יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
ארבעת הדברים הכי חשובים בסרטוני תדמית לקידום מכירות
שיווק כיום- התמקדות בעיקר!
כיום, יותר ויותר מסחר עובר לדיגיטל, למכירות אונליין, והכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום מכירות בדיגיטל הוא סרטון תדמית שמציג את המוצר אותו מעוניינים לקדם. אבל, את זה כיום כבר כמעט כל עסק מבין, ויותר ויותר עסקים מפיקים סרטוני תדמית למוצרים שהם מעוניינים לקדם, ומפיצים את הסרטונים באמצעי המדיה השונים. יוצא שכיום הלקוחות שמעוניינים לבצע רכישה, מופצצים בכמויות אדירות של סרטוני תדמית, ובמקום לקדם מכירות רק מגדילים את הבלבול של הלקוחות הפוטנציאלים. 

אז כשיש כזה שפע, ולכאורה כמעט לכל מוצר חדש יש כמה מוצרים מתחרים או פתרונות חליפיים, שגם מהווים תחרות לאותו מוצר, הקושי לקדם מכירות גדל. מניסיוננו, האפשרות העיקרית לקדם מכירות של מוצרים חדשים מתאפשרת כאשר מפיקים סרטון תדמית שעונה במדויק על השאלות העיקריות שלקוח פוטנציאלי שואל את עצמו. במידה והוא מקבל להן מענה, די מובטח שהוא יחליט להתקדם בתהליך הרכישה, או לפחות ייצור קשר לקבלת פרטים נוספים, וזו ההזדמנות להתקדם איתו בתהליך הרכישה. 

לפני שנציג את השאלות העיקריות שדורשות מענה, ראו 2 דוגמאות של סרטוני תדמית שקידמו מכירות של מוצרים חדשים:
 
לסיכום, ארבעת הדברים הכי חשובים בסרטוני תדמית לקידום מכירות הם: מה המוצר? מה הערך הנוסף שהלקוח מקבל? מה הבידול מהתחרות? וביסוס של קיום של הפתרון. כל אלה די מבטיחים שלקוח שצופה בסרטון התדמית יחליט להתקדם בתהליך הרכישה.אולי יעניין אותך גם:      סרטון תדמית שיווקי- בוידאו או באנימציה?
                              סרטוני תדמית- פחות זה יותר!

מנהל שיווק- מעוניין להקפיץ את המכירות של העסק?

מעוניין לחשוף מוצר חדש או להיכנס לשוק חדש?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראה תחילה סרטון תדמית למכונת חירור יריעות פלסטיק

מדובר על מכונה חדשנית לחירור של יריעות פךסטיק המשמשות לעטיפת מוצרי מזון, הפועלת בטכנולוגיה ייחודית מבוססת פטנט, אשר אמורה להחליץ מכונות קיימות שפועלות בטכנולוגיה קודמת. סרטון תדמית קצר זה, מתמקד בקצרה במגבלות הקיימות כיום במכונות חירור בטכנולוגיה נוכחית, מציג מה היתרון שהלקוח מקבל מטכנולוגיה ייחודית זו, והכי חשוב- הכל מצולם בוידאו תוך כדי עבודה, כך שהלקוח רואה שהמכונה קיימת ופועלת, ולא רק רעיון יפה שעדיין לא יושם בפועל. 

ראה לדוגמא סרטון תדמית למצלמת דרך לרכב שהפקנו לאחרונה

מדובר על מצלמת דרך די ייחודית, שמתאימה לרכבי יוקרה, ומאפשרת להם הגנה מלאה גם בנסיעה וגם בחניה. סרטון תדמית קצר זה מציג את הייחוד של המצלמה, ובכך מחזקת את היתרון של המצלמה היחס למתחרים, מה שנקרא הבידול, וכל הסרטון מבוסס על צילומיט וידאו של המצלמה, תוך כדי פעולה בזמן נסיעה ברכב, כך שלקוחות יכולים להתכנע שהמצלמה אכן פועלת כמו שהובטח. 
מהם ארבעת הדברים הכי חשובים בסרטוני תדמית לקידום מכירות?
בכדי שסרטוני תדמית שאתם מפיקים אכן יקדמו מכירות של מוצרים חדשים, חשוב להקפיד בהפקה על ארבעת הנושאים הבאים:

1. מה המוצר?- חשוב להתחיל כל סרטון תדמית לקידום מכירות בהצגה הכי פשוטה וברורה מה המוצר ומה הוא עושה. יצרנים רבים מעוניינים לשלב בסרטון התדמית גם 'איך' המוצר הנהדר שלהם עושה את מה שהם אומרים. תופתאו- אבל זה לא מעניין אף אחד (חוץ מאולי כמה מהנדסים סקרנים). לקוחות רוצים רק לדעת 'מה' המוצר עושה.

2. מה הערך הנוסף שהלקוח מקבל?- נכון, לא מעניין את הלקוח 'איך' המוצר עושה את מה שהוא עושה, אבל מאוד מעניין אותו 'מה יוצא לי מזה'? כלומר, מה הערכים הנוספים שאני כלקוח אקבל, במידה וארכוש את המוצר, כולל איזה בעיות הוא יפתור לי. זה בהרבה מקרים יותר חשוב אפילו מכמה המוצר עולה. אם המוצר החדש פותר בעיה אמיתית, שהכי מטרידה כיום את הלקוח, הוא יהיה מוכן לשלם הרבה על הפתרון. אז, מיד אחריי הצגה של המוצר, חייבים להציג בסרטון התדמית בדיוק מה הלקוח באמת יכול לקבל מהמוצר החדש. 

3. מה הבידול מהתחרות- כמו שכתבתי, כיום כמעט לכל מוצר, חדשני ככול שלא יהיה, יש כמה וכמה מתחרים שמציעים פתרונות דומים, וכמובן ישנם פתרונות חליפיים שמתחרים על אותו שוק. סרטון התדמית צריך להסביר ללקוח במה המוצר המוצג יותר טוב מהפתרונות של המתחרים, מה שנקרא בידול. מומלץ כמובן לא לעשות את זה בצורה בוטה ולומר: 'המוצר שלנו יותר טוב מהמתחרים בכך שהוא ....'. עדיף להדגיש בסרטון את הדברים שהם 'ייחודיים'. הלקוח הפוטנציאלי כבר יבין.

4. ביסוס הקיום של הפתרון- מעבר לכך שיש כיום הרבה מאוד הונאות ברשת, ישנן גם הבטחות של מוצרים שנמצאים בפיתוח, שעדיין לא מסחריים, ויצרנים כבר מציעים אותם ללקוחות, מה שהופך לקוח פוטנציאלי לשפן ניסיונות, מעצם היותו לקוח ראשון שעליו לומדים ומשפרים את המוצר. אף אחד לא אוהב להיות 'שפן ניסיונות', במיוחד שישנם מקרים שבסופו של התהליך המוצרים החדשים לא מספקים את הסחורה המובטחת. לכן, מאוד חשוב שסרטון התדמית יחזק את האמונה של הלקוח הפוטנציאלי בקיום של המוצר, ושהוא באמת מספק את הערכים שהובטחו בתחילת הסרטון. הדרך הכי טובה לעשות את זה, היא באמצעות צילומי וידאו של המוצר בפעולה. אין טוב ממראה עיניים. לקוח פוטנציאלי שרואה את המוצר בפעולה, סיכוי טוב שיחליט להתקדם בתהליך הרכישה.

ראה סרטון תדמית למערכת ניהול חדשנית של קווי ייצור

מדובר על מערכת ניהול חדשנית של קווי ייצור, אשר משתלבת בכל קו ייצור בצורה חלקה וללא שינויים בקו הייצור, ומספקת מידע רב ואמין על תהליכי העבודה, היעילות וניתוח בעיות שאולי נגרמו בקו הייצור. סרטון התדמית הקצר הזה, מציג ממש בקצרה מה המערכת עושה, איזה דברים מיוחדים היא מאפשרת ומספקת ללקוח, ואפילו מצולמת בוידאו אצל לקוח מרוצה אחר, כך שלקוח פוטנציאלי יכול להתרשם באופן בלתי אמצעי איך המערכת משתלבת בקו ייצור, ושהמערכת קיימת ועובדת.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות