יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
מדריך להעלאת סרטים לעסקים ליוטיוב
למה דווקא יוטיוב (Youtube)?

קודם כל, מכיוון שזה בחינם. ניתן להעלות תכנים ליוטיוב ללא כל עלות. אבל, בשנים האחרונות, לאחר שגוגל רכשה את יוטיוב, החברה נותנת לתכנים ביוטיוב משקל גדול בתוצאות החיפוש האורגני. לכן, כל תוכן שנעלה ליוטיוב יתרום לתוצאות החיפוש בגוגל. כמובן, את התוכן שהעלנו ליוטיוב, ניתן להטמיע ללא עלות באתרים אחרים, כולל באתר העסק, בדפי נחיתה עסקיים, ברשתות חברתיות כגון: פייסבוק, ברשתות עסקיות כגון: לינקדאין, בבלוגים מקצועיים, ובעצם- בכל מדיה חדשה מבוססת אינטרנט (new media). 

איך מעלים סרטון ליוטיוב?

העלאת סרט ליוטיוב מאוד פשוטה, ואינה מחייבת תשלום, אלא רק רישום. אם אתה בעל עסק, חשוב מאוד לפתוח ערוץ עסקי ביוטיוב, עם פרטי העסק וקישור לאתר העסק. 
לאחר פתיחת הערוץ, נכנסים ליוטיוב כמנהל הערוץ, לוחצים על "העלה" בצד שמאל למעלה (או "Load" בצד ימין למעלה), ואז נפתח חלון שאליו גוררים את הסרט. לוחצים על העלה, וממתינים עד לעדכון שהסרט עלה בהצלחה. 
חשוב להוסיף פרטים כמו שם הסרט בכותרת, ובחלונית המידע להוסיף מידע על הסרט, וקישור לאתר החברה, או לדף המוצר הרלוונטי באתר החברה, וכן פרטי התקשרות.


על מה לשים לב כשמעלים סרט ליוטיוב?

מומלץ, להעלות ליוטיוב סרטים עם הפרמטרים הבאים:
  • איכות של   High Definition- כיום, אין כל בעיה להעלות ליוטיוב סרטים גם באיכות הגבוהה של HD, ובשנה האחרונה אפילו באיכות של 4K. מעבר לכך שהתקשורת ללקוחות כיום היא רחבת סרט, וכמעט אין מגבלה של קצב השידור של הסרט ללקוחות, היתרון הגדול של יוטיוב, שהוא מאפשר הזרמת סרטים בקצבים משתנים, שנקבעים על פי היכולות של ערוץ התקשורת. כאשר צופים בסרט דרך טלפון חכם למשל, קצב הזרמת הסרט יותר נמוכה, על מנת למנוע "תקיעות" של הסרט. 
  • פורמט הדחיסה H.264/AVC - מומלץ לדחוס את סרטי הוידאו לקבצים בפורמט H.264/AVC, שהוא כיום פורמט הדחיסה הדיגיטלית המתקדם ביותר. באמצעות דחיסה זו, ניתן להקטין קבצי וידאו ממעל 1,000 מג"ה, לקבצים בסדר גודל של עשרות מג"ה בלבד, ועדיין לשמור על איכות וידאו מאוד גבוהה.
  • אורך 1-2 דקות- למרות שאין כמעט מגבלה על אורך הסרט אותו ניתן להעלות ליוטיוב, מומלץ להעלות סרטים קצרים ככול האפשר. לצופים כיום אין סבלנות לצפות בסרטים ארוכים, מה גם שעיקר הצפייה כיום עוברת לטלפונים חכמים (סמארטפונים), כך שסרטים באורך של 1-2 דקות הם אופטימליים.

ממה להיזהר בהעלאת תכנים ליוטיוב?

על מנת שיוטיוב יאפשרו לכם להעלות את הסרט, ולא תחשפו לתביעות, יש לשים לב לדברים הבאים:
  • חומרים מקוריים- כל מה שאתם מעלים ליוטיוב חייב להיות חומר מקורי שלכם, כזה שאתם צילמתם או רכשתם עבורו את הזכויות. זה נכון בעיקר למוזיקה. שימוש במוזיקה עבורה קיימת הגנה בזכויות יוצרים חושפת אתכם לתביעה במידה ולא רכשתם את זכות השידור.
  • תכנים לא ראויים- יש להזהר מהעלאה של תכנים לא ראויים, כגון: מין, עידוד לביצוע עבירה וכד.
  • מידע לתפוצה מוגבלת- מאוד קשה לשלוט על תכנים שהעלנו ליוטיוב. כל אחד יכול די בקלות להוריד את הקובץ , ולהעלותו לאתרים אחרים בלי שתוכלו לפקח על כך. לכן, אם אתם מעוניינים להגביל את התפוצה של הסרט, עדיף מראש לא להעלות אותו ליוטיוב. קיימים פתרונות אחרים הרבה יותר מוגנים, כמו וימיו (Vimeo)
איכות הסרט מאוד גבוהה (רזולוציה של 1920x1080), ויוטיוב דואג שקצב התצוגה יהיה מותאם לסוג מכשיר צפייה, כלומר- מול מחשב בתשתית קווית- איכות מכסימלית, מול טלפון חכם בתשתית סלולרית- איכות יותר נמוכה.

לסיכום, יוטיוב מאפשר העלאת סרטים בחינם, כמעט ללא מגבלה. הוספת סרטי תדמית וסרטי מוצר ליוטיוב, והטמעתם (embed) באתר העסק, תוך שימוש בפרמטרים נכונים, תורמים במידה משמעותית להגדלת החשיפה של העסק ולקידומו. בנוסף, ניתן להטמיע את הסרט, ללא עלות נוספת, בכול מדיה חדשה מבוססת אינטרנט.

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?

קרא כאן על הדרך היעילה והנכונה לעבוד עם יוטיוב
 

ראו סרט לעסק באיכות גבוהה שהועלה ליוטיוב

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן