יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
אייקון בשר ודם

סרט הקולנוע הדוקומנטרי: אייקון בשר ודם


על חייה ויצירתה של השחקנית, המוסיקאית, הרקדנית והיוצרת הרב-תחומית סמדר יערון, במסגרת המרכז לתיאטרון עכו אותו היא ייסדה יחד עם דודי מעיין.

תסריט ובימוי: חוני המעגל ז"ל  ע. במאי: עוזי יהב   עריכה ועיצוב פסקול: יהב הפקות 

תקציר:
 
סמדר יערון, שחקנית, מוסיקאית, רקדנית ויוצרת רב תחומית, ממייסדי המרכז לתיאטרון עכו (1985) ושותפה מרכזית לפיתוח דרך העבודה הייחודית של המרכז. חברת הנהלת התיאטרון, מנהלת אמנותית של פסטיבל עכו לתיאטרון ישראלי אחר, פסטיבל מסרחיד להצגות יחיד בערבית, ושל החממה למחול עכו. מרצה לתיאטרון והכשרת שחקנים בשיטת האמן היוצר במכללת הגליל המערבי ובאקדמיה לאמנויות המופע.

סמדר יערון, ילידת ישראל, אשר גדלה בצ'כיה, בת של ניצול שואה, שלימים שימש כקונסול ישראל בצ'כיה, ויש הסוברים שאף ריגל למען המדינה. יוצרת חברתית-פוליטית, אשר יצירותיה משקפות במידה רבה את חייה והזיכרונות אותן היא נושאת ממשפחתה, עד שהגבולות שבין החיים והאמנות היטשטשו לחלוטין. גם על הבמה נופלות המחיצות שבין האמן לקהל, כשהיא מקיימת דיאלוג מתמיד עם הקהל, אשר הופך לחלק בלתי נפרד מהיצירה.

סמדר יערון הינה אמנית טוטאלית, כשבכל עשייה הולכת על הגבול שבין החיים והמוות, ומה שביניהם. אמירתה כוללת: סאטירה, תוכחה, התגרות, טירוף, גיחוך, טמטום והשראה.

אורך:       80 דקות
קטגוריה: דוקומנטרי
שפה:      עברית
הפקה:     יהב הפקות 
שנה:       2014

הסרט: אייקון בשר ודם- על חייה ויצירתה של סמדר יערון

הזמנה להקרנת הבכורה של הסרט הדוקומנטרי: אייקון בשר ודם


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות