יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
איך סרט תדמית משפיע על קידום האתר של העסק?
נכתב: אוקטובר 2022
אחד ממקדמי המכירות החשובים לעסקים הוא התדמית של העסק 
בימים אלו, בהם התחרות בין עסקים מאוד משמעותית, כל עסק מחפש איך לחזק את התדמית שלו, על מנת שיבלוט מול התחרות. כשלקוח פוטנציאלי ישאל את עצמו: 'למה כדאי לי לרכוש מוצר מסויים מחברה מחברה מסויימת'? תדמית חזקה של העסק, בשילוב עם הבידול ביחס למתחרים, יתנו ללקוח הפוטנציאלי את התשובה.

הכלי היעיל ביותר לחזק את המיתוג של העסק, ולהדגיש את הבידול של העסק, הוא סרט תדמית שהופק בצורה מקצועית עבור העסק, ושבוצע אחריי תחקיר מעמיק להבנת הבידול של העסק. בדרך כלל, זו הסיבה העיקרית שעסקים מבקשים להפיק עבורם סרט תדמית. אבל, לסרט תדמית יש גם יתרון חשוב נוסף: הוא עוזר לקידום של האתר של העסק בגוגל. כבר היו לנו לקוחות שהפקנו עבורם סרט תדמית, אותו הם העלו לאתר החברה, ובתוך זמן קצר יחסית אתר החברה הגיע למקומות ראשונים בחיפוש בגוגל אורגני. דבר זה הגדיל משמעותית את החשיפה של אותה חברה לקהלים חדשים, והגדיל גם את המכירות כי אנשים מעדיפים לבצע רכישות מחברות שנמצאות במקומות גבוהים בגוגל, כי נתפשים כמובילי שוק.

לפני שנציג את היתרונות של הפקת סרט תדמית, וההשפעה שלו על הקידום של אתר העסקי, ראו דוגמא מייצגת:

אז איך סרט תדמית משפיע על הקידום של העסק?

לסרט תדמית שהופק בצורה מקצועית, והועלה לאתר העסקי, יש השפעה רבה על קידום אתר העסק בחיפוש אורגני בגוגל, דרך הנושאים הבאים:

1. זמן שהייה באתר- אחד הפרמטרים החשובים מבחינת גוגל, זה כמה זמן אנשים שנכנסו לאתר העסקי שוהים בו. מחקרים מראים, שלדף עסקי שיש בו סרט תדמית, זמן השהייה בדף הוא מעל 30 שניות, לעומת שניות בודדות ללא סרט. אנשים מעדיפים לצפות בסרט, מאשר לקרוא מלל רב שקיים בדרך כלל באתרים, בהם מפורט במלל היתרונות של המוצר. סרט תדמית שנעשה בצורה מקצועית ונכונה, יכול בתוך דקה לשכנע לקוחות פוטנציאלים ביתרונות של המוצר, ולעודד אותם לבצע רכישה. זמן הצפייה הממוצע הארוך, מוערך מאוד על ידי מנוע החיפשו של גוגל, מה שמקדם את האתר העסקי אורגנית בגוגל.

2. משפר את יחס ההמרה- יחס המרה הוא היחס שבין מספר הלקוחות שנכנסו לאתר, לבין מספר הלקוחות שיצרו קשר עם העסק (גם אם לא בצעו רכישה בפועל). דף אינטרנט עם סרט, ובוודאי סרט תדמית עבור מוצר ספציפי, מספק מידע רב וחיוני עבור אותם לקוחות, מה שמעודד אותם ליצור קשר, כלומר- מבצעים המרה. בכך, יחס ההמרה משתפר משמעותית, בעקבות הוספת סרט תדמית לדף העסקי.

3. מחזק את התדמית של העסק- סרט תדמית שהופק בצורה מקצועית, ובמיוחד סרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו של העסק והמוצרים, בונים אמון בין מי שצופה בסרט, לבין העסק. אנשים רבים חוששים שיעקצו יכנסו לאתר פייק, של חברה שלא קיימת, שמציגה מוצרים שלא קיימים. צילומי וידאו שבוצעו בפועל בעסק, בונים אמון מול אותו עסק, וגורמים לאנשים להישאר באתר העסקי, ולבדיקה של מה שהאתר מציע, כי עכשיו הם משוכנעים שהעסק והמוצרים קיימים, ואין סיכוי שמדובר בעוקץ. גם גוגל מעריך אמון שלקוחות נותנים באתר, ובעקבות זאת מנוע החיפוש של גוגל יקדם את האתר העסקי בחיפוש האורגני, כי זו אחת מהמטרות של גוגל- לספק לקהל המידע הכי אמין שאפשר.  

4. מחזק את המומחיות של העסק- הרבה לפני ביצוע רכישה, אנשים קודם כל מחפשים מידע. כיום, כמעט כל חיפושי המידע נעשים דרך גוגל. גוגל שואפת להציג לקהל מחפשי המידע, מידע אמין ככול שאפשר. המידע נחשב אמין, אם אנשים נכנסים לאתר, שוהים בו זמן רב, ואפילו משתפים מידע עם אנשים אחרים, מה שמעיד שקיבלו את המידע שחיפשו. סרט תדמית, שהופק במקצועית, מספק למי שצופה בו מידע רב שקשור לבעיה קיימת אצל אותו קהל יעד, ומספק לו מידע על איך הבעיה שלו יכולה להיפתר, באמצעות רכישה של המוצר שמוצג בסרט התדמית. בכך, העסק הופך למומחה בתחום הספציפי, מוערך כמומחה על ידי גוגל, והאתר העסקי מקודם אורגנית.

 

האם הקידום קורה מעצם זה שמעלים סרט תדמית לאתר?

כמו שהצגתי למעלה, הפקת סרט תדמית לעסק, ושילובו באתר העסקי, בהחלט מאפשרים את הקידום של האתר במנוע החיפוש של גוגל. אבל בכדי שזה יקרה, לא מספיק להעלות את הסרט לאתר. צריך להשקיע בהגדלת החשיפה של האתר, עד שהוא מקודם בפועל במנוע החיפוש. הגדלת החשיפה יכולה להתבצע באמצעות האפשרויות הבאות:

1. קידום ממומן בגוגל- קידום דרך מה שנקרא Pay Per Click (PPC), בו באמצעות תקציב יומי ניתן להציג את הדף שכולל את סרט התדמית ב'מודעות' של גוגל (הקישורים הראשונים בחיפוש בגוגל). 

2. קידום ממומן ברשתות חברתיות- כמובן, אם קהל היעד אכן נמצא חברתיות, ניתן להשקיע גם בפרסום מטורגט ברשתות, כך שהאתר יחשף לקהל היעד.

3. קידום ממומן בלינקדאין- כיום הרשת העסקית הכי מצליחה היא לינקדאין, בה נמצאים רוב אנשי התעשייה, ובעיקר מחברות הייטק, כך שגם כאן במידה וקהל היעד נמצא ברשת זו- מומלץ להפיק קמפיין ממומן ומטורגט אל קהל היעד.

4. קישור בבלוגים מקצועיים בתחום- בכל תחום עסקי ישנם בלוגים מקצועיים, בהם דנים בפתרונות שונים לאותו תחום. במידה ומצליחים לשלב קישור בבלוג מקצועי, קהל היעד הכי רלוונטי יחשף לבאותו תחום.

 

לסיכום,  סרט תדמית שהופק בצורה מקצועית, והופץ לקהל היעד, גורם לחיזוק המיתוג, והאמינות של העסק, מה שמקדם את האתר העסקי במנוע החיפוש האורגני של גוגל.  
  


מאמרים נוספים בנושא:     הפקת סרט תדמית- עכשיו יותר מתמיד!                                       סרט תדמית לקידום שיווקי של העסק

מנהל עסק- מעוניין לחזק את התדמית של העסק?

מעוניין לרכוש לקוחות חדשים דרך חיפוש בגוגל אורגני?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית לניהול ובקרת גידול של קנאביס רפואי

סרט תדמית זה הועבור חברת ריוסול, אשר פיתחה מערכת לניהול הגידול של קנאביס רפואי. הסרט באורך של כ- 1.5 דקות, שם דגש על הבידול של ריוסול, אשר כיום היא מובילה בפיתוח ויישום של הפתרון בעשרות חממות גידול קנאביס בישראל, ועכשיו מעוניינת לשווק את הפתרון גם לחממות בחו"ל. סרט התדמית איפשר את הפריצה לשווקים בין לאומיים.

ראו סרט תדמית לחברת אקטיב מערכות

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר הופק עבור חברת אקטיב מערכות, יצרנית של ציוד לטיפולים קומסטים-רפואיים. סרט התדמית מציג את מגוון היכולות הטכנולוגיות של החברה, כפי שיושמו במגוון קווי מוצרים, שכולם מיועדים לטיפולים קומסטים-רפואיים, עם יתרונות לכל טכנולוגיה. הדף העסקי הופץ במגוון אמצעי המדיה, תוך טרגוט של קהל היעד הוא מאוד מוגדר. זה יצר חשיפה גדולה לחברה, אצל קהל היעד, מיצב אותה כמובילה בתחום, ויחסית בזמן קצר האתר של החברה עלה משמעותית בחיפוש אורגני בגוגל.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות