

- סרט לתערוכה/כנס מקצועי- סרט דינמי, המציג את יכולות העסק והמוצרים, בצורה גרפית, תוך הצגת המסרים באופן מודגש ובולט, כך שמסרים אלה יקלטו במהירות, אפילו על ידי אדם שחולף ברחבי התערוכה

המלצה עיקרית- להשתמש ככול שניתן בצילומי וידאו של המוצר. צילום בוידאו מאפשר ללקוח פוטנציאלי לראות איך נראה המכשיר, לראות אנשים אחרים שמשתמשים במוצר, ולחזק את התחושה שהמכשיר קיים ופועל לשביעות רצון לקוחות. סרט אנימציה, או סרט בהדמיית תלת מימד, איכותי ככול שלא יהיה, מתאים יותר להצגת קונספטים חדשניים, שלא ניתן להסביר אותם באמצעות צילומי וידאו.

לסיכום, סרטים לעסק, ובעיקר סרט תדמית וסרטי מוצר המצולמים בוידאו, מאפשרים הגדלת מכירות בזמן קצר יחסית, במידה ומוצגים במירב האמצעים של המדיה החדשה, וכן בכנסים מקצועיים ותערוכות.אולי יעניין אותך גם:    חשיבה עסקית בהפקת סרט תדמית


                                 איך בוחרים חברה להפקת סרטי תדמית?

מנהל עסק - מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק והמוצרים ללקוחות חדשים?

ראו תחילה סרט מוצר למערכת הדמיה מתקדמת

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן