יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
מהם הדברים החשובים בהפקת סרטון תדמית שיווקי?

סרטון תדמית שיווקי- מוכר!


היום ברור לכל בעל עסק, ולכל מנהל שיווק, שהאמצעי היעיל ביותר לקידום העסק, ולקידום שיווקי של המוצרים, הם סרטוני תדמית שיווקיים. את הסרטים מעלים בכול אמצעי המדיה החדשה, החל מאתר הבית של העסק, דרך דפי נחיתה, בלוגים מקצועיים, רשתות חברתיות ורשתות עסקיות, וכול אמצעי אחר שעוזר לקדם את המכירות של המוצרים, ולחזק את המיתוג של העסק, ואפילו 'עובד' בשביל העסק 24/7. אבל, התנאי שזה אכן יעזור לקדם את העסק, זה שהסרטונים יעשו בצורה נכונה ומקצועית. אחרת, ובמיוחד אם הסרטים נעשו בצורה חבבנית, זה הרושם שהם משאירים על העסק, כאילו מדובר על עסק של חובבנים.

מדובר על סרט, המצולם בוידאו בתוך רכב נוסע, ואשר נועד להציג את הפתרון המיוחד שמתאפשר למנהלי ציי רכב, לשמור על בקרה מלאה על כל הנהגים שבדרכים, בלי קשר למיקום הפיזי שלו, כאשר הכול מבוצע ממרכז בקרה אחד.

 

על מה אם כך חשוב להקפיד כאשר מעוננינים להפיק סרטון תדמית שיווקי?

 
לדעתי, כמנהל חברת הפקת סרטים, עם ניסיון רב בשיווק של מוצרים מתקדמים, על מנת שסרטון תדמית יהיה שיווקי ואפקטיבי, יש להקפיד על הנושאים הבאים:

- להפיק סרט באורך מקסימלי של דקה, לא יותר. אנשים הם חסרי סבלנות, ורוצים לקבל את כל המידע בתוך שניות ספורות. זמן צפייה ממוצע בסרט באינטרנט הוא כ- 30 שניות, כך שאין טעם לטרוח ולהפיק סרטים של 2 ו- 3 דקות, כמו שבעלי עסקים מצפים. הם מרגישים שהמוצרים שלהם כל כך מיוחדים וחדשניים, שחייבים דקות רבות בכדי להסביר על כל היתרונות שלהם. מיותר לחלוטין. 

- להתמקד לאבכול היתרונות של המוצר, אלא רק במה הוא מיוחד, במה מבדל אותו מהתחרות. הרי כיום, כמעט לכל מוצר, יש מוצר אחר מתחרה, וללקוח מאוד קשה לקבל החלטה איזה מוצר לרכוש. לכן חשוב להתמקד במיוחד ובמבדל של המוצר, כך שאז הלקוח יוכל בקלות לבחור. עדיין, כאשר מדברים על היתרונות המיוחדים, לעולם לא להציג מפרטים חשמליים, או תכונות אלקטורוניות, אלא רק את הערך שהם נותנים ללקוח. לקוחות לא מבינים אם כתבתם להם שהמוצר פועל ב- 1 לוקס. זה לא אומר להם כלום. אבל, אם תכתוב להם שהמוצר יכול לצלם בחשיכה מוחלטת- זה ערך שהלקוח יכול להבין ולהעריך.

- מומלץ לצלם את סרטון התדמית בוידאו, בו רואים את המוצר, את צורת השימוש בו, אנשים אחרים שנהנים ממנו. באופן כזה הלקוח שצופה בסרט יכול להתחבר רגשית למוצר, ולקבל יותר בקלות החלטת קנייה. זה קורה פחות בסרטוני אנימציה, למעט אם מדובר על אפליקציה חדשנית, או תוכנה מיוחדת, שאז יותר קל להסביר את היתרונות שלה דרך סרטון אנימציה.

- כל מה שנעשה עבור הסרט- שיעשה בצורה מקצועית, החל מכתיבת התסריט, דרך צילומי הוידאו, העריכה, האפקטים המוזיקה. הכול, באמת הכול. מספיק שמשהו אחד יעשה בצורה חובבנית, שהרושם שהסרט ישאיר הוא שמדובר על עסק של חובבנים. ולהיפך- אם הכול נעשה במקצועיות- זה הרושם שישאר ללקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט.
 

לסיכום, סרטון תדמית שיווקי, שנעשה בצורה מקצועית, משמש כלי שיווקי עיקרי בקידום העסק והמוצרים. בהפקה, יש להקפיד על הרבה מאוד נושאים, כך שהסרט יחשב מקצועי ושיווקי.

 

מנהל שיווק - מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מתכנן להפיק סרטוני תדמית, ומעוניין שיהיו הכי שיווקיים?
 

ראו תחילה סרטון תדמית שיווקי למצלמת דרך מתקדמת

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן