יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
שילוב צילומי רחפן בסרטון תדמית

חשוב להציג את העסק בצורה מיוחדת בסרטון תדמית

כאשר התחרות היא כל כך קשה ואגרסיבית, כשלכל מוצר יש המון תחליפים, כל עסק מחפש בידול, כך שהלקוח הפוטנציאלי יבין את הייחוד של העסק, ולמה כדאי לו לרכוש את המוצר דווקא אצל אתו לקוח. חברות הפקת סרטוני תדמית לעסקים בהחלט עוזרות לעסקים ליצור סרטוני תדמית מיוחדים ושונים. אבל, בשנים האחרונות התפתח תחום של רחפנים, המאפשרים צילומי אויר באיכות מדהימה ובעלות סבירה. לכן, חברות הפקה מקדמות יותר ויותר הפקות, בהן משולבים צילומי רחפן, ואז יוצא שהסרטים נראים מאוד דומים, וכול המשמעות של בידול בין עסקים יורדת לטימיון.
אנחנו ממליצים- לשקול להוסיף לסרטוני התדמית צילומי רחפן, רק אם יש להם משמעות מבחינת העסק. אם הם תורמים לקידום מכירת מוצרים. אם רק מוסיפים אותם בכדי שהסרטון יראה טוב, עדיף לוותר.

בסרטון תדמית זה, אשר הופק עבור עיריית כפר סבא, שולבו צילומי רחפן ממקומות שונים בכפר סבא, אשר משמים כרקע דינמי להצגת נושאים שונים המטופלים על ידי העירייה, ומיושמים ברחבי כפר סבא. כלומר, הייתה משמעות לצילומי הרחפן, והם בהחלט תורמים לסרט.

 

מעט מידע על רחפנים

רחפן הוא סוג של 'מסוק זעיר', אשר יכול להמריא אנכית, ולשהות באוויר מספר שעות, לנווט לנקודות מדוייקות שהוגדרו מראש, על בסיסי GPS, לבצע תנועות מדוייקות באויר, כולל 'עמידה במקום'. על הרחפן מותקנת מצלמת וידאו איכותית, שמסוגלת כיום לצלם אפילו באיכות 4K. המצלמה מיוצבת על גביי גימבלים, כך שהמצלמה לא רועדת תוך כדי המעוף של הרחפן.  בעבר צילומי אויר בוצעו על ידי מסוקים, או על ידי מטוסים קלים, כאשר עלות שעת צילום עלתה עשרות אלפי דולרים. כיום, צילומים מרחפן הם בעלות של אלפי שקלים בודדים לחצי יום צילומים. שימו לב, ישנן חברות שמציעות חצי יום צילומים במחירים של מאות שקלים. יש לבדוק אם לחברה יש רישיון להטסת רחפנים, מה שמבטיח גם ביטוח במקרה של נזקים. מאוד חשוב!

 

מתי מומלץ לשלב צילומי רחפן בסרטון תדמית?

אנחנו מליצים לשלב צילומי רחפן בסרטון התדמית רק במקרים הבאים:

- יש לצילומים תרומה משמעותית להחלטת לקוח לבצע רכישה. דוגמאות לכך יכולות להיות: בניין חדש שהוקם, ורוצים להציג אותו מלמעלה, אזור בנייה חדש, מוצר הכולל תנועה שיהיה מרשים להציג אותו מלווה מרחפן, וכן הלאה. אם אכן זה מהותי- שווה להשקיע. אם זה נעשה 'סתם בשביל היופי', לדעתי זה מזיק, כי זה מבזבז את הזמן של הלקוח, וכיום באינטרנט אין זמן. איבדת כמה שניות של ריכוז של הלקוח- הוא פשוט ימשיך הלאה.

- רק כאשר ההפקה יכולה להרשות לעצמה עלות נוספת של כמה אלפי שקלים, וזמן נוסף לציאום וביצוע הצילומים. חשוב להבין שצילומי רחפן מאוד תלויים במזג האויר ובתנאי הראות. אלה דברים דינמיים אשר משתנים בקצב גבוה, וכבר קרה לנו לא פעם שצילומים נדחו או התבטלו בגלל מזג אויר. אם יש זמן להפקה- תזרמו, אחרת- פשוט לוותר מראש, כך שיחסכו הרבה תיסכולים ועוגמות נפש.
 

לסיכום, עלות צילומי רחפן כיום נמוכה יחסית, והתוצאות מאוד מרשימות. אבל, מומלץ לשלב צילומי רחפן בסרטוני תדמית, רק אם הם תורמים באופן ישיר להחלטת רכישה של הלקוח. אחרת- עדיף לוותר.
אולי יעניין אותך גם:     איך בוחרים חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים?


                                 סרטי תדמית- לענות במדויק על הצורך 
 

מנהל שיווק - מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מתכנן להפיק סרטון תדמית?
 

ראו תחילה סרטון תדמית עבור עיריית כפר סבא, המשלב צילומי רחפן

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן