יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
שי לוי:  054-631-0188
הפקת סרטון תדמית למטרת קידום מכירות בחו"ל 

רוב העסקים מתחילים מכירות בארץ

חברות הייטק בדרך כלל מפתחות מוצרים טכנולוגיים מתקדמים, אותם הם בסופו של יום משווקים בחו"ל. אבל, רוב שאר הגופים העסקיים, מתחילים את שיווק המוצרים בארץ, מתמודדים עם כל 'קשיי הילדות' של המוצרים, ורק אחריי שצברו ביטחון במוצר, פתרו את כל הבעיות הראשוניות, מתחילים לחושב על שיווק בחו"ל. 

מכיוון שכיום ידוע שהכלי השיווקי היעיל ביותר לשיווק מוצרים הוא סרטון תדמית, בהרבה מקרים פונים אליינו לקוחות ומבקשים שפשוט נתרגם לאנגלית את סרטון התדמית בעברית שהפיקו לטובת שיווק בארץ, המטרה שהסרטון שבאנגלית יקדם את המכירות בחו"ל. אז אנחנו נאלצים להסביר ללקוחות, שזו הטעות השיווקית הכי נפוצה. שיווק בחו"ל מחייב סרטון תדמית חדש שהותאם לשוק היעד.

מנהל שיווק - מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים בחו"ל?

מתכנן קמפיין שיווקי בחו"ל?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראה תחילה סרטון תדמית לעסק יצרני שמעוניין לשווק בארצות הברית

מדובר על סרטון של כדקה וחצי, מבוסס על צילומי וידאו בעסק, אשר מציג את היכולות והמבנה המקצועי של החברה, אשר מסוגלת לספק צרכים מאוד מיוחדים של הלקוחות בארצות הברית.

אז איך מתחילים בהפקת סרטון תדמית לייצוא?

 
זה שלעסק יש סרטון תדמית בעברית, לא עוזר כלל לצורך סרטון תדמית למטרות קידום מכירות בחו"ל. בכדי להתחיל למכור בחו"ל, צריך קודם כל לבצע עבודת שיווק מעמיקה, אשר תענה על השאלות הבאות:

1. לאיזה שוק מעוניינים לפנות? 

2. מי קהל היעד?

3. איך מתכננים לעבוד בשוק היעד (מכירות ישירות, דרך מפיצים וכו)?

3. מה התחרות בשוק היעד?

4. מה הייחוד של העסק בשוק היעד?

 

איך מתרגמים את המידע השיווקי לסרטון התדמית?


כאשר יש את כל הנתונים השיווקיים, הם בעצם תוצר התחקיר השיווקי. השלב הבא הוא כתיבת תסריט שיווקי לסרטון התדמית החדש, בו יש להקפיד על הנושאים הבאים:

1. שפה- סרטון התדמית חייב לדבר בשפת שוק היעד. אם זה ארצות הברית, הקריינות חייבת להיות של American Native Speaker. אם זה באירופה, אנחנו ממליצים שכל סרטון יהיה בהתאם למדינת היעד, כלומר- לצרפת דובר צרפתית, גרמניה דובר גרמנית וכן הלאה. אם קהל היעד באירופה הוא מקצועי, ניתן שהסרטון תדמית יהיה באנגלית, אבל מומלץ להוסיף כתוביות תרגום של הקריינות לשדפת המקום, בכדי להבטיח את העברת כל המסרים בצורה מדוייקת.

2. קהל היעד- חייבים בתוך המדינה אליה מעוניינים לשווק, לדבר בשפה של קהל היעד. לא לצפות שהסרט יפנה לכולם, כי לא כולם הם הלקוחות הפוטנציאלים, אלא רק קהל היעד מעניין לצורך קידום המכירות.

3. ערך ללקוח- בכל שוק יעד, קיימים צרכים שונים. אחריי שהשיווק הגדיר את הצורך השיווקי באותו שוק יעד, חייבים שהתסריט של סרטון התדמית, יציג ללקוח בצורה ברורה איזה ערך הוא יכול לקבל מהפתרון המוצע. ערך הוא לא 'פרמטר חשמלי' של המוצר, אלא בעיה שהמוצר פותר ללקוח. גם טכנולוגיה אינה ערך. הטכנולוגיה צריכה לתמוך בערך שניתן ללקוח, כך שהיא אמצעי ולא מטרה בפני עצמה.

4. ייחוד/בידול- התסריט של סרטון התדמית צריך להציג בצורה הכי פשוטה וברורה במה המוצר שאנחנו מציעים יותר טוב מהתחרות? מה מבדל אותו מהתחרות? זה לא חייב להיות דווקא הנושא הכי חשוב במוצר. הוא צריך להיות יותר טוב מהמתחרים, והכי טוב- כזה שלא קיים אצל המתחרים. באופן כזה ללקוח קל לזהות ולהבין למה עדיף לו לקנות את המוצר שאנחנו מציעים בסרטוני התדמית, ולא מהמתחרים. 

5. והכול בתוך 90 שניות- רוצים להציג הרבה דברים בסרטון התדמית, אבל צריך להניח שהסבלנות של הלקוחות הפוטנציאלים מוגבלת. צריך לדעת להתמקד בדברים הכי חשובים, ורק אותם להציג, ובזמן מקסימלי של 90 שניות. אם אפשר ב- 60 שניות- עדיף. זו בדיוק המומחיות של הקופירייטרים: לתמצת מסרים במינימום מילים, כך שניתן יהיה להפיק סרטוני תדמית קצרים. 


לסיכום, סרטון תדמית לקידום מכירות בחו"ל הוא לא 'תרגום של סרטון התדמית שהופק בעברית', אלא סרטון חדש ייעודי שהותאם לשוק היעד ולקהל היעד, במטרה לענות על צורך שיווקי אמיתי בשוק היעד.למאמרים נוספים בנושא:   איך בוחרים חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים?


                                       סרטי תדמית- לענות במדויק על הצורך


 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - שי לוי
 054-6310188 ; 03-6775922

Shay_l@Hotmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - שי לוי
  054-631-0188
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן