יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
איך מפיקים סרטי תדמית ארוכים?

לפעמים נדרש להפיק סרטי תדמית ארוכים

כיום, סרטי תדמית, או סרטי מוצר, הם מאוד קצרים, ובדרך כלל כ- 1-2 דקות. צופים בסרטים באינטרנט הם "חסרי סבלנות", המצפים לקבל הכל במהירות וללא מאמץ. אבל, כאשר מדובר על סרטי הדרכה, סרטי מוצר מורכבים, או סרט לאירוע עסקי, בהם נדרש להעביר מידע רב, מדובר על סרטים הרבה יותר ארוכים. במקרים אלו, מה נדרש לעשות על מנת לשמור את הצופה בסרט? ראו כאן מידע מפורט בנושא
 

מה מיוחד בסרט תדמית זה?

סרט תדמית זה הוא באורך של כ- 11 דקות, מה שהופך אותו לסרט תדמית מאוד ארוך. אבל, הסרט מעניין, ובוודאי לאנשים מהתחום, וזכה לשבחים רבים מאלה שצפו בו במהלך כנס לקוחות של החברה. אנחנו ממליצים ברוב המקרים להעדיף סרטים קצרים, כי בכול מקרה זמן צפייה בסרטי תדמית הוא נמוך יחסית. אבל, עדיין ישנם מקרים שזה הכרחי, ואז חשוב לעשות זאת נכון, על מנת שהסרט לא יגרום נזק לחברה שהזמינה אותו.

 

איך מומלץ להפיק סרטי תדמית ארוכים?

במידה ונדרשים להפיק סרטי תדמית ארוכים, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים:

1. שסרט התדמית יהיה מעניין, ובוודאי לאנשים מהתחום. ניתן לעשות זאת רק לאחר תחקיר מעמיק שמבצעים בחברה, וכתיבת תסריט שיתן ערך לקהל היעד שצופה בו. ללא ערך- הקהל ינטוש את הסרט, והחברה תינזק.

2. ליצור הרבה מאוד סצנות שונות, כאשר כל סצנה לא יותר ארוכה מכמה שניות

3. לצלם במצלמת HD, עם צלמים מקצועיים, כאאשר בשאיפה לצלם שוטים דינמיים, מה שיתן תחושה של דינמיות לסרט התדמית כולו.

4. לשלב אנימציה וגרפיקה דינאמית בצורה מתוחכמת ומעניינת, כמו למשל: חלוקה לנושאים שונים, כאשר המעברים הם בגרפיקה דינאמית.


לסיכום, סרטי תדמית כיום הם מאוד קצרים, אבל כשנדרש להפיק סרטי תדמית ארוכים יותר, חשוב שהצופה יקבל ערך מוסף, ואז מובטח שהוא יישאר לצפות בסרט.אולי יעניין אותך גם:        הפקת סרט תדמית באנימציה


                                     סרט תדמית לאפליקציה חדשה- בוידאו או באנימציה?

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית עבור העסק?

 

הסרט אמור להיות מאוד ארוך?

ראו תחילה דוגמא לסרט תדמית לעסק מאוד ארוך

ראו סרט תדמית לארוע עסקי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 6 דקות,  אשר מסכם אירוע עסקי של פורום CFO הישראלי. האירוע נמשך כ- 4 שעות, וכלל הרבה שלבים, החל מקבלת הקהל ועד לדברי הסיכום. סרט תדמית זה תמצת את כל הפעילות שהייתה לסרט באורך של כ- 6 דקות, תוך התמקדות באירועים המרכזיים, והדברים היותר חשובים שנאמרו באותם שלבים, על ידי המשתתפים. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לרשת שווארמיות שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 8 דקות, אשר מציג 2 מסעדות מתוך רשת של 4 מסעדות, ואשר מיועד להקרנה מחזורית בתוך המסעדות, על גביי מסכי טלוויזיה גדולים. הסרט משלב צילומי מסך אקטיביים, עם צילומי רחפן מיוצב באיכות גבוהה, עם צילומי וידאו מתוך כל אחת מהמסעדות. הקושי העיקרי בצילומים היה לצלם תוך כדי פעולה של המסעדות, עמוסות בלקוחות, בלי להפריע לעבודה השוטפת. ההפרעות היו רבות, ונאלצנו לחזור על צילומים פעמים רבות, עד לתוצאה הסופית. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות