יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
איך הפקת סרט תדמית מקדמת את העסק או החברה?
עודכן: נובמבר 2023

למה כולם מפיקים כיום סרט תדמית לעסק?

בשנתיים האחרונות, למרות (ואולי בגלל) מגיפת הקורונה שהשתוללה בכל העולם, נראה היה שכמעט כל עסק מפיק סרט תדמית עבור העסק. זה כבר לא רק שעסקים גדולים, או חברות הייטק מפיקות סרטי תדמית, זה גם עסקים זעירים, כולל עסקי יחיד כמו קוסמטיקאיות וכד. זה נראה כמו טרנד עולמי, שתפס את כל בעלי העסקים ומנהלי השיווק.

אחת השאלות שכל מנהל שיווק צריך לשאול את עצמו: 'האם אני בודק לעומק את הכלים השיווקיים החדשים, או סתם הולך אחריי טרנדים חדשים'? זה היה נכון תמיד, וכיום צריך להיות ממוקד בנושא הצורך להפיק סרט תדמית עבור העסק, ואם הוא באמת כל כך יעיל שיווקית. התשובה שלי כמנהל של חברת הפקות של סרטי תדמית לעסקים, זה שסרט תדמית באמת אפקטיבי, רק בשני תנאים:

1. סרט התדמית נעשה בצורה נכונה

2. נעשה שימוש מושכל בהפצת סרט התדמית


לפני שניכנס לכל אחד מנושאים אלו, ראו מספר דוגמאות של סרטי תדמית אפקטיבים מבחינה שיווקית

מנהל שיווק - מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין לקדם את העסק שיווקית, ולפרוץ לשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו תחילה סרט תדמית שיווקי ליצרנית ציוד קוסמטי-רפואי

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כדקה, אשר הופק עבור חברה שמפתחת, מייצרת ומשווקת ציוד מתוחכם לשימוש קוסמטי-רפואי. הסרט שימש לחיזוק המיתוג של החברה, ולקידום שיווקי של סדרת המוצרים השונים. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו של המכשירים השונים, תוך כדי הדגמת השימוש שלהם, והיתרונות של כל טכנולוגיה.

מה הופך את הפקת סרט התדמית לעסק לאפקטיבי שיווקית?

 
הפקת סרט תדמית לעסק אינו מטרה, אלא אמצעי שיווקי, שעל מנת שיהיה אפקטיבי מבחינה שיווקית, חשוב להקפעד על שני הנושאים הבאים:

1. להפיק את סרט התדמית בצורה נכונה- להפיק סרט תדמית בצורה נכונה, מחייב את הפעולות הבאות:

   - תחקיר- ביצוע תחקיר מעמיק בעסק, בלי קשר לגודלו, על מנת להבין במדוייק מה הבידול של העסק. למה לי כלקוח מאוד כדאי לפנות דווקא לעסק הספציפי, ולא למתחרים.

   - בידול- הצגה אמיתית של העסק ככול האפשר, תוך הדגשת היתרונות של העסק והבידול

   - צילומי וידאו- שימוש מירבי בצילומי וידאו, הן של העסק והן של המוצרים המוצעים, כי אין טוב ממראה עיניים, במיוחד בימים אלו שאנשים הפכו למאוד סקפטים בכל מה שקשור למידע שמוצג באינטרנט. הם גם חוששים מעקיצות ומעשי נוכלות, כך שהצגת העסק והמוצרים בוידאו מחזקים את האמונה בקיום המוצרים, ואפילו יוצרים קשר רגשי בין הלקוח הפוטנציאלי והעסק.

  - עד 90 שניות- עריכת סרט תדמית באורך של עד 90 שניות, שכולל: הצגת הצורך, הצגת הפתרון, הצגת הבידול וקריאה לפעולה. 

   - גרסה מקוצרת לרשתות חברתיות- במידה ורלוונטי, מומלץ לערוך גרסה מקוצרת של סרט התדמית, באורך של עד 30 שניות, להפצת הסרטון ברשתות חברתיות2. שימוש מושכל בהפצת סרט התדמית- שימוש מושכל בהפצת סרט התדמית מחייב את הפעולות הבאות:

   - הטמעה באתר העסק- פעולה ראשונה היא להטמיע את סרט התדמית באתר של העסק. אם סרט התדמית הוא לכל העסק אז להטמיע אתל הסרט באתר הבית של העסק. אם סרט התדמית הוא לקידום מוצר ספציפי, יש להטמיע את הסרט בדף המוצר שבאתר העסק.

   - הפצה במיילרים- הפצה של הסרט כקישור במיילים לקהל היעד המוגדר

   - בלוגים מקצועיים- במידה ורלוונטי, מומלץ ליצור קשר עם בלוגרים, משפיענים ובלוגים מקצועיים, להטמעת הסרט בבלוגים מקצועיים

  - הפצה בגוגל- יצירת קמפיין של PPC בגוגל, רק אל קהל היעד דרך טרגוט לקוחות, כאשר הסרט הוא המוביל שיוצג לקהל היעד

   - הפצה ברשתות חברתיות- במיטדה ורלוונטי, להפיץ את הגרסה המקוצרת ברשתות חברתיות.

 

לסיכום, מומלץ לכל עסק להפיק סרט תדמית במטרה לקדם את העסק שיווקית. סרט התדמית אפקטיבי מבחינה שיווקית אם מופק בצורה נכונה, ומופץ בצורה מושכלת לקהל היעד.
למאמרים נוספים בנושא:    סרטי תדמית- שיווק הוא שם המשחק - לחץ כאן                                        מה הופך סרט תדמית לסרט שיווקי? - לחץ כאן


 

ראו סרט תדמית למוצר רפואי מתקדם שהפקנו לאחרונה

מדובר על הפקת סרט תדמית של כ-1.5 דקות, אשר הופק לצורך קידום שיווקי של מכשור רפואי מתקדם לאוכלוסיה מבוגרת. הסרט עשוי בצורה נכונה, באופן שמדגיש את הבידול של המכשיר לאוכלוסיה המבוגרת, שהיא קהל היעד. בנוסף, הסרט הופץ בצורה ממוקדת אל קהל היעד בדרכים שונות, מה שקידם את המוצר שיווקית.

ראו סרט תדמית שיווקי לחברת וול דן- מוצרי בישול חוץ

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מציג את חוויית בישול חוץ, באמצעות מגוון הציודים לבישול חוץ. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו של המכשירים השונים, ושל מנות מיוחדות שהוכנו באותם מכשירים, וההנאה מהחוויה של בישול חוץ. סרט תדמית זה שימש לקידום שיווקי של המוצרים, כולל גרסאות מקוצרות שהופקו לצורך קידום ברשתות חברתיות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות