יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
איך בוחרים חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים?

כיום כל עסק צריך סרט תדמית

ירידת המחירים המשמעותית בעלות ההפקה של סרטים, גרמה לעוד ועוד עסקים לרצות ולהפיק סרטי תדמית עבור העסק. הצרכים הם החל מסרטי תדמית לחברה או לטכנולוגיה ייחודית של החברה, סרטי מוצר למוצרים חדשניים ומתקדמים, ולמגוון סרטים תומכים כגון: סרטי הדרכה, סרטי תפעול, סרטי בטיחות וכן הלאה.

מגוון חברות הפקת סרטי תדמית לעסקים- מאוד גדול

הלקוחות שבאים לבדוק את עלויות ההפקה, יכולים לקבל הצעות ממגוון גדול של חברות הפקה של סרטי תדמית לעסקים. להרבה עסקים, הקריטריון העיקרי להשוות בין חברות ההפקה השונות הוא מחיר ההפקה, ובוודאי כאשר יש תחרות בין כל כך הרבה חברות הפקה. זה טבעי!

אבל, אם זהו המבחן היחידי של הלקוח, מובטח לו שהוא יקבל את ההצעה הזולה ביותר, כי תמיד יהיה מי שמוכן להוריד עוד יותר את המחיר ובלבד שיקבל את ההפקה. לצערי, ולצער לקוחות רבים, בתחרות על מחירים יש רק מפסידים. ללקוח לא מובטח שיקבל את הסרט שהוא חלם עליו, ובהרבה מקרים ככול שמתקדמים בהפקה הבעיות צפות, ו"ההבנות" שהיו בשלב ההצעה מתגלות פתאום כאי-הבנות מהותיות שעולות בכסף רב נוסף, בכדי לאפשר ללקוח לממש את הסרט שדמיין.
 

אם כך- איך בוחרים חברת הפקה?

אז, איך מגשרים על הפער שבין הרצון לקבל סרט תדמית לעסק במחיר נמוך, אך עדיין לזכות בהפקה שתענה על הציפיות שלכם, ותקטין למינימום את אי-ההבנות בשלב ההפקה? לא פשוט, אבל יש לי הצעה. לבחון דוגמאות של סרטים בחברות השונות, וכאשר מוצאים סרט שמתאים לציפיות שלכם, פשוט לברר: כמה עולה כזה סרט? לא תמיד מצליחים למצוא בדיוק את מה שרוצים, אבל במידה ורואים משהו קרוב/דומה לציפיות, ורוצים תוספות/השלמות/שינויים ביחס לאותו סרט, במקרה כזה פשוט לבדוק לגופו מה תהיה העלות הצפויה של השינויים?

מניסיוננו, רק כאשר בודקים עלויות של משהו מסוים, עם הגדרה ברורה של שינויים ותוספות נדרשות, ניתן לדעת בוודאות שתקבלו בסוף התהליך את אותו סרט שדמיינתם, ובעלות שסוכמה מראש, עם מינימום הפתעות בתהליך.אולי יעניין אותך גם:   הפקת סרטוני תדמית עם פריזנטור                               חשיבות הסאונד בסרטי תדמית

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?

ראו תחילה מקבץ סרטי תדמית לעסקים שהפקנו השנה (Showreel 2021)

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למערכת ניהול הגידול של קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ 1.5 דקות, אשר נועד להציג מערכת לניהול ובקרת גידול של קנאביס רפואי. לחברה שפיתחה את המערכת ניסיון רב בשילוב של המערכת בעשרות חממות בישראל, ועכשיו הם מעוניינים לקדם שיווקית את המערכת גם בחו"ל. לכן הפקנו סרט תדמית זה, שכולו באנגלית, כולל הקריינות המקצועית. התוספת של הכתוביות בעברית הינה רק לשיווק של המערכת בארץ לחממות נוספות.

ראו סרט תדמית לעסק שפיתח תוכנה גלובלית לניהול גידולים חקלאיים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקצועי של כ- 2 דקות, אשר מציג תוכנת ניהול גלובלית של גידולים חקלאיים, מהיצרן (המגדל) ועד לצרכן (ברשתות השיווק). למרות שמדובר על סרט תדמית לתוכנה חדשה, הסרט כולל הרבה מאוד צילומי וידאו, בכדי להציג את הבעיה ולחבר רגשית את הלקוחות הפוטנציאלים, והן של החברה שפיתחה את התוכנה, בכדי לחזק את הבטחון של הלקוחות בחוסן של התוכנה ובהמשך פיתוחים ותמיכה בתוכנה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות