יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
איך לגרום לסרטון תדמית לשפר את יחס ההמרה של האתר שלך?
נכתב: יולי 2023
אחד הדברים הכי מתסכלים באתר עסקי- אחוזי המרה נמוכים!
כולם יודעים כמה קשה ויקר זה להביא לקוח פוטנציאלי לאתר העסקי בדיגיטל. נדרשת השקעה מאוד משמעותית, כולל קמפיינים פרסומיים יקרים בדיגיטל, או השקעת קידום משמעותית, כך שהאתר העסקי יופיע בחיפושים האורגנים של לקוחות פוטנציאלים. ואז, כשסוף סוף לקוחות פוטנציאלים מגיעים, הם משוטטים מספר שניות, ונוטשים את האתר לטובת חברה אחרת. אין ספק- זה הכי מתסכל!

מטרת מאמר זה היא להציע רעיונות שיכולים לשפר משמעותית את יחס ההמרה באתר העסקי, בעיקר דרך שימוש נכון בהפקת סרטון תדמית לעסק, ולמוצרים המובילים, והמשך טיפול בהם לאחר ההפקה.

איך מומלץ לגרום לסרטון תדמית לשפר את יחס ההמרה של אתר עסקי?

על מנת שהפקת סרטון תדמית תגרום לשיפור יחס ההמרה באתר עסקי, מומלץ בתהליך ההפקה להקפיד על הנקודות הבאות:

1. להפיק מספר סרטוני תדמית- למרות שהכותרת של המאמר מדבר על 'סרטון תדמית', על מנת לשפר את יחס ההמרה של אתר, צריכים לדבר על מספר סרטוני תדמית. קודם כל- סרטון תדמית לעסק, ואחריו- סרטון תדמית לכל אחד ממוצרי הדגל של העסק. כלומר, אם יש לעסק 4 מוצרי דגל, מומלץ לחשוב על הפקת 5 סרטוני תדמית. 

2. הגדרת קהלי היעד- חשוב להגדיר הכי במדוייק את קהלי היעד של כל אחד מקווי המוצרים השונים, וקהל היעד העיקרי של כל העסק. ככול שההגדרה תהיה יותר מדוייקת, ניתן יהיה למקד את כל אחד מהסרטונים בצרכים של אותם קהלי יעד.

3. יצירת בידול- לקוחות תמיד שואלים את עצמם, לפני רכישה: 'במה המוצר יותר טוב מהמתחרים'?. מאוד חשוב שכל סרטון תדמית ייתן מענה ברור ומובהק של היתרון התחרותי של כל מוצר, תוך דגש על 'ערך ללקוח'. כלומר, לקוח פוטנציאלי שיצפה בסרטון חייב להבין למה כדאי לו לרכוש את המוצר, ובמה הוא יותר טוב מהמתחרים?

4. קצר ולעיניין- סרטון תדמית הוא לא 'קולנוע'. לקוחות בדיגיטל מאוד חסרי סבלנות. אם הם צופים בסרטון יותר מכמה שניות, ולא מבינים למה הוא טוב, הם נוטשים את הצפייה, ונוטשים את האתר. מומלץ שסרטון תדמית יהיה באורך של כ- 30 שניות.

5. מסרים פשוטים וברורים- זה נכו שפירסומאים אוהבים תחכום, ובהרבה מקרים רואים סרטונים מאוד מתוחכמים, שבמחשבה שנייה אפילו אוהבים אותם. בדיגיטל, מומלץ להימנע מכך. הכי מומלץ להציג בצורה הכי פשוטה וברורה את המסרים העיקריים, כך שקהל היעד יבין במיידית את היתרונות של המוצר שמוצג לו.

6. איכות גבוהה- חשוב שהסרטון יהיה הפקה מקצועית מהשורה הראשונה. כל מי שמעורב בהפקה חייב להיות איש מקצוע מהתחום, עם ניסיון רב בהפקת סרטוני תדמית, וכל אמצעי ההפקה גם הם צריכים להיות מקצועיים. 

7. הוספת כתוביות- יש לא מעט אנשים שצופים בסרטונים בלי הפעלת ערוץ הסאונד, כך שבמידה ובסרטון יש קריינות- הם לא שומעים אותה, וההתרשמות מהסרטון פוחתת. על מנת לפתור בעיה זו, מומלץ לשלב בכל סרטון כתוביות של כל הנאמר בסרטון בתחתית המסך.

8. קריאה לפעולה מיידית- בסוף כל סרטון מומלץ להוסיף קריאה לפעולה מיידית שהלקוח הפוטנציאלי יכול לבצע עכשיו באתר. נכון שזה נשמע הכי בנאלי- אבל מסתבר שזה עובד. 

9. מיקום נכון באתר- את הסרטים מומלץ להעלות ליוטיוב, שהוא מקום האחסון האולטימטיבי לסרטונים, ומשם להטמיע את הסרטונים באתר, על פי סוג הסרטון: סרטון תדמית לעסק- להטמיע בדף הבית של העסק. סרטון תדמית למוצר מסויים- בדף העסקי של אותו מוצר. בכל דף, המיקום של הסרטונים צריך להיות בחלק העליון של הדף, כך שמי שמגיע לאתר/דף עסקי- זה הדבר הראשון שהוא רואה מיד מתחת לכותרת של הדף. 

10. ניתוח נתונים- חשוב לעקוב אחריי התנהגות הצופים בסרטונים השונים, ובהתאם לכך לשפר את הסרטונים. זה לא אומר הפקה מחודשת. ברוב המקרים ניתן באמצעות תיקוני עריכה פשוטים לשפר את זמני הצפייה, או להקטין את הנטישה.

 
לסיכום,  הפקת סרטוני תדמית לעסק, באופן שמציג את העסק והמוצרים כמבודלים משמעותית מהתחרות, והטמעה שלהם בדפי האתר העסקי, יכולים לשפר משמעותית את יחס ההמרה של האתר.   מאמרים נוספים בנושא:     הפקת סרטון תדמית כמנוע צמיחה לעסק                                       מה הדבר הכי חשוב להצלחה של סרטון תדמית?

מנהל עסק- אחוזי ההמרה באתר שלך מאוד נמוכים?

מעוניין לשפר את יחס ההמרה בתוך זמן קצר יחסית?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה סרטון קצר על חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

מדובר על סרטון קצר, באורך של כ- 30 שניות בלבד, אשר מציג את כל היתרונות בהפקת סרטון תדמית לעסק. הסרטון, מבוסס כולו על קטעים קצרים מתוך סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה. ניתן לראות שרובם כוללים צילומי וידאו רבים של העסק, או של המוצרים שמקודמים בסרטונים השונים.

ראו סרטון תדמית למערכת אגירת מים ברכבי עבודה

מדובר על הפקת סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת לאגירת מים ברכבי עבודה. המערכת, מתאימה למגוון סוגי רכבים, אבל במטרה לקדם את המכירות של המערכת, הפקנו סרטון תדמית ממוקד זה, שפונה רק לבעלי רכבי עבודה, תוך הצגת הבעיות איתן הן נתקלים, עם הצגת הפתרון כפי שמותקן במספר סוגי רכבי עבודה. 

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר מציג בצורה הכי פשוטה וברורה את היתרון של שימוש במערכת תאורה חדשנית. ההפקה מבוצעת בצורה הכי מקצועית, תוך שימוש באמצעי הפקה מהשורה הראשונה, וצוות הפקה מקצועי ומיומן, כך שההפקה של סרטון קצר זה היא ברמה 'קולנועית'.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות