יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרטון תדמית- כלי עיקרי לפריצה לשווקים חדשים
כניסה לשווקים חדשים- אתגר מרכזי של השיווק!

בכל עסק, אנשי המכירות עסוקים במכירות של מוצרים קיימים או חדשים בשווקים קיימים, כאלה שכבר החברה מוכרת בהם. אנשי השיווק של העסק עסוקים בלפתח שווקים חדשים, כך שבהמשך אנשי המכירות יוכלו לעבור ולטפל גם בשווקים אלה. 

אבל, כניסה לשוק חדש הוא אתגר ממדרגה ראשונה. הרי, לקוחות לא מכירים את החברה ואת המוצרים. רוב הסיכויים שלהיפך- הם מכירים מצויין את המתחרים של העסק, מהם הם קונים מוצרים דומים למוצרים שאתם מעוניינים להציע. אכן, אתגר משמעותי. בכדי לפרוץ לשווקים חדשים, חייבים השקעה משמעותית בשיווק, החל מפרסומות בטלוויזיה ובעתונות הכתובה, ועד לקמפיינים באינטרנט. 

פרסומות בטלוויזיה ובעיתונים הם בעלות אדירה, וכיום לא כל כך ברור אם הם מחזירים בכלל את ההשקעה, כי כיום רוב הלקוחות הם באינטרנט. מצד שני, קמפיינם באינטרנט הרבה יותר זולים, עובדים 24/7, ועם מיקוד נכון בקהל היעד של העסק- ניתן להגיע יחסית בהוצאה נמוכה לחשיפה גדולה של העסק. 

הכלי היעיל ביותר לקמפיינים באינטרנט הוא סרטון תדמית עבור העסק, או סרטון מוצר לקו המוצרים שמעוניינים להחדיר ליעד החדש. 
לסיכום, כיום הדרך המיטבית לחדור לשוק חדש הינה באמצעות קמפיין באינטרנט, שם נמצאים כל הלקוחות. הכלי היעיל ביותר לשימוש בכאלה קמפיינים הוא סרטון תדמית עבור העסק, או עבור קו המוצרים העיקרי.
 

מנהל שיווק- מתכנן לחדור לשווקים חדשים?

מתכנן קמפיין אינטרנטי?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרטון תדמית שמציג את העסק (מצולם בוידאו)

מדובר על סרטון תדמית, אשר מציג מאוד בקצרה את הבעיה עבורה החברה מציעה פתרון, תיאור מאוד קצר של הפתרון, ואז- התמקדות בסיפור הצלחה אצל לקוח אחר, מצולם בוידאו, כולל ראיונות טלווזיונים בהם הלקוח מעיד על ניסיון טוב בעבודה עם החברה והציוד המוצלח בו הם משתמשים. לקוחות חדשים מאוד אוהבים להעזר בחוות דעת של לקוחות אחרים.

ראו לדוגמא סרטון תדמית לחברה המפתחת אפליקציות (סרט אנימציה)

סרט זה מציג באמצעות אנימציה, את הרעיון סביב החברה הבין לאומית המפתחת אפליקציות על פי דרישה עבור לקוחות. סוג כזה של חברה, ובכלל הצגת אפליקציות, הכי מתאים להציג באמצעות סרטון אנימציה. כמובן חשוב שהסרטון ידבר בשפת המקום, הן המדוברת והן המינוחים המקצועיים הרלוונטיים עבור אותו שוק.
 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן