יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
3 כללים להפקת סרטון תדמית מנצח!
מה ההבדל בין 'סרטון תדמית' ו'סרטון תדמית מנצח'?
במשך השנים, הפקנו כמעט 1,000 סרטוני תדמית לעסקים כמעט מכל תחומי התעשייה והשירותים, ומכל הגדלים החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות. רוב הסרטים שירתו את הלקוחות בצורה טובה, והניבו להן תוצאות שתאמו את ההגדרות המשותפות לאותן הפקות. 

אבל, בין הסרטונים בלטו כמה סרטוני תדמית שהניבו תוצאות מדהימות, אפילו הרבה מעבר לתוצאות שאנחנו או הלקוח ציפינו. החלטנו לחקור קצת יותר לעומק את אותם סרטוני תדמית, בכדי להבין למה שווקא סרטונים אלה הוגדרו כ'סרטוני תדמית מנצחים'? כלומר- הניבו תוצאות מעבר לציפית.

ראו תחילה 2 דוגמאות של סרטוני תדמית מנצחים שהפקנו בעבר:

מהם שלושת הכללים להפקת סרטון תדמית מנצח?


אלה שלושת הכללים הכי חשובים בכדי להבטיח הפקה של סרטון תדמית מנצח:

1. הגדרה מדוייקת של קהל היעד- חברות ישראליות מאוד גאות במוצרים שהם מפתחים. כבר שמעתי הכרזות: 'המוצר שלנו כל כך טוב ומדהים, שלכל מי שתציג אותו- ירצה לרכוש אותו'. מיותר לציין כמה זה לא נכון. לכל מוצר שמפתחים, ישנו קהל יעד מאוד ספציפי, שהוא זה שיש סיכוי שירצה את המוצר, רק במידה והוא באמת צריך אותו, או שיש לו בעיה שהמוצר יכול לפתור. לכן, השלב הראשון והכי חשוב בהפקה של סרטון תדמית מנצח, הוא לנתח מי אותו קהל היעד, ולהגדיר אותו בצורה הכי מדוייקת. עדיף לצמצם ככול האפשר את קהל היעד, בהגדרה מאוד מדוייקת, מאשר להרחיב את הקהל, בתקווה שכולם יקנו.  

2. הצגת הצורך של אותו קהל יעד- כאשר קהל היעד מזוהה בצורה מדוייקת, צריך להציג את הבעיה איתה קהל היעד הספציפי מתמודד, ולהציג את זה בשפה שלו. האם זה חסך שקיים באותו קהל יעד? האם זו בעיה בה הוא נתקל ביום יום? האם קיימת פגיעה באיכות החיים של אותו קהל יעד? בקיצור- לזהות ולהציג את הבעיה. עדיף כמובן להציג את הבעיה של אותו קהל יעד בצורה ויזואלית, כלומר- דרך צילומי וידאו, מלווים בקריינות בשפת קהל היעד, וכותרות שמדגישות את הבעיה או הצורך. באופן כזה, נוצרת הזדהות של קהל היעד, וזה מעודד אותם להמשיך ולצפות בסרטון התדמית.

3. מענה על הצורך תוך יצירת ערך- השלב הבא בסרטון היא להציג את הפתרון של הבעיה שמוצגת, או הצורך שקיים, באופן שיוצר ערך ללקוח שבוחר לרכוש את המוצר שמוצג בסרטון התדמית. כלומר, מה הלקוח יכול להרוויח לעצמו מרכישה של המוצר, תוך יצירת חוויה חיובית ומהנה, כך שהלקוח יוכל לחוות את ההרגשה של 'אחריי הרכישה'. שוב, גם את זה מומלץ להציג דרך צילומי וידאו, שהכי מעבירים את הרגשת החוויה החיובית ויצירת הערך ללקוח.

 

ההפקה של סרטון התדמית היא רק השלב הראשון!

כבר היו לנו לא מעט מקרים, שלקוחות קיבלו מאיתנו את סרטון התדמית, מאוד הודו על 'עבודה מצויינת', ומיד העלו את הסרטון לאתר הבית של העסק, וחיכו לתוצאות. מאוד התאכזבו שכמעט ואין תוצאות, למרות שהסרט באתר הבית של העסק. לאותם לקוחות אנחנו מסבירים, שהפקת סרטון התדמית היא רק השלב הראשון בתהליך השיווקי. עוד לפני תחילת ההפקה, הלקוח צריך תשהיה לו תוכנית שיווקית, כלומר- איך הוא הולך להפיץ את הסרטון לקהל היעד. הלקוח חייב לדאוג שהסרטון יגיע אל קהל היעד. לשבת ולחכות שאולי קהל היעד יחפש פתרונות ובמקרה יגיע לאתר החברה ויצפה בסרטון, הינה אשליה. זה לא קורה. חייבים לדאוג בכל דרך להפיץ את הסרטון. היום, האינטרנט מאפשר מגוון עצום של אפשרויות להפצת סרטוני תדמית, ולטרגוט של לקוחות שהם קהל היעד של המוצר. 


לסיכום, סרטון תדמית הופך למנצח, במידה ושומרים על 3 כללים בהפקה, של: הגדרת קהל היעד, הצגת הצורך של אותו קהל, ויצירת ערך חיובי כמענה לאותו צורך. חשוב להפיץ את סרטון התדמית לקהל היעד, בכדי לרכוש את תשומת ליבו.  למאמרים נוספים בנושא:   הפקת סרטוני וידאו תדמיתיים לעסק- מגוון אפשרויות                                       סרטוני תדמית להשקת מוצר חדש

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי?

מעוניין לחשוף לקהל היעד מוצר חדש?
 

ראה תחילה סרטון תדמית למיזם חדש מול השוק האמריקאי

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 2 דקות, אטשר נועד לקדם מיזם של חברה ישראלית בשוק האמריקאי. המיזם היה של תמיכה בעסקים קטנים ומשפחתיים שנמצאים בקו העימות בישראל, כשהתמיכה מבוססת על רכישת מוצרים מאותם עסקים. המיזם נחל הצלחה רבה, בזכות הגדרה מדוייקת מאוד של קהל היעד (נוצרים אוונגליסטים בארצות הברית), יצירת רגש חזק של הזדהות עם העסקים (הצגת היופי והשלווה בישראל, שנפגעים מקסאמים), ומתן תמורה נאה לתמיכה (המתנות שמתקבלות מרכישת המוצרים מאותם עסקים). שלושת אלה הפכו את סרטון התדמית למנצח.

ראה סרטון תדמית למכונת שחרור דיגיטלית של מכולות ומטענים בנמל אשדוד

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מציג את מכונת שחרור המכולות החדשנית שהוכנסה לשימוש בנמל אשדוד, ולא זכתה להצלחה, עד שהפקנו את סרטון תדמית זה. הסיבה להצלחת סרטון התדמית הייתה מכיוון שהדגרנו בצורה מאוד מדוייקת את קהל היעד (נהגים שמגיעים לשחרר מכולות ומטענים מנמל אשדוד), הצגנו את הבעיה העיקרית בה הם נתקלים ביום יום (הצורך לעמוד בתור בכניסה לנמל, עם ניירת מאוד מוגדרת שהם חייבים להביא, וכמעט תמיד יש איתה בעיות), והצגנו פתרון הכי פשוט שאפשר שפותר לחלוטין את הבעיה (המכונה הדיגיטלית, שאחד הנהגים הדגים את השימוש הפשוט שבה, בלי להרתיע אותם מטכנולוגיה מתחכמת שנמצאת בבסיס הפיתוח של המכונה). שלושת אלה גרמו לכניסה לשימוש מיידי במכונות, מרגע שהסרטון הופץ.

ראו סרטון תדמית לחברת ריוסול שהפקנו לאחרונה

חברת ריוסול פיתחה מערכת לניהול הגידול של קנאביס רפואי. החברה כיום משולבת בכמעט כל חממות גידול הקנאביס בארץ, ועכשיו החלה במאמצי שיווק בחו"ל של אותה המערכת. לצורך כך הפקנו סרטון תדמית קצר זה באורך של כדקה, אשר ממוקד רק בקהל היעד של מגדלי קנאביס רפואי בחממות, שיש לו צורך לנהל את הגידול בכל שלבי תהליך הגידול, כמו שנכפה עליהם על ידי הרגולטור בכל מדינה. בסרטון התדמית מוצג שילוב של המערכת של ריוסול בכל תהליך הגידול, החל מצמח האם ועד לשקיות שנשלחות ללקוחות שלהם, כשהכל מבוקר ומנוהל דרך המערכת של ריוסול, ובסרט הכל מצולם בוידאו, מה שמאפשר לקהל היעד לראות באופן בלתי אמצעי שהמערכת קיימת ועובדת.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול דיגיטלית של קווי ייצור שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר יישם בצורה מצויינת את שלושת הכללים שהגדרנו למעלה להפקה של סרטון תדמית מנצח. בסרטון זה קהל היעד הוגדר בצורה מאוד מדוייקת (מנהלי ייצור של מערכות מתוחכמות), הצגנו בצילומי וידאו את הבעיות איתן הן נתקלים ביום יום (מוצרים פגומים, בלי יכולת מעקב וניתוח של מה גרם לבעיה), והצגנו את הפתרון לבעיה (צילומי וידאו של המערכת שמותקנת בצורה מוצלחת אצל לקוח מרוצה אחר, ומה היא מספקת לאותו לקוח). סרטון התדמית הזה נחשב למנצח, מכיוון שאיפשר לחברה לשלב את הפתרון אצל לקוחות רבים בארץ, ועכשיו מתכננים לשווק אותו בחו"ל.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות