יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
אחת המטרות של סרטי תדמית היא לדמות חוויית משתמש
נכתב: אוקטובר 2023
סרטי תדמית הם הכלי הכי יעיל על מנת להשפיע על לקוחות פוטנציאלים!
כולם כבר יודעים ומבינים את חשיבות הפקת סרט תדמית עבור העסק, או עבור מוצרי הדגל של החברה. כולם גם רואים תוצאות חיוביות לעסק, אחריי הפצת סרט תדמית בדיגיטל, וגם כיום מאוד קל למדוד את ההצלחה של כל סרט, ובמידת הצורך לעדכן את ההפקה, כך שהסרט המעודכן יענה על בעיות שלא הוצגו בצורה מספיק טובה בגרסה הראשונה. אחד הנושאים החשובים בעיניי בהפקת סרטי תדמית, זה היכולת לדמות חוויית משתמש במוצר חדש, מה שבדרך כלל מגדיל מכירות של אותו מוצר. 

ננסה במאמר זה, להציג את המשמעויות של דימוי חויית משתמש בסרטי תדמית, בעיקר עבור מוצרים ושירותים.

למה זה חשוב לדמות חוויית משתמש בסרט תדמית?
 חוויית משתמש היא הכלים בהם משתמש חווה בזמן שימוש במוצר, באתר אינטרנט או בשירות. מדובר על ההרגשה, המראה והפונקציות שהמשתמש יחווה בזמן שימוש במוצר או בשירות. סרט תדמית, נשעשה בצורה טובה, הוא אמצעי מאוד יעיל להעברת חוויית משתמש, מכיוון שהוא מציג באופן מרשים והכי קרוב לאמיתי, את המאפיינים והיכולות של המוצר או השירות בהם הוא משתמש. הסרט מאפשר למשתמש לראות וכאילו להרגיש את המוצר באופן שכמעט ולא ניתן להשיג בתיאור מילולי או בתמונות סטילס. סרט הופך את השימוש ל'אמיתי'. 


אחד הפרמטרים המשמעותיים בחוויית משתמש היא החיבור הרגשי. במידה והצופים בסרט התדמית מתחברים אל התוכן, מתרגשים ומרגישים את הערך של המוצר עבורם, חוויית השימוש מתעצמת, וסביר שכאלה צופים יהפכו ללקוחות, או לפחות יפנו אל העסק לקבלת פרטים נוספים על המוצר או השירות. 

 

מה משפיע על חוויית המשתמש?

בכדי להשפיע בצורה הכי אמיתית על חויית המשתמש, חשוב להבין את אופני השימוש של המשתמשים במוצר או בשירות המוצעים. האם הם רק מחפשים מידע, רוצים לחבצע פעולה מסויימת, או אולי להרגיש מחוייבות למותג, או רק לקבל חוות דעת? כל משתמש מגיע עם ציפיות שונות, ולכן חשוב שסרטי התדמית שמפיקים, יענו על הציפיות של הצופים בסרט. אין ספק, שמענה על צורך, יוצר חיבור רגשי, מה שמעמיק את חוויית המשתמש, ויכול בכך להפוך את הצופה ללקוח. 

 

איך מומלץ להפיק סרט תדמית על מנת להעצים את חוויית המשתמש?

על מנת להעצים את חוויית המשתמש של מי שצופה בסרט התדמית, מומלץ בהפקת הסרט להקפיד על הנושאים הבאים:

1. מענה על צורך/פתרון בעיה- בהנחה שאכן המוצר שמוצג בסרט התדמית, יכול לענות על צורך של קהל היעד, או לפתור בעיה קיימת, זה אמור להיות מוצג בסרט, בצורה הכי ברורה, כך שמי שצופה בסרט חש שנפתרה לו בעיה אמיתית. זה הדבר הכי חשוב בהעצמת החווייה של המשתמש. 

2. שימוש רב בוידאו למוצר פיזי- צילומי וידאו יוצרים תחושה של 'ראיתי את המוצר במו עיניי', ואנשים מאמינים למה שהם רואים. לכן, במידה ומדובר על מוצר פיזי, מאוד מומלץ לצלם אותו בוידאו תוך כדי שימוש. באופן כזה, הצופה חווה את המוצר כאילו הוא באמת משתמש בו בזמן הצפייה. זה מאוד מעצים את חוויית הצפייה.

3. שימוש בצילומי מסך אקטיביים לתוכנה- במידה והפתרון הוא אפליקציה, או תוכנה חדשנית, מומלץ לשלב בסרט התדמית צילומי מסך אקטיביים של המסכים העיקריים של התוכנה, ובצורה דינאמית כך. כך שוב הצופה בסרט מקבל את התחושה כאילו הוא מפעיל עכשיו את התוכנה בפועל. שוב, תרומה משמעותית להעצמת החווייה.

4. חדשנות וייחודיות- לקוחות אוהבים להיות בעלי פתרונות ייחודיים וחדשניים. לכן, חשוב שזה גם מה שישודר בסרט התדמית. לדאוג שההפקה תתבצע בצורה הכי חדשנית ומרשימה, ואלה גם יהיו המסרים העיקריים בסרט: חדשנות וייחודיות. זה מחבר את הלקוחות, ומעצים את חוויית הצפייה.

5. יצירת חיבור ריגשי- במידה וזה רלוונטי, צריך לייצר סיפור שמחבר את הצופה בסרט מבחינה ריגשית למוצר או לשרות שמציעים לו. חיבור רגשי מעצים את חוויית הצפייה, ותורם משמעותית לקידום מכירות.

 

הפצה של סרט התדמית

לאחר ההפקה, חשוב להפיץ את סרט התדמית בדיגיטל, תוך טרגוט של קהל היעד, כי הסרט מכוון לקהל יעד ספציפי. על מנת להבין אם הסרט אכן עובד ומספק חוויית צפייה לאותו קהל, חשוב לבחון את הפרמטרים של הצפייה, בעיקר בעזרת גוגל אנילטיקס. דרך כלי זה ניתן להבין אם אכן הסרט עובד, ומספק חוויית צפייה לקהל. במידה ורואים פרמטרים בעייתיים כגון שיעור נטישה גבוה, או זמן צפייה קצר, ניתן לשפר את הסרט, כך שיותאם בצורה יותר טובה לאותו קהל יעד.
 
 
לסיכום,  סרטי תדמית הם כלי שיווקי חזק, שבמידה והופק בצורה נכונה, הוא מעצים את חוויית הצפייה, ומהווה מקדם מכירות חשוב. חשוב שמי שצופה בסרט התדמית יחוש כאילו הוא משתמש במוצר בפועל, ורואה מענה לצורך שלו.  מאמרים נוספים בנושא:     תיק עבודות- סרטי תדמית
                                       עלות הפקת סרטי תדמית לעסקים

מנהל שיווק- חשוב לך להשפיע על לקוחות פוטנציאלים?

מעוניין לרגש את קהל היעד, בכדי להגדיל מכירות?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו תחילה סרט תדמית למערכת ניהול ובקרה של חממת גידול קנאביס רפואי

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת ניהול ובקרה של חממות לגידול קנאביס רפואי. סרט זה מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו בתוך חממה, בה הותקנה המערכת, כאשר הסרט מלווה בצילומים את כל תהליך הגידול של הקנאביס הרפואי, החל מצמח האם, ועד לשקית המסופקת מהחממה, כאשר המערכת מנהלת את כל התהליך. אין ספק שבכך מועצמת חוויית המשתמש. 

ראו סרט תדמית למערכת ניהול חינוך ורווחה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג את הפתרון של מערכת ניהול חינוך ורווחה. למרות שמדובר על פתרון שברובו מבוסס על תוכנה חדשה, הסרט כולל צילומי וידאו רבים, שמחברים ריגשית את הצופה, ואת מסכי התוכנה העיקריים מציגים באמצעות צילומי מסך אקטיביים. שוב, סוג כזה של סרט תדמית מעצים את חוויית המשתמש.

ראו סרט תדמית למכונת חירור מהפכנית

 מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מכונת חירור של יריעות פלסטיק. הסרט מציג את מכונת החירור תוך כדי פעולה, כשבמקביל מוצגות התכונות החדשניות של המכונה, כולל פטנט עולמי של הטכנולוגיה המהפכנית שבמכונה. גישה כזו מעצימה את חוויית הצפייה בסרט התדמית, ומהווה מקדם מכירות משמעותי.

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק

 מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית חברה שפיתחה תוכנה לניהול גידול חקלאי בסנכרון בין לאומי. הסרט מבוסס על צילומי וידאו של העסק ומובילי העסק, וכן צילומי מסך אקטיביים של מסכי התוכנה העיקריים, כאשר הקריינות לאורך הסרט מציגה את היתרונות והבידול של הפתרון הייחודי של החברה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות