יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
איך סרט תדמית משפיע על יצירת עיניין במוצר או בשירות?
נכתב: אוגוסט 2023
כל מנהל שיווק שמזמין סרט תדמית לעסק- מעוניין שהסרט ישפיע בצורה מירבית!
כיום כבר כמעט כל מנהל שיווק, גם של עסקים קטנים, מבין שעל מנת לחזק את העסק, הדרך הכי יעילה וזולה היא באמצעות הפקת סרט תדמית לעסק. גם כולם מבינים שזה לא מספיק להפיק את הסרט, צריך לדאוג שהוא יגיע אל הלקוחות הפוטנציאלים. אבל, כולם חוששים שגם אם מפיקים כזה סרט, וגם מפיצים אותו בדיגיטל ללקוחות פוטנציאלים, עדיין- שואלים: 'איך סרט תדמית משפיע על יצירת עיניין במוצר או בשירות שמציגים בסרט'? 

במאמר זה נתמקד בשאלה חשובה זו, ונמליץ מה נדרש לעשות בהפקת הסרט, על מנת שיווצר עיניין בסרט התדמית. אבל קודם, ראו דוגמא של סרט שאכן עורר עיניין אצל קהל הלקוחות הפוטנציאלים.

אז, מה בסרט תדמית משפיע על יצירת עיניין במוצר או בשירות שמוצגים בסרט?
כל מה שאני כותב מכאן ואילך, רלוונטי רק במידה ואכן הסרט אמנם הגיע ללקוחות רלוונטים, והם אכן צופים בסרט. במידה ואכן זה קורה, אלה הנושאים שהכי משפיעים על לקוחות פוטנציאלים, ושרלוונטים להפקת סרט תדמית:


1. יצירת קשר ריגשי- חיבור ריגשי של אדם למוצר או לשירות, כמעט מבטיחים שאותו אדם יהפך ללקוח, או לפחות ייצור קשר לקבלת פרטים נוספים, וזו בדיוק המטרה של סרט התדמית. אדם שצופה בסרט, ומקבל מידע שחשוב עבורו, כמעט תמיד מתחבר ריגשית לנושא. זה קורה במיוחד, אם הוא רואה את המוצר. ולראות את המוצר בסרט המשמעות היא שבסרט כלולים צילומי וידאו של המוצר או של השירות. לכן, מאוד מומלץ בהפקת סרט תדמית, לכלול הרבה צילומי וידאו של המוצר או השירות, בהתאם לעיניין.  

2. הצגת הבידול- כיום, לכל מוצר או שירות יש המון מתחרים. מאוד נדיר שיש משהו שהוא ממש ייחודי שאין לאף אחד אחר פתרון דומה. לכן, כל אדם שצופה בסרט שמציג מוצר, שואל את עצמו:  במה מוצר זה יותר טוב מאשר מוצר דומה של המתחרים? לכן, אחד הנושאים הכי חשובים להצגה בסרט, זה מה הבידול של המוצר, כלומר- במה הוא יותר טוב מהמתחרים. שימו לב לנושא חשוב זה בהפקת סרט תדמית למוצר או לשירות שלכם. 

3. פתרון לצורך אמיתי- כיום, לקוחות הפכו למאוד בררנים, ורוכשים מוצרים רק אם הם מהווים פתרון לבעיה קיימת שלהם, כלומר- שקיים צורך אמיתי. לכן, סרט התדמית חייב להיות מוכוון לקהל יעד ספציפי, שעבורו קיים צורך אמיתי לכזה מוצר. במידה ואכן המוצר מספק פתרון לבעיה קיימת אצל אותם לקוחות, סביר שזה יעורר עיניין לפנות לעסק על מנת לקבל פרטים נוספים, ואם ישנה אפשרות לרכוש ישירות מהדיגיטל- עוד יותר טוב. הם יעשו את זה.

3. יצירת סקרנות- באופן מפתיע, סקרנות היא מתכון חשוב ליצירת עיניין אצל לקוחות. במידה וסרט התדמית מציג מוצר בצורה מושכת ומעניינת, ומעודד ליצור קשר לקבלת פרטים נוספים שחשובים לשימוש של המוצר, או לדרך בה הוא אכן פותר בעיה קיימת, הסקרנות מתעוררת אצל קהל היעד, וגדל הסיכוי שיצרו קשר. לכן, תדאגו בהפקת סרט התדמית שלכם, ליצור את אותה סקרנות. 

4. הצגת תהליכי יצירה- כיום זה ידוע, שסרט תדמית חיב להיות מאוד קצר, אחרת לקוחות ינטשו את הצפייה בסרט. אבל, אם אתם משתפים את הצופים בסרט, במידע פנים מתהליך היצירה של המוצר, אתם כאילו הופכים את הצופים למעורבים, בכך שמקבלים 'מידע פנים' חשוב, שבדרך כלל לא נמסר ללקוחות. לכן, אל תהססו לשתף לקוחות במידע פנים חשוב. חשוב להראות מידע זה דרך צילומי וידאו, מה שנותן לצופים תחושה של אמינות, שאכן הכל קיים ועובד, ושיש על מי לסמוך.

5. הצגת הפוטנציאל- מאוד חשוב לתת לצופה בסרט התדמית להבין מה יקרה אצלו ביום שאחרי שרכש את המוצר. כלומר- הלקוח צריך מצפייה בסרט, להרגיש כאילו הוא כבר אחריי הרכישה, ואיך ההרגשה של השינוי לטובה עבורו. לכן, צריך להבין לעומק עם מה הלקוח הפוטנציאלי מתמודד, ולהציג את 'המצב שאחריי'. 

6. יצירת חוויית משתמש- במידה ובהפקת סרט התדמית מראים בצורה ויזואלית, איך בדיוק משתמשים במוצר, ואיך המוצר מתנהג במציאות, כולל הדגמות של השימוש, של התכונות החשובות והיכולות, בצופה בסרט מקבל חוויית שימוש, ובמידה ואכן המוצר או השירות פותרים לו בעיה קיימת, הוא מקבל חווייה של משתמש שחשובה עבורו.

7. קריאה לפעולה- כמובן, לא לשכוח בסוף כל סרט, לשלב קריאה לפעולה של הצופה בסרט. אל תניחו מראש שאם זה מעניין הוא יפנה אליכם. עודדו אותו לעשות זאת. זה חשוב וזה עובד. 

 
לסיכום,  סרט תדמית בהחלט יכול ליצור עיניין אצל לקוחות, במוצר שמוצג לו או בשירות, במידה ומשלבים בסרט דברים שחשובים ללקוח הפוטנציאלי. נושאים כגון: יצירת קשר ריגשי, יצירת סקרנות, הצגת הבידול וכן הלאה, משפיעים עליו ישירות.  נושאים נוספים שאולי יעניינו אתכם:     מה עלות ההפקה של סרט תדמית?
                                                         תיק עבודות- סרטי תדמית

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק ואת המוצרים השונים?

מעוניין לגרום לחשיפה מירבית של העסק, כולל בקהלים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו תחילה סרט תדמית לחברת יזמות והשקעות בנדל"ן

מדובר על סרט תדמית ארוך יחסית, באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית חברת יזמות והשקעות בנדל"ן. סרט זה שונה לחלוטין חסרטי תדמית של חברות השקעה ויזמות בנדל"ן, וכולל הומור קל, שמעלה חיוך על שפתי הצופים, מה שיצר זמן צפייה מאוד ארוך ביחס לסרטי תדמית, ועורר עיניין אצל קהל היעד.

ראו סרט תדמית למוצר רפואי לאוכלוסיה מבוגרת בספרד

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מוצר רפואי לאוכלוסיה המבוגרת, כשהפעם קהל היעד היה האוכלוסיה המבוגרת בספרד. לכן, הסרט כולל קריינות ספרדית, עם הרבה מאוד צילומי וידאו של המוצר תוך כדי שימוש, והצגה ויזואלית של כל הנושאים שהמוצר יכול לבדוק. כל זה יצר חיבור רגשי חזק אצל קהל היעד, ויצר עיניין רב 

ראו סרט תדמית למוצרים קוסמטים-רפואיים

 מדובר על סרט תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית יצרנית של מוצרים קוסמטים-רפואיים. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו של המוצרים השונים, תוך כדי פעולה. כלומר, מדגימים פעולה אמיתי של המכשירים השונים, ומראים גם את חוויית המשתמש וגם את התוצאות בפועל של השימוש במוצרים השונים. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות