יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
איך לנצל בצורה מיטבית סרטון תדמית לעסק כך שיגיע לקהל היעד?
ישראל מדהימה בחידושים טכנולוגיים, אבל יותר חלשה בשיווק שלהם
לא סתם ישראל מכונה סטארט-אפ ניישן. כמות הפיתוחים הטכנולוגיים במדינה היא עצומה, ומוצרים באמת מדהימים. אבל, כשזה מגיע לשיווק של אותם מוצרים רואים הרבה קשיים. לכן הרבה חברות סטארט-אפ מעדיפות להרכש על ידי ענקים טכנולוגיים, גם כי זה נחשב 'אקזיט' שמתגמל את כל מי שמעורב בחברה, אבל זה בעיקר מאפשר לחברות להישען על צינורות השיווק של אותן חברות ענק. 

אבל, זה לא חייב להיות כך, ויש לא מעט עסים בארץ, עם מנהלי שיווק ברמה גבוהה, שמקדמים את העסקים והמוצרים בצורה מצויינת. כיום, בעולם הדיגיטלי הנוכחי, משימת השיווק הפכה יותר פשוטה ואפילו יותר זולה, אם יודעים איך לנצל את היכולות הקיימות בתחום הדיגיטלי. ברור שהכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום עסקים ומוצרים הוא הפקת סרטון תדמית לעסק ולמוצרים. במידה ומצליחים להגיע עם הסרטון אל קהל היעד- סיכוי גדול שהמהלך יוביל להגדלת רכישות ולהצלחה עסקית. במאמר זה ננסה להציג מה נדרש לעשות על מנת שאכן המטרות השיווקיות יושגו, באמצעות הפקת סרטון תדמית.

איך לנצל בצורה מיטבית את סרטון התדמית כך שיגיע אל קהל היעד ויניב תוצאות?

אלה הפעולות המומלצות לביצוע, בכדי לנצל בצורה מיטבית את הפקת סרטון התדמית לעסק ולמוצרים, כך שיגיע אל קהל היעד ויניב תוצאות:

1. הגדרת יעדים- השלב הראשון והכי חשוב בתהליך ההפקה של סרטון התדמית הוא להגדיר לסרטון יעדים. צריך בעצם לענות על השאלה: 'מה רוצים שקהל היעד יעשה, אחריי שיצפה בסרטון התדמית'? נושא זה חייב להיות ברור לכל מי שמעורב בתהליך ההפקה, כי זו המהות החשובה של הסרטון, וכשהיא ברורה- אפשר לדבר על מה נדרש לעשות על מנת שהסרטון אכן יניב תוצאות.

2. הגדרת קהל היעד- השלב הבא הוא לבחון למי אנחנו מעוניינים לשווק את המוצר? מי קהל היעד הכי רלוונטי למוצר שלנו, שקיים אצלו צורך לכזה מוצר, ושהמוצר אכן ייתן לו ערך? חשוב שההגדרה של קהל היעד תהיה הכי מדוייקת שאפשר, כך שניתן יהיה באמת להתמקד בו. 

3. התאם את התוכן לקהל היעד- כאן נדרשת היצירתיות הכי גדולה של חברת ההפקות של סרטוני התדמית. צריך להקים צוות מקצועי, שגם הבין וקיבל את היעדים הנדרשים בסרטון, גם מכיר את היתרונות של העסק והמוצרים, וגם למד את קהל היעד, כך שניתן להכין תסריט שיותאם בצורה מיטבית לאותו קהל יעד. חשוב לבנות סיפור, מה שיצור עיניין אצל קהל היעד, וחשוב לנסות ולחבר רגשית את הצופים בסרטון, כי חיבור רגשי הוא מקדם מכירות מספר אחת (גם אם אנשים לא מודים בכך). צריך שהתסריט יהיה מספיק ברור, כך שהמסרים השיווקיים והמקצועיים יעברו בצורה הכי פשוטה וברורה, כך שכשקהל היעד הרלוונטי יצפה בסרטון, הוא יבין מיד למה כדאי לו לרכוש את המוצר שמוצג בסרטון, כי הוא יקבל ערך אמיתי שחשוב לו, כמו פתרון בעיה קיימת וכד. 

4. הפקה מקצועית ומרשימה- צריך להשקיע בהפקת סרטון התדמית בצורה הכי מקצועית שאפשר, כי המקצוענות שמשודרת מהסרטון, תקרין על המקצוענות של העסק שמציע ועל המוצרים המוצגים. חשוב שניתן יהיה לראות בסרטון את העסק, או את המוצרים שמעוניינים לקדם, מצולמים בוידאו. לראות את המוצרים בפעולה, או משולבים בתוך מערכות אחרות. בקיצור, כל דבר שיחזק את הבטחון של מי שצופה בסרטון שאכן המוצרים קיימים ופועלים בצורה תקינה, ומתאימים לצורך שלהם. 

5. בחר את ערוצי השיווק- חשוב לבדוק איפה קהל היעד נמצא, כלומר- איפה הוא מחפש פתרונות לבעיות שקיימות אצלו, ושהמוצר המוצג בסרטון יכול לפתור. האם זה בגוגל, יוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם, טיק-טוק, או בלוגרים מובילים. עולם הדיגיטל גדול ומגוון, ומאפשר גישה ישירה וממוקדת, במידה ויודעים איפה קהל היעד נמצא.

6. צור קבצים שמותאמים למדיות השיווק השונות- ערוצי שיווק שונים מותאמים לפורמטים שונים. חשוב שבכולם אורך הסרטון יהיה קצר, ורצוי בין 15-60 שניות בלבד, עם פורמטים רחבים סטנדרטים שמתאימים לחלק מהערוצים, וגם בפורמטים מרובעים ולא סטנדרטים, שמותאמים לערוצי שיווק אחרים. 

7. יצירת קמפיינים ממומנים במדיות הרלוונטיות- אם יודעים להגדיר באיזה מדיות קהל היעד נמצא, מומלץ להעלות קמפיינים שיווקיים באותן מדיות, תוך טרגוט של קהל היעד. כמובן שככול שהתקציב השיווקי יגדל, יש יותר סיכוי להגיע אל קהל היעד. 

8. מדידת תוצאות- חשוב לבחון ולנתח את תוצאות הצפייה בסרטון התדמית לאחר שהופץ. צריך לבחון את מספר הצפיות, משך הצפייה הממוצע, האם היו שיתופים וכן הלאה, בכדי להבין אם הסרטון אכן עובד. צריך גם לעקוב אחריי תגובות של הצופים, במידה וקיימת כזו אפשרות. 

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי למוחדש?

מתכנן להגדיל חשיפה של מוצר חדש לקהל יעד חדש?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראה תחילה: 30 שניות על חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

מדובר על סרטון קצרצר, באורך של כ- 30 שניות, שמציג מה החשיבות של הפקת סרטון תדמית לעסק, כולל היתרונות העיקריים. הסרטון מבוסס על קטעים מתוך סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה. ניתן לראות שרוב הסרטונים מבוססים על צילומי וידאו איכותיים, מכיוון שכיום בעידן הדיגיטלי, אנשים מעוניינים לראות במו עינייהם את העסק והמוצרים, מה שהכי מחבר רגשית את קהל היעד.

ראו סרטון תדמית שיווקי למנשא תינוק במים

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית מוצר שמאפשר לאמהות לשאת בבטחה את התינוקות במים. הסרטון מבוסס כולו על צילומי וידאו, שמאפשרים לראות כמה המנשא יעיל, כך שגם האמהות וגם התינוקות מחייכים באושר במים. הסרטון הופץ בקמפיין ממומן ברשתות חברתיות, תוך טרגוט אמהות לתינוקות.

ראו סרטון תדמית שיווקי למערכת אגירת מים ברכבי עבודה

גם כאן מדובר על הפקת סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר מציג מערכת לאגירת מים ברכבי עבודה. הסרטון מבוסס כולו על צילומי וידאו, כך שניתן לראות בדיוק איך המערכת נראית, ושאכן היא פותרת בעיה חשובה שקיימת ברכבי עבודה. הסרטון הופץ בפייסבוק, תוך טרגוט של בעלי רכבי עבודה.
נכתב: יוני 2023

לסיכום, על מנת להצליח לקדם שיווקית את העסק או המוצרים, חשוב להפיק סרטון תדמית שממוקד בקהל יעד ספציפי, שמציג בצורה ברורה את הערך שהוא יכול לקבל מהפתרון המוצג בסרטון, ולדאוג להפיץ אותו במדיות השונות תוך טרגוט קהל היעד. למאמרים נוספים בנושא:   למה עדיף לכל עסק סרטון תדמית המבוסס על צילומי וידאו?                                       מגמות בהפקת סרטוני תדמית לקראת שנת 2023

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות