יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
5 הדברים הכי חשובים להצלחת סרט תדמית

כל מהלך שיווקי כיום- מבוסס על סרטי תדמית

כחברה שמתמקדת בהפקת סרטי תדמית לעסקים, אני כבר לא צריך להסביר את החיוניות של הפקת סרטי תדמית לעסקים. כל עסק- חייב סרט תדמית. זה נכון לא רק לעסקים גדולים, אלא באמת לכל עסק. כיום, אפילו עסקים זעירים (עסק של אדם בודד) פונים אליינו בדחיפות שנפיק עבורת סרט תדמית, מכיוון שכל הלקוחות נעלמו להם, עם משפטים כמו: 'בלי סרט תדמית- אני לא קיים'. כלומר, הצורך ברור לחלוטין, ולקוחות מכל הגדלים והסוגים מדברים איתנו על הפקת סרט תדמית. 
 

האם כל סרט תדמית מצליח?

אחריי שהפקנו את סרט התדמית לעסק, לקוחות מצפים שביום אחד יקרה להם נס, והם יהיו חזרה בשוק, ולקוחות לא יפסיקו להתקשר. לוקח לנו זמן להסביר, שגם אחריי שהסרט הופק, צריך להשקיע בשיווק שלו, לקדם אותו הן בגוגל והן ברשתות חברתיות, על מנת שיקבל חשיפה, אולי אפילו יהפוך לויראלי, וכך יקדם את העסק. 

אבל, עוד לפני שמתחילים בהפקה, אנחנו יושבים עם מנהל השיווק, או מנהל העסק, ומסבירים את תהליך ההפקה על כל שלביו, ובעיקר- מציגים ללקוח את 5 הדברים הכי חשובים בהפקת סרט התדמית, אשר גורמים לו להצליח.

מנהל שיווק - מתכנן קמפיין שיווקי למוצר חדש?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים עם מוצרים חדשים?
 

ראה תחילה סרט תדמית שיווקי לקידום חברת קרוזים ישראלית

מדובר על סרט תדמית של כ 1.5 דקות, המבוסס על צילומי וידאו, בשילוב צילומי מסך של אתר חברת הקרוזים, מלווים בקריינות מקצועית. הסרט קודם ברשתות חברתיות, וגרם לעלייה משמעותית בהזמנות מהאתר של החברה, בזמן קצר יחסית

סרט תדמית לקידום אפליקציה חדשנית להשכרת דירות אונליין

מדובר על סרט תדמית של דקה, המבוסס על אנימציה מסוג גרפיקה דינאמית (Motion Graphics), מלווה בקריינות מקצועית. הסרט קודם הן בגוגל והן ברשתות חברתיות, ובתוך זמן קצר יחסית יצר לחברה חשיפה גדולה ומודעות לנושא החדשני.

מהם 5 הדברים הכי חשובים להצלחת סרט תדמית?

בכדי שסרט תדמית יצליח, אנחנו מליצים שהסרט יציג בצורה הכי ברורה, את חמשת הנושאים הבאים:

1. מה העסק מציע?- סרט התדמית צריך להציג בצורה תמציתית וברורה, מה בדיוק העסק מציע. אנחנו מציעים להיות ממוקדים. אם רוצים לקדם מוצר ספציפי, חשוב שהסרט יציג רק את אותו מוצר, בלי להתפזר להרבה מוצרים. עדיף סרט תדמית נפרד לכל מוצר.

2. מה מיוחד במה שהעסק מציע?- אחריי שהתמקדנו במוצר בודד, צריך עכשיו להסביר ללקוח מה מיוחד במה שאנחנו מציעים. הייחוד חייב להיות ברמה של 'ערך שמקבל הלקוח', ולא במפרטים חשמליים שרק מהנדסים מבינים. לקוחות מבינים בערכים, ואם המוצר המוצע פותר ללקוח בעיה אמיתית- הוא ישתכנע להתקדם ולבדוק את מה שאנחנו מציעים.

3. מה יתרון התחרותי?- כיום, לכל מוצר מוצעים המון אלטרנטיבות, ברמה שהלקוחות מתבלבלים, ובהרבה מקרים מקבלים החלטה לא על בסיס עינייני, כי הם באמת לא מבינים מי מציע משהו יותר טוב עבורו. חשוב שסרט התדמית ידע להסביר במה המוצר שהעסק מציע יותר טוב מהמתחרים. היותר טוב שוב חייב להיות במושגים של ערך ללקוח, ולא במפרטים חשמליים.

4. לבנות אמינות- לקוח שצופה בסרט, חייב להשתכנע שמה שאנחנו אומרים הוא נכון ומדוייק, שאנחנו גם יכולים לספק את המוצר, בדיוק כמו שהבטחנו. בדרך כלל צילום וידאו של החברה והפתרונות יוצר אמינות גדולה אצל לקוחות, כי הם רואים בעין כל דבר, ואולי אפילו רואים לקוחות אחרים משתמשים במוצר ומרוצים, כך שהבטחון שלהם בחברה ובמוצרים גדל. אפליקציות חדשות ותוכנות מיוחדות, אנחנו ממליצים על הפקה של סרט תדמית באנימציה, אשר ממחיש בצורה יותר טובה את מה שהאפליקציה מבטיחה, ועדיין שומרים על רמת אמינות טובה. 

5. והכי חשוב- יצירת תחושה של אחריי קנייה- זה החלק הכי מורכב, אבל גם הכי חשוב בין הנושאים החשובים להצלחת סרטי תדמית. חשוב שהסרט ייתן למי שצופה בו תחושה של 'אחריי קנייה', כלומר- הייתה לצופה בעיה אמיתית, הוא השתכנע שהמוצר שלכם עונה על הבעיה שלו, הוא יותר טוב עבורו מהמתחרים, והוא מאמין לכם שאתם אכן יכולים לספק את המוצר עם התכונות שהבטחתם, כך שבוודאות גדולה 'פתרתם לו את הבעיה'. אדם שמגיע לכזו תחושה, הצעד המתבקש הבא הוא החלטת רכישה, או לפחות יצירת קשר לקבלת פרטים נוספים. 

ראו סרט תדמית למוצר רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג מוצר רפואי מתקדם לאוכלוסיה המבוגרת. בכדי לרכוש את אמון קהל היעד, עיקר סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו של אנשים שמשתמשים במוצר, כך שניתן לראות שהמוצר קיים ואנשים נהנים להשתמש בו. בנוסף, מציגים בצורה ברורה מה בדיוק המכשיר הרפואי עושה, ולמה הוא טוב, הן בקריינות והן בויז'ואל, כך שגם האוכלוסיה המבוגרת, שהיא קהל היעד של הסרט, יכולה להבין זאתל בצורה טובה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית ליהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

מדובר על סרט תדמית של כדקה, אשר כולל קטעים קצרים מתוך מגוון סרטי תדמית שהפקנו ללקוחות שונים. רוב סרטי התדמית מבוססים על צילומי וידאו, כי ראינו שכיום זה סוג ההפקה שלקוחות פוטנציאלים הכי מוקירים. צפייה בסרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, בעצם מחליף הגעה של הלקוח אל בית העסק, וצפייה במוצר מקרוב. סרט המבוסס על צילומי וידאו עושה את זה בצורה הכי יעילה. כמובן, להציג קונספטים חדשים, סרטוני אנימציה עדיפים. 
עדכון אחרון: מאי 2022

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק

חברת אקולוג'יק, פיתחה תוכנה שמאפשרת סינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים, החל מהמגדל הבודד ועד לרשתות השיווק הבינלאומיות. בעבר, היינו ממליצים להפיק סרטון קצר באנימציה, שמסביר מה התוכנה עושה, עם קריינות באנגלית. אבל, הזמנים השתנו, וכמו שכתבתי למעלה נושא האמינות הוא אחד הנושאים היותר חשובים בהפקה של סרטי תדמית. לכן, הפקנו סרט תדמית זה, אשר מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, בהם מוצגת הבעיה הגלובלית, מצולמים אנשי החברה שפיתחה את התוכנה, כולל התשתיות שבהן הם עובדים. את התוכנה עצמה הצגנו דרך צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots), כך שלקוחות פוטנציאלים יכולים להבין ולהתחבר רגשית לבעיה, לראות את אנשי החברה שפיתחו את התוכנה, ולראות בדיוק איך נראים המסכים של התוכנה, ולא סרטון אנימציה סתמי שלא אומר כלום מבחינת הקיום של התוכנה.

הפקת סרט התדמית היא רק השלב הראשון בתהליך השיווק

  ישנם לקוחות שאחרי שהפיקו את סרט התדמית, הם מעלים אותו לאתר החברה, ומצפים שההצלחה תגיע מעצמה. ובכן, החיים יותר מורכבים. בכדי שסרט התדמית יחשב כהצלחה, חייבים להפיץ אותו בדיגיטל, בכל האמצעים שעומדים לרשות החברה, כשמה שאמור רק להגביל אותה הוא תקציב השיווק. 

האמצעים העיקריים שאפשרים בקידום סרט התדמית הם:
- קמפיין ממומן בגוגל (Adwords), כולל Remarketing
- קמפיין ממומן ברשתות חברתיות (במידה ורלוונטי), כולל Remarketing
- קמפיין ממומן ברשת עסקית
- העלאה לבלוגים מקצועיים בתחום
- שילוב בדפי נחיתה
 

לסיכום, להצלחת סרט תדמית חשוב שמי שצופה בסרט התדמית יקבל תחושה שהמוצר פותר לו בעיה אמיתית, הוא יותר טוב מהתחרות, והוא משוכנע שהעסק אכן יכול לספק לו את המוצר ובאיכות ובתכונות המובטחות. זה בהחלט מעודד החלטת רכישה של הצופה בסרט התדמית.למאמרים נוספים בנושא:  מה עלות הפקת סרטי תדמית לעסקים?


                                      סרטי תדמית- כדי שיזכרו אותך

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות