יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
בחירה של חברת הפקת סרטי תדמית

תחרות אגרסיבית על כל לקוח!

התחרות כיום על ליבו של הלקוח מאוד אגרסיבית, וכל עסק מנסה להפעיל את מירב האמצעים השיווקיים בכדי להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים, ואת המכירות. הדרך הטובה ביותר היא לדאוג שהלקוח יזהה את הערך שהחברה מציעה, ואת ההבדל בינה לבין התחרות, מה שנקרא "בידול שיווקי". הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות סרט תדמית, ולכן כיום כמעט כל עסק משקיע בהפקת סרט תדמית לעסק, אותו הוא מעלה לאתר הבית, לרשתות חברתיות, לבלוגים או לכל מדיה חדשה אחרת.
הסרט מציג דגימה קצרה מתוך סרטי התדמית של כ- 20 עסקים שונים. במקבץ ניתן לראות שאין שני סרטים זהים, או אפילו דומים. לכל עסק אנחנו תופרים פתרון הפקתי שונה, עם סרט מיוחד עבור אותו עסק, כך שהייחוד של העסק מגיע לא רק מהתוכן של הסרט שמדגיש אותו, אלא גם מכך שהסרט הוא ייחודי.

ניתן להגיע לכך רק בחברות הפקה מאוד גמישות, הכוללות צוות גדול ומגוון, שמסוגל לתרגם רעיונות מורכבים ליישומים ייחודיים, במגוון של טכניקות, החל מצילומי וידאו מיוחדים, דרך צורות עריכה מגווונות, בשילוב של גרפיקה דינאמית, הדמיות תלת מימד ואנימציות. 

הדבר החשוב ביותר בכל הפקה של סרט תדמית לעסק, הוא היכולת לבדל את העסק מהתחרות, כי כמו שאמרו חכמים ממני: "לא צריך להיות 'המוצר הכי טוב בעולם'. צריך להיות יותר טובים מהמתחרים בתחום". להבדל זה ביחס לתחרות קוראים 'הבידול'. בכדי למצוא את הבידול של כל עסק שמעוניין להפיק סרט תדמית, מומחה שיווקי מטעם חברת ההפקה נפגש עם מובילי העסק לפגישת תחקיר. במהלך התחקיר מומחה השיווק לומד לעומק את העסק, את התחרות, את היכולות ואת היתרונות השיווקיים, כך שהוא יוכל לנתח מה הבידול של העסק. בעקבות פגישת התחקיר, המומחה של חברת ההפקה מכין בריף, אותו הוא מעביר לקופירייטר של חברת ההפקות של סרטי התדמית, והוא מכין תסריט שיווקי לסרט התדמית עבור אותו עסק. לכן, רק חברת הפקה הכוללת את מומחה השיווק וקופירייטר עם ניסיון בכתיבת סרטי תדמית, יכולים להפיק את סרט התדמית הכי מתאים לאותו עסק, כך שיציג אותו באור הכי חיובי ללקוחות פוטנציאלים.

תראו קישור לתיק עבודות גדול של סרטי תדמית שהפקנו ללקוחות שונים:

תיק עבודות- סרטי תדמית


כשהקמתי את חברת יהב הפקות, הסלוגן שבחרתי היה 'רואים תוצאות בעסקים'. הסלוגן מלווה אותי מיום ההקמה לפני כ- 10 שנים, ובאמת זה היה הקו המנחה בכל הפקה של סרט תדמית שהפקנו: להראות ללקוח שהפקה של סרט תדמית לעסק- תרמה לתוצאות השיווקיות. דרך אגב, תוצאות שיווקיות הן לא הבכרח הגדלת מכירות. ישנן תוצאות כגון חיזוק המיתוג, הגדלת החשיפה ללקוחות חדשים, כניסה לשווקים חדשים וכן הלאה. במידה ומטרת סרט התדמית הוגדרה כמו שצריך, ניתן באמת לראות את התוצאות בעקבות כל הפקה. 


לסיכום, חשוב לכל עסק כיום להפיק סרט תדמית , אשר יציג את הייחוד של העסק, הן באמצעות התכנים שמוצגים בסרט, אבל להציג זאת גם בדרך ייחודית. לצורך כך חשוב לבחור חברת הפקת סרטי תדמית שמסוגלת לעשות זאת.אולי יעניין אותך גם:   מה מייחד סרט תדמית לעסק?


                                סרט תדמית- להעביר את המסר

 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה של קו מוצרים חדש?

ראו תחילה מקבץ סרטים קצר שהפקנו השנה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית

ראו סרט תדמית לחברת נדל"ן אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על הפקת סרט תדמית לחברת נדל"ן, לצורך קידום שוייקי של אחד המתחמים שהיא משווקת באזור חדרה. סרט התדמית ארוך יחסית (כ- 4 דקות) וזאת מכיוון שהסרט מיועד להצגה ללקוחות מתעניינים, או במהלך שהותם בחברה, או דרך אתר החברה אליו הגיעו אחריי שגילו עיניין בנושא. לצורך קידום שיווקי של אותו מתחם ברשת החברתית, הפקנו סרטון קצר נוסף, באורך של כדקה, שהוא מתאים יותר לשיווק בדיגיטל.

ראו סרט תדמית לבנייני האומה אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לחזק את המיתוג של מרכז הקונגרסים בירושלים- בנייני האומה. סרט התדמית מתמקד בהצגת היכולות המגוונות של המרכז, החל מכנסים בגדלים שונים, ועד לתערוכות מגוונות מכל תחומי התעשייה. אותו סרט תדמית גם הופק בגרסה באנגלית, על מנת לקדם שיווקית את בניני האומה בחו"ל. שני סרטי תדמית אלו, הם הכלי השיווקי העיקרי של מרכז הקונגרסים לקידום הן בארץ והן בחו"ל, בעיקר דרך קישור למיילים שיווקיים ללקוחות פוטנציאלים, ולקהל היעד.