יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
האם סרטוני תדמית הם באמת ההוצאה הכי נמוכה בכדי לקדם את העסק שיווקית?

השקעות שיווקיות הן חיוניות בכדי לקדם את העסק

ישנם עסקים, שכאשר קשה והמכירות יורדות, מחליטים לצמצם הוצאות, ואחת ההוצאות שמקצצים היא השיווק. עסקים כאלה רק מזרזים את קריסתם. הרי בכדי לקדם את העסק חייבים להשקיע בשיווק, ודווקא כשקשה- להגדיל את ההוצאה השיווקית, ובוודאי שלא להקטין. 

חייבים להבין, הוצאות שיווק של עסק יכולות להיות כ- 20% מהמחזור, ואפילו לגדול כאשר קשה לעסק. העלות מפתרסת על חומרים פרסומיים שנדרש להכין, ועלות לאמצעי המדיה בהם מפרסמים, כגון: טלוויזיה, רדיו, עיתונות כתובה וכד. אבל כל אלה הם העולם הישן. כיום, רוב הפרסום עובר לאינטרנט, וברובו לגוגל ולפייסבוק. קראתי לאחרונה מחקר שכיום מדובר על מעל 85% משוק הפרסום הולך לגוגל ולפייסבוק. מספרים מדהימים, ובשל התחרות הקשה בין עסקים, עלות הפרסום רק הולכת וגדלה. העלות של הפרסום גם מותנת בהגדרה של הקמפיין שהעסק מריץ, כלומר- מה התקציב היומי/חודשי לפרסום. בכדי להיות בשלושת הראשונים לדוגמא ב Pay Per Click, אם בעבר שילמו כמה שקלים לכל קליק, כיום זה כבר מגיע לעשרות שקלים לכל קליק, כך שאם רוצים להגיע ל- 1,000 קליקים (לקוחות פוטנציאלים שנכנסים לאתר), אזי מדובר על תקקציב חודשי של עשרות אלפי שקלים בחודש. 

 

הכלי היעיל ביותר שיווקית- סרטוני תדמית!

כיום זה כבר ידוע שהכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום העסק הוא סרטון תדמית שמופק עבור העסק, ועוד סרטוני תדמית שמופקים לכל אחד מקוי המוצרים של החברה. כלומר, בכדי שיהיו לעסק מספיק כלים שיווקיים לקידום העסק, נדרש להפיק סדרה של סרטוני תדמית, אותם מעלים לגוגל ולפייסבוק, בכדי להגדיל משמעותית את רמת ההמרה (כניסה לאתר החברה). כאשר אנחנו מציגים לבעלי עסקים ולמנהלי שיווק את ההמלצה להפיק סדרת סרטוני תדמית, בשלב ראשון ישנה רתיעה וחשש מעלות ההפקה. במקרים כאלה, אנחנו מיד מפנים אותם למאמר שכתבנו, אשר מציג את מבנה העלויות של הפקת סרטוניט תדמית, בקישור:

יהב הפקות- עלות הפקת סרטוני תדמית

ניתן לראות שהפקת סרטון בודד לעסק נע בעלויות שבין 10-40 אלף ש"ח. זה כמובן לא אומר, שאם רוצים להפיק 4 סרטוני תדמית, העלות תהיה גדולה פי 4. בתכנון נכון של ההפקה של סרטוני התדמית, ניתן להגיע ליעילות בהפקה של הסרטונים השונים, כך שסך כל העלות תהיה ברמה סבירה. בנוסף, וזה דבר מאוד חשוב: הפקת סרטוני תדמית הינה הוצאה חד פעמית. פעם אחת הפקתם את כל הסרטונים, עכשיו ניתן להשתמש בהם לכל הצרכים השיווקיים, ובכל ערוצי המדיה, ללא תוספת עלות להפקה, אלא רק בעלות הפרסום בלבד. 

 

איך לתכנן יעיל את הפקת סרטוני התדמית השונים לעסק?

כבר בשלב התחקיר בחברה, לומדים מה התוכנית השיווקית, כלומר- באיזה מדיות מתכננים לשלב את סרטוני התדמית. בהנחה שמעוניינים בסרטוני תדמית שישולבו באתר החברה, סרטון תדמית לעסק בדף הבית, ועוד סרטוני תדמית למוצרים השונים שישולבו בדפי המוצר השונים. בנוסף, מעוניינים להריץ קמפיין בגוגל וקמפיין בפייסבוק. במקרה זה, חייבים לתכנן מראש סרטונים, שיתאימו לכל אחד מהמדיות השונות, ואותם ניתן יהיה לייצר אחד מתוך השני. כלומר, מפיקים סרטון תדמי לעסק של כ 1-2 דקות, אותו ניתן לשלב בדף הבית, וממנו גוזרים סרטון תדמית מקוצר, של 30-60 שניות, שהוא בעצם מותאם הן לגוגל והן לרשתות חברתיות. גישה זו לא מייקרת כלל את ההפקה, כי הסרט המקוצר נגזר מתוך הסרט המלא. אותו דבר אם רוצים טיזר לפרסום בסרטונים שרצים ביוטיוב. טיזרים אלו הם באורך של 10-15 שניות, וגם אותם בתכנון נכון ניתן לגזור מתוך הסרטון המקוצר לרשת החברתית.

ראו דוגמת הפקה של סרטוני תדמית, שכולם נגזרו אחד מתוך השני:

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק שיווקית?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לרשת מוסכים לתיקוני פח 'יבשים'

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג בצורה הומוריסטית 3 סיטואציות שכל בעל רכב מכיר, כמו: פגיעה בכנף, פגיעה בדלת, ומכת ברד שפגעה בפח. מול כל הפגיעות, הסרטון מציג את הפתרון הייחודי של רשת המוסכים, שמאפשרת ביצוע תיקוני פח בצורה 'יבשה', כלומר ללא צביעה וללא פגיעה בערך הרכב. סרטון תדמית זה מותאם לשילוב בדף הבית של העסק.

סרטון תדמית לרשת חברתית של פתרון יבש למכת ברד

מדובר על סרטון תדמית של כ- 40 שניות, אשר מבחינת פורמט הותאם לרשת חברתית, ובעצם נגזר מתוך סרטון התדמית המלא של רשת המוסכים, כאשר במקרה זה מציגים רק את הפתרון עבור מקרה של פגיעה בפח בעקבות סערת ברד. סרטון תדמית זה מופץ ברשתות חברתיות בחורף, כאשר יש התגברות של סופות ברד.  בנוסף, הפקנו עוד שני סרטוני תדמית קצרים, שגם הם נגזרו מתוך הסרטון המלא, וכל אחד מהם מציג בעיה אחרת והפתרון של הרשתץ לבעיה זו. כך שבעצם הפקת סרטון תדמית מלא לעסק, ייצרנו עוד 3 סרטוני תדמית קצרים לרשתות החברתיות בעלות מינימלית.

מה מומלץ בהפקת סרטוני תדמית לעלות מינימלית?

בכדי לקבל מספר גדול של סרטוני תדמית, שיתמכו בכל הצרכים השיווקיים והמדיות השיווקיות, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים:

1. בכל תחקיר שמבצעים בחברה, לבדוק קודם כל מהם הצרכים השיווקיים, ומה מתוכנן לביצוע במדיות השונות. 

2. בעקבות התחקיר, להכין תסריטים מפורטים לסרטוני תדמית שיתאימו לאתר החברה, כולל: סרטון תדמית לעסק עצמו, וסרטוני תדמית לקוי המוצרים השונים שגם יועלו לאתר, ובדפי המוצרים השונים. 

3. כל התסריטים יתוכננו כך, שסרטוני תדמית מקוצרים לרשת החברתית יגזרו מתוך סרטוני התדמית המלאים, ולא יחייבו הפקה חדשה עבור כך. בנוסף במידה ונדרשים טחזרים קצרצרים, התסריטים יתוכננו כך שהם יגזרו מתוך סרטוני התדמית הקצרים לרשת החברתית. 

4. כל יום צילומים יתוכנן כך שיכסה את כל הצרכים של כל הסרטים, ולא יידרשו ימי צילום נוספים.

5. כל סשן קריינות יכלול את הקריינות לכל סרטוני התדמית, בלי יוצא מן הכלל, כך שיותאמו לסרטונים השונים. 
 

לסיכום, סרטוני תדמית הם הכלי היעיל ביותר לקדם שיווקית את העסק. תכנון נכון של כול תהליך ההפקה, מבטיח שניתן יהיה להפיק מספר גדול של סרטוני תדמית לשימוש במדיות השונות, ללא תוספת עלות משמעותית.אולי יעניין אותך גם:     כמה באמת כדאי להשקיע בהפקת סרטון תדמית לעסק?                                  סרטון תדמית לעסק- מצחיק או מרגש?

 

טיזר קצרצר לשילוב ביוטיוב עבור פתרון יבש למכת ברד

מדובר על טיזר קצרצר של כ- 15 שניות, אשר מתוכנן להיות משולב כפרסום קצר ביוטיוב, לפני ריצה של סרטים ביוטיוב. טיזרים אלה מקבלים חשיפה עצומה, ובצקרה של קליק עליהם, הם מופנים לאתר החברה, כך שהיעילות מאוד גבוהה. הטיזר לנושא מכת ברד, נגזר מתוך סרטון התדמית הקצר למכת ברד שהכנו עבור רשתות חברתיות. אותו דבר עשינו לשאר 2 הטיזרים לבעיות הנוספות בהם נתקלים נהגים. כך, בעצם ניתן להפיק 3 טיזרים קצרים בתוספת עלות קטנה, במידה וגוזרים אותם מתוך סרטוני התדמית האחרים.

ראו סרטון תדמית ליהב הפקות שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית את יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים. סרטון תדמית קצר זה מבוסס על קטעים מתוך סרטוני התדמית שהפקנו לאחרונה. ניתן לראות את המגוון העצום של סגנונות הפקה של סרטוני תדמית, ומגוון המוצרים להם הפקנו סרטונים. סגנונות ההפקה ברוב הסרטונים הם של צילומי וידאו, כי הגענו למסקנה שזו הדרך היעילה ביותר לקדם שיווקית עסקים. לקוחות פוטנציאלים מעדיפים לצפות בסרט שמציג את העסק והמוצרים, על פני סרטוני אנימציה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למכונת חירור חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מציג מכונת חירור חדשנית שפותחה על ידי חברה ישראלית, ועכשיו מעוניינים לקדם אותה שיווקית בארצות הברית. סרטון התדמית מבוסס על צילומי וידאו של המכונה, בכדי שניתן יהיה להבין מה הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת מבחינת הביצועים, והיתרונות שמקבלים ביחס לפתרונות חלופיים, בטכנולוגיות נוכחיות (כמובן, בלי להתייחס ישירות למתחרים, אלא רק תוך הצגת היתרונות). הסרטון מלווה בקריינות מקצועית של קריין שהוא American Ntive Speaker, בכדי להתאים לשוק האמריקאי. לאורך כל סרטון התדמית משולבות כותרות ראשיות דינמיות, להדגשת המסרים העיקריים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות