יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
דנים על עלות סרטון תדמית? דברו על סרטון ייחוס (סרטון רפרנס)!
כל לקוח מעוניין להבין את מבנה העלויות של הפקת סרטון תדמית!
יהב הפקות כבר הפיקה מאות סרטוני תדמית למגוון גדול של עסקים, בתקופה של מעל 11 שנים. אבל, כמעט תמיד הנושא חוזר: כמעט כל לקוח מעוניין להבין את מבנה העלויות של הפקת סרטון התדמית עבור העסק שלהם. ובכנות- אני מבין את זה. כשהם פונים לחברות הפקה שונות, הם מקבלים תחום מחירים מאוד גדול. זה יכול לנוע בין אלפי שקלים בודדים, ועד עשרות אלפי שקלים, לאותו 'סרטון תדמית'. כמובן, ההבדלים נובעים לא מכך שכל חברת הפקה מתכוונת לסרטון תדמית אחר לחלוטין מבחינת ההפקה. כמו בכל תחום, גם בתחום הפקות הסרטונים ישנו מגוון גדול מאוד של צורות הפקה ותכולה, מה שמייצר תחום מחירים שונה לחלוטין. לכן גם אי אפשר לענות על שאלה: 'כמה עולה סרטון תדמית'? זה כמעט כמו לשאול: 'כמה עולה מכונית'? 

אפשר כמובן לשבת עם הלקוח, ולהסביר במשך שעות את מבנה העלויות בהפקה של סרטון התדמית המוצע עבור הלקוח. אבל לדעתי זה בזבוז זמן. לקוח שלא מתחום ההפקה רק עלול להתבלבל מהמושגים השונים, וכמובן מתקשה לדמיין מה הולך להיות בסרט שלו. מה שאני מציע ללקוחות, זה כבר בשלב הצעת המחיר: 'תציגו בבקשה סרטון ייחוס (סרטון רפרנס) שמצא חן בעינייכם'! מול סרטון ייחוס, ניתן לתת הצעת מחיר הכי מדוייקת שאפשר, ולהסביר ממה נובעים העלויות. אחרת- זה דיבורים באויר. ללקוחות שלא מצאו סרטון ייחוס, אנחנו כמעט תמיד מלווים את ההצעות מחיר שלנו עם קישור לסרטון דומה מבחינת ההפקה (גם אם מתחום שונה), כי אין כמו מראה עיניים בכדי להבין על מה מדובר. הלקוח כבר לא צריך לדמיין איך יראה הסרטון תדמית שלו. הוא רואה דוגמא של הסגנון, כשמול זה הצעת מחיר מדוייקת שניתן להסביר בה כל מרכיב עלות, אם עדיין נדרש. 


תראו שלושה סגנונות הפקה של סרטוני תדמית, בעלויות שונות:
לסיכום, הדרך הנוחה ביותר להסביר ללקוח את מבנה העלויות של הפקת סרטון התדמית לעסק שלו, היא באמצעות דיון על סרטון ייחוס (סרטון רפרנס), שדומה בסגנון ההפקה לסרטון המוצע. עדיף שהלקוח יציג את סרטון הייחוס שמצא חן בעיניו.למאמרים נוספים בנושא:   מה הקשר בין קורונה וסרטוני תדמית?  - לחץ כאן                                       כמה באמת כדאי להשקיע בסרטון תדמית?- לחץ כאן

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי לעסק?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

ראו תחילה סרטון תדמית בעלות הפקה נמוכה (יחסית)

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מבוסס על חומרי גלם שנרכשו מתוך מאגרים (Stock Footage), חומרי גלם שהיו ברשות הלקוח כמו תוצאות ניסויים מצולמים, מצגת PowerPoint שמציגה את המערכת. המסרים העיקריים מודגשים בכותרות דינמיות (ללא קריינות), ועם מוזיקה מתוך מאגרים שמוגדרת Royalty Free. הסרטון נדרש בדחיפות עבור תערוכה, ולכן הופק בכזו צורה שהיא גם מהירה וגם נמוכה יחסית. 

ראו לדוגמא סרטון תדמית בעלות הפקה בינונית

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מבוסס על צילומים של שחקנית/פריזנטורית, אשר צולמה באולפן מסך ירוק, בהתאם לתסריט ייעודי שהוכן אחריי תחקיר מעמיק בחברה. בסרטון התדמית משולבים גם צילומי וידאו של החברה, כולל תשתיות המעבדה המתקדמות של החברה. בעריכה, הרקע הירוק של האולפן הוסר, ובמקומו שולבו רקעים שונים בהתאם לטקסט שמוצג על ידי הפריזנטורית. המסרים העיקריים של הסרטון מוצגים בצורת כותרות דינמיות. מוזיקת הרקע שבסרט הינה ייעודית, והותאמה במיוחד בכדי לשקף את אוירת הסרטון. 

ראו סרטון תדמית לחברת יהב הפקות שהפקנו השנה

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר מבוסס על קטעים קצרים מתוך סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה. סוג כזה של סרטים נקרא Showreel. סרטון התדמית ערוך בצורה שעונה על השאלה: 'מה כולל סרטון תדמית מנצח'? כשהתושבה בגדול הינה: הצגת הבעיה, הצגת הפתרון, הצגת הבידול והנעה לפעולה. אלה המרכיבים הכי חשובים בככדי שסרטון התדמית יספק את הסחורה, כלומר- יניע אנשים לרכוש את המוצר המוצג, או לפחות לגרום לו ליצור קשר עם החברה לקבלת פרטים נוספים.

ראו לדוגמא סרטון תדמית בעלות הפקה גבוהה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר הופק לאחר תחקיר מעמיק בחברה, לימוד התחרות בתחום, והכנת תסריט שיעביר בצורה הכי יעילה את הנושא. הסרט כולל שילוב של חומרי גלם נשרכשו מתוך מאגרים (Stock Footage), עם חומרים שצולמו ב- 2 ימי צילום במקומות שונים בארץ, ומאוד מורכבים מבחינת צרכי הצילום והתאורה שנדרשו, הדמיות תלת ממד של מכלולי המערכת, וגרפיקה דינאמית להסבר על פעולת המערכת בצורה הכי פשטנית. כל הכותרות הן מבוססות גרפיקה דינאמית ונוצרו בתוכנת האפקטים אפטר אפקט. בנוסף, בוצעה עבודה רבה בנושא תיקוני צבע בפוסט-פרודקשן. המוזיקה בסרט הינה מוזיקה מקורית שהולחנה במיוחד לסרטון תדמית זה. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול גידול קנאביס רפואי שהפקנו השנה

מדובר על הפקת סרטון תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת חדשה שנכנסה לשימוש בחממות ישראליות רבות, ועכשיו מעוניינים לשווק את המערכת בחו"ל. הדרך היעילה ביותר להציג מערכת חדשה- היא באמצעות צילומי וידאו של המערכת בפעולה, ועוד יותר יעיל- לצלם את המערכת במקום הפעולה שלה. לכן, סרטון תדמית זה צולם בחמת גידול קנאביס רפואי בארץ, תוך מעבר על כל תהליך הגידול והצגת השילוב של המערכת בתהליך הגידול.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות