יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
האים סרטי תדמית באנימציה באמת יותר זולים מסרטי תדמית המצולמים בוידאו?

משום מה השתרשה התפישה שסרטי תדמית באנימציה יותר זולים מסרטים המצולמים בוידאו 

אני בהחלט יכול להבין מאיפה זה מגיע, אך צריך להסתכל יותר מקרוב על מבנה העלויות, על מנת להבין את ההבדלים.
 

מה עלות סרטי תדמית המצולמים בוידאו?

כמובן ישנם סרטי תדמית המצולמים בוידאו שהם מאוד יקרים, כמו למשל: סרט שעבורו נדרש לשכור מספר שחקנים ליום צילומים (או מספר ימי צילום), לדאוג לבמאי צילומים וצלם וידאו באיכות HD, איש הקלטת סאונד, ובנוסף- לצלם את הסרט באולפן, כאשר לפעמים גם מצלמים באולפן "מסך ירוק" (כזה שניתן להחליף את הרקע הירוק בכל רקע שנחפוץ). סרטים כאלו מאוד יקרים, ועלותם יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים רבים.

אבל, אלה בהחלט מקרים קיצוניים. רוב סרטי התדמית לעסקים, מצולמים בבית העסק ולא באולפן, והמצולמים הם בדרך כלל אנשי העסק (מנכ"ל, מנהל שיווק, סמנכ"ל פיתוח וכד). בסרטים אלו, בדרך כלל מספיק יום צילומים יחיד, ואין צורך באיש סאונד נפרד. מספיק במאי צילומים וצלם וידאו ב- HD. סרטים מסוג זה הם בדרך כלל בעלות הנמוכה מ- 10 אלפים ₪.
 

מה עלות סרטי תדמית באנימציה?

סרטי תדמית באנימציה, וגם הפשוטים ביותר, מתחילים בעלות של כ- 10 אלפים ₪. חשוב לזכור שבסרטים אלו, יש עלות גבוהה לעצם כתיבת התסריט שמחייבת Story Board, עלות של האנימטור ש"בונה" את הדמויות, ועלויות של האנימטור ש"מניע" אותן במרחב (וזה כשמדברים על סרטי אנימציה בדו-מימד, כי סרטי תלת-מימד קופצים לעלויות של עשרות אלפי שקלים רבים גם כן). בנוסף, מכיוון שמדובר בדמויות אנימטיביות, חייבים גם להקליט קריינות מקצועית שתלווה את הסרט, במקום ההצגה של החברה על ידי אנשי החברה, כמו שנעשית בסרטים המצולמים בוידאו בתוך החברה.
 

מהם סרטי אנימציה המבוססים על Template?

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים עבור העסק?

 

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

ראה סרט תדמית לקו מוצרים רפואיים מבוסס Template

ישנם סרטי תדמית באנימציה מאוד זולים, המבוססים על Templates קבועים (דמויות מסוימות, נעות על המסך באופן מאוד מסוים, וניתן לשנות את הכיתוב שבסרט באמצעות תוכנת האנימציה, כמו בסגנון של סרטי יד המציירת את הדמויות והכיתוב). בסרטים אלו עלות ה- Template היא מאוד נמוכה, וניתן בפחות ממשמרת אנימטור יחידה, להשלים סרט אנימציה עם כיתוב המותאם לחברה. החיסרון כמובן שהסרט מאוד בסיסי, ואין כל בעלות או הגנה בזכויות יוצרים על ה- Template, כך שכל חברה אחרת יכולה להשתמש באותו Template בדיוק. היתרון העיקרי של סרטי תדמית באנימציה אלו היא שעלותם יכולה להיות בסדר גודל של אלפי שקלים בודדים.

ראה דוגמא לפתיח לסרט תדמית, מבוסס אנימציה עשירה

דוגמא לפתיח, עבור סרט תדמית לעסק שבוצע באנימציית דו-מימד. הפתיח מאוד עשיר ויזואלית, ותורם רבות לעיניין של הצופה בסרט שיגיע אחרי הפתיח.
לסיכום, סרטי תדמית באנימציה בדרך כלל יותר יקרים מסרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו. בכדי להבין את העלות של סרט התדמית, יש לבחון את מבנה העלויות המדויק, על פי התכולה הנדרשת לצורך ההפקה.אולי יעניין אותך גם:     כמה באמת כדאי להשקיע בהפקת סרט תדמית?


                                  כמה עולה סרט תדמית לעסק? 
 

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

מדובר סרט תדמית שהופק לחברת אקולוג'יק, אשר פיתחה תוכנה ייחודית לסינכרון גידולים חקלאיים, מהמגדל הבודד ועד לרשתות שיווק בין לאומיות. בדרך כלל, תוכנות מוצגות ללקוחות פוטנציאלים באמצעות הפקת סרט תדמית באנימציה. מניסיוננו גילינו שלהפיק סרט תדמית המצולם בוידאו, גם להצגת תוכנות ואפליקציות חדשות, הרבה יותר יעילים שיווקית מאשר סרטי אנימציה, ואפילו יותר זולים. חשוב בסרטי תדמית כאלה לשלב צילומי מסך אקטיביים של התוכנה, כך שהלקוחות הפוטנציאלים יוכלו לראות במו עינייהם איך בדיוק נראת התוכנה, כולל המסכים העיקריים, ולא סתם אנימציה שלא מראה את התוכנה בפועל.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למערכת ניהול דיגיטלית שהפקנו לאחרונה

מדובר סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת ניהול דיגיטלית חדשנית של קווי ייצור. סרט התדמית מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של הצגת הבעיה, הצגת הפתרון והדבר החשוב ביותר שזה הצגת המערכת כפי שהיא מותקנת בהצלחה בחברת הייטק. אין כמו מראה עיניים לשכנע בפתרון חדשני שכזה. מכיוון שמדובר במערכת חדשנית, שמציגה קונספט חדש, רק את הצגת הקונספט מייצגים באמצעות קטע גרפיקה דינאמית, בו מוצגים חלקי המערכת בסגנון של אנימציה. סרט התדמית הצליח להחדיר את המערכת למספר רב של חברות ייצור. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות