יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
לאיזה סרטוני תדמית אפשר לצפות אחריי 3 שנים של סגר?
עודכן: אוגוסט 2023
עכשיו זה הזמן לחשוב על היום שאחריי הקורונה!
מרץ 2020, ערב פסח, רוב המדינה יושבת בבית. עסקים חיוניים לקיום המשק ממשיכים לעבוד, ועסקים אחרים הונחו לצמצם את מצבת כוח האדם ל- 15%. אף עסק לא יכול באמת להתקיים ב- 15% כוח אדם. אין ספק- מכה מאוד קשה לעסקים, שחלקם עלולים להיסגר אם המצב הנוכחי יימשך לאורך זמן.

ולמרות זאת, עכשיו זה הזמן להסתכל על היום שאחריי הקורונה. הרי תשתיות פיזיות לא נפגעו, כמו בזמן מלחמה, מה שאומר שביום שאחריי צפוי 'בום עסקי'. מי שיצליח להתאושש הם אותם עסקים שישכילו להיות מוכנים ליום שאחריי הן עם מוצרים מתאימים והן עם פתרונות שיווקיים מתאימים. ומכיוון שסרטוני תדמית הם הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום עסקים, חשוב להסתכל מה צפוי מבחינה עסקית ביום שאחריי, ולהכין תשתית של סרטוני תדמית שמתאימים לאותם מוצרים. 

לדעתי, צפויים 4 סוגי סרטוני תדמית, לצרכים הבאים:

1. סרטוני תדמית לחידוש וחיזוק האמון במותגים

2. סרטוני תדמית למוצרים שנותנים 'ערך אמיתי' לחיים (לא עוד גימיק מותרות)

3. סרטוני תדמית לתוכנות מתקדמות ואפליקציות חדשות (שלא מחייבות תשתיות ייצור)

4. סרטוני תדמית לחנויות אונליין


נבחן בנפרד כל סוג של סרטוני תדמית, כולל דוגמאות:
לסיכום, מומלץ כבר כיום להתחיל לעבוד על סרטוני תדמית לקידום מכירות ביום שאחריי הקורונה, ולהתאים לכל מוצר או פתרון את סרטון התדמית שמתאים לו, ולהפיץ אותו אל קהל היעד דרך אמצעי המדיה החדשה.


למאמרים נוספים בנושא:   מחקרי שוק בנושא וידאו: סרטוני תדמית- רק בוידאו                                       טיפים להפקת סרטון תדמית שמניב תוצאות

מנהל שיווק- שובר את הראש איך לקדם את העסק ביום שאחריי הקורונה?

הגדלת מכירות בזמן קצר הוא תנאי להתאוששות העסק?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לחזוק האמון במותג

בנייני האומה הינה דוגמא מצויינת למותג שבכל ימי הקורונה שבת לחלוטין מפעילות. אין כנסים, לא ישראליים ולא בינלאומיים. אבל, ברגע שתחודש הפעילות, בנייני האומה חייבים לצאת בקמפיין מאוד משמעותי, על מנת להזכיר לכולם את היכולות הרבות הקיימות במרכז הקונגרסים בירושלים. לכן, אני מאמין שביום שאחריי, מותגים יצטרכו סרטוני תדמית עוצמתיים, מבוססים צילומי וידאו, שיציגו את היכולות המרשימות של המותגים, יראו אנשים משתמשים במותגים ונהנים, ויודגש הערך שהמותג נותן למשתמשים בו. סרטוני תדמית אלה יהיו באורך של 1-2 דקות. את הסרטון תדמית מומלץ קודם כל להעלות לאתר הבית של העסק, ולשלב אותו בקמפיינים שיווקיים בכל אמצעי המדיה החדשה, בכדי לחזק את המיתוג של העסק. 

ראה לדוגמא סרטון תדמית למוצר שמציע 'ערך אמיתי לחיים' למשתמשים בו

ימי הקורונה לימדו אותנו כמה חשוב שיהיה סינכרון ותיאום בין לאומי, על מנת שניתן יהיה למגר את המגפה. חברת אקולוג'יק הבינה את זה כבר לפני שנה, ויצאה עם פתרון שמאפשר סינכרון גלובלי של כל תהליך הגידול והשיווק של מוצרים חקלאיים, מה שיאפשר להבטיח את ההזמנה של העולם בצורה יעילה ומבוקרת. בדיוק לכזה סוג מוצרים צפויה הצלחה גדולה ביום שאחריי. מוצרים שמציגים 'ערך אמית לחיים', ולא עוד גימיק מותרות מיותר. סרטון תדמית לכאלה מוצרים, חייב להציג את הבעיה איתה אנשים מתמודדים, להציג בקצרה את הפתרון, ולשים דגש על הערך למשתמשים והתרומה לחייהם. גם סרטון תדמית כזה צריך להיות באורך של 1-2 דקות, מבוסס צילומי וידאו, כך שאנשים יוכלו להתחבר רגשית לפתרון, ולראות אותו ב'עיניים'. בנוסף, אם הפתרון מבוסס תוכנה, לדוגמא כמו במקרה של אקולוג'יק, חשוב להציג צילומי מסך אקטיביים של התוכנה, כך שלקוחות יוכלו להתרשם מה הכיסוי של התוכנה, ואיך באמת נראים מסכי הבקרה העיקריים. את סרטון התדמית אנחנו ממליצים להעלות לאתר הבית של העסק, או לדף הנחיתה של המוצר, ולהטמיע אותו בבלוגים מקצועיים בתחום, אולי בליווי מאמרים בנושא. לנושאים גלובלים מורכבים, כמו לדוגמא הפתרון של אקולוג'יק, מומלץ לשלוח מיילים למקבלי החלטות, כאשר סרטון התדמית מצורף כקישור לאתר העסק, או ליוטיוב במידה והסרטון שולב ביוטיוב.

ראו סרטון תדמית שהוא שואוריל 2020 Showreel

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מבוסס על קטעי וידאו מתוך הפקות של יהב הפקות בשנה האחרונה. הסרטון בעצם עונה על השאלה: מה כולל סרטון תדמית מנצח? ההפקות כוללות קטעים מתוך סרטוני תדמית בוידאו, סרטוני תדמית באנימציה, ובגרפיקה דינאמית, ומכסים כמעט את כל תחומי התעשייה, ומגוון גדול של סוגי עסקים החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות גדולות וחברות הייטק. לכולם, סרטוני התדמית משמשים כלי עיקרי לקידום שיווקי של העסק.

ראה לדוגמא סרטון תדמית לאפליקציה חדשה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר נועד להציג למנהלי ייצור פתרון טכנולוגי מתקדם שמשפר משמעותית את יכולת הניהול והבקרה של קווי ייצור בכל תחומי התעשייה. סרטון התדמית מבוסס על הרבה מאוד צילומי וידאו, כך שהצופה יכול לראות 'בעיניים' את הפתרון, ואיך הוא משתלב בקו הייצור שבעסק שלו. מכיוון שזמן הצפייה ברשת עסקית הוא כ- 45 שניות, חשוב שכבר בזמן זה הלקוח יתחבר לפתרון, יבין איזה ערך הוא יכול לקבל מהפתרון, ולרצות ולהמשיך לצפות בסרטון. חשוב לתת הסברים על הערכים שהפתרון מספק, בלי להיכנס לנתונים חשמליים, או מפרטים טכנולוגיים. עדיף ערכים שהלקוח יכול להעריך ולהבין. בכדי לקדם את האפליקציה, מומלץ כמובן להעלות אותה לאתר העסק שפיתח את האפליקציה, ובעיקר- להטמיע את הסרטון ברשתות חברתיות, או עסקיות, בהתאם לפתרון. סרטי אנימציה מאוד מתאימים לקידום ברשתות חברתיות ועסקיות.

ראה לדוגמא סרטון תדמית של מכירת קרוזים אונליין

היום זה קצת לא לעיניין לדבר על קרוזים, בוודאי אחריי הבעיות שהיו בשחרור נוסעים מהקרוזים השונים (חלקם עד היום לא מצאו מקום שמוכן להוריד אותם מהספינות). אבל, סרטון תדמית זה הוא דוגמא מצויינת למכירות אונליין. מכירת קרוזים בדרך כלל היא אחריי שיחה של נוסע שמעוניין עם סוכן המכירות של חברת הקרוזים, על האפשרויות הקיימות והמחירים, עד שמחליטים מה מזמינים, והסוכן מבצע את כל ההזמנה. זוכרים, ככה גם עשו פעם הזמנה של טיסות לחו"ל. חברת אייקרוז הייתה חלוצה בהבנה שניתן לבצע שינוי תפיסה של הלקוחות, ולהעביר אותם לקנייה אונליין, ובאמת סרטון תדמית קצר זה עשה את העבודה בצורה מצויינת. לכן, אחנו ממליצים לכל מי שמתכנן לחדש את העסק, שיבדוק איזה מוצרים הוא יכול למכור אונליין, ועבורם להפיק סרטון תדמית, כאשר לכל מוצר סרטון תדמית נפרד, המותאם לאותו מוצר. חשוב שהסרטון יהיה קצר, מומלץ עד דקה. את הסרטון מעלים ליוטיוב, ומשם מטמיעים אותו בכל אמצעי המדיה החדשה, כחלק מקמפיין מסיבי לקידום הנושא. הבעיה העיקרית- יצירת חשיפה לקהל היעד הרלוונטי, ואת זה גם גוגל וגם הרשתות החברתיות עושות בצורה מצויינת. חייבים לנצל את זה על מנת לראות תוצאות, ומהר.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות