יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
איך ניתן להאריך את משך ההתבוננות בסרט תדמית?
נכתב: פברואר 2024
המטרה העיקרית של סרט תדמית- לחזק את המיתוג של העסק!
סרטון תדמית שמפיקים עבור עסק, הוא בדרך כלל קצר, לפעמים באורך של כ- 30 שניות, ועובד מצויין בדיגיטל על מנת לקדם מכירות של מוצרי העסק. אבל, על מנת לחזק את המיתוג של עסק, בדרך כלל מפיקים סרט תדמית באורך של 1-2 דקות, כי נדרש להעביר מידע רב על העסק, על הבידול שלו מול המתחרים, או מול פתרונות חלופיים. אבל כיום, להפיק סרט באורך של עד 2 דקות, נחשב מאוד ארוך, ודי קשה לשכנע צופים להתבונן בסרט לכל אורכו, ולא לנטוש אותו אחריי כמה שניות, כמו שבדרך כלל קורה בדיגיטל.
 
מטרת מאמר זה היא להציג מה מומלץ לעשות בתהליך הפקת סרט תדמית, על מנת להאריך את משך ההתבוננות של לקוחות פוטנציאלים בסרט.

איך ניתן להאריך את משך ההתבוננות בסרט תדמית?
בתהליך הפקת סרט תדמית, אנחנו ממליצים לטפל בנושאים הבאים, מה שיגדיל את משך ההתבוננות בסרט התדמית:


1. פתח את סרט התדמית בצורה מעוררת עיניין- תחילת סרט התדמית היא הרגע הקריטי ביותר. יש לוודא שהצופים ייכנסו לעולם שלך בצורה מהירה ומעוררת עיניין, וויזואליה שתשמור את תשומת ליבם. 

2. ספק מידע מעניין ושימורי- המידע שמסופק בסרט חייב להיות מעניין ושימורי, במיוחד לקהל היעד שלכם. דאג שהמידע יספק לצופים ערך מוסף, כך שהם ירגישו שהם זוכים למשהו מיוחד במהלך הצפייה, ויגיבו בחיוב גם לאחר הצפייה בסרט.
 
3. הפקה באיכות הכי גבוהה ומרשימה- הפקת סרט התדמית צריכה להיות ברמה המקצועית הכי גבוהה, הן מבחינת הויזואל, והן מבחינת הסאונד. חייבים להשתמש רק בציוד הפקה מקצועי, כמו מצלמות וידאו מקצועיות באיכות 4K, וציוד הקלטת סאונד ברמת אולפן הקלטות. מומלץ שלא לשלב בסרט התדמית חומרים לא מקצועיים, כמו צילומי וידאו מטלפונים חכמים. גם אם איכות הצילום גבוהה, עדיין מצלמה של טלפון לא מיוצבת, ואז בצפייה בסרט תתקבל הרגשה של חוסר מקצוענות, גם אם מדובר על קטע וידאו קצר מטלפון חכם. 

4. ערוך את הסרט בצורה דינאמית- צור דינאמיות גבוהה בתהליך העריכה של סרט התדמית. שימוש בתנועה, גרפיקה דינאמית, והפעלת יכולות ויזואליות דינאמיות ומרשימות, יכולים להשפיע חיובית על זמן ההתבוננות בסרט. זהו אם כך כלי משמעותי לשמירה על תשומת הלב של הצופים בסרט.

5. השקע בכותרות מעוררות עיניין- בדרך כלל סרטי תדמית כוללים קריינות. אבל, הרבה לקוחות פוטנציאלים צופים בסרטים בדיגיטל ללא סאונד כלל, כי נמצאים אולי בעבודה, או בסביבה רועשת. לכן, מאוד חשוב להרבות בכותרות גדולות ומדגשות, ומעוררות עיניין, כי אותן יראו בכל צפייה, גם בסביבה רועשת, וחשוב שהן ישמרו על תשומת הלב של הצופים.

6. הוסף כתוביות בתחתית המסך של כל מה שנאמר בסרט-  אם כבר החלטתם להוסיף קריינות לסרט, על מנת להבטיח שהצופים יחשפו לקריינות, גם בסביבה רועשת, או בלי להאזין לערוץ הסאונד, מומלץ להוסיף כתוביות בתחתית המסך, כך שהצופים יקראו את הכתוביות, ויחשפו בצורה מלאה לקריינות.

7. ניתוח התנהגות צופים- את זה ניתן לעשות בגמר הפקת סרט התדמית, וההפצה שלו בדיגיטל. ישנם הרבה כלים בדיגיטל, שמאפשרים להבין ולנתח את התנהגות הצופים, להבין מתי הם נטשו את הצפייה, ולייצר גרסה חדשה של הסרט, שתחזק עוד יותר את תשומת הלב של הצופים.

 
לסיכום,  הפקת סרט תדמית שתחזק את המיתוג של העסק, מחייבת סרט באורך של 1-2 דקות. ניתן באמצעים רבים לשפר ולהאריך את זמן ההתבוננות של לקוחות פוטנציאלים בסרט, על ידי נושאים כמו: פתיח מעורר עיניין, אספקת מידע מעורר עיניין וכן הלאה.
מאמרים נוספים בנושא:     הפקת סרט תדמית למוצר פיזי- שתפו את הלקוח בחוויה                                       הפקת סרטי תדמית- לחשוב על מי שצופה בסרט

מנהל עסק- מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין מעוניין להיכנס לשווקים חדשים, או לחשוף מוצרים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו תחילה סרט תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, שבהחלט נחשב סרט תדמית ארוך, אבל זכה לצפיות רבות וממושכות, בזכות המידע המעניין והמשמר ששילבנו בסרט. אנשים שמגיעים למרכז קונגרסים, מעוניינים לדוגמא לדעת איזה אתרים תיירותיים קיימים סמוך למרכז, כך שיוכלו לשלב מקצועיות עם בילוי. לכן, סרט תדמית זה מתחיל בתיאור מקומות תיירותיים בירושלים, שבהחלט מעניינים את הציבור שמגיע לכנס.
 

ראו סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים לבנייה מודולרית

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 3 דקות, ששוב מדובר על סרט ארוך יחסית. אבל גם כאן מיד בתחילת הסרט מוצג השוק הפוטנציאלי הענק לבנייה מודולרית, שזה הנושא שהכי מעיננין משקיעים. בהמשך, מוצגים הרבה בניות מודולריות שבוצעו על ידי החברה, דרך צילומי וידאו ברמה הכי גבוהה, ומה היתרונות של הבנייה. שוב, גם זה נושא שמעניין משקיעים.

ראו סרט תדמית למערכת למניעת תאונות ברכב

הפקת סרט תדמית זה הוא באורך של כ- 2 דקות, ומציג מערכת למניעת ברכב. רוב התאונות נגרמות 'ממשחק בטלפון תוך כדי נהיגה. לכן, סרט תדמית זה נפתח בצילום וידאו של אדם 'משחק' בטלפון תוך כדי נהיגה, עד שהוא מבצע תאונה בפועל. זה מיד מכניס את הצופה לעולם של מניעת תאונות, ושומר אותו בעיניין לאורך כל הסרט.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות