יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
תרומת סרטי תדמית לשיווק דיגיטלי
עולם השיווק עבר לדיגיטל!
כיום, מעט מאוד חברות משקיעות בפרסום בעיתונות, או ברדיו, שזה בעיקר צריכה, או לפרסום יקר מאוד בטלוויזיה, שגם מותאם למוצרי צריכה או מוצרי יוקרה. רוב החברות משקיעות בפרסום במדיה הדיגיטלית, המדיה החדשה, או בפשטות שיווק בדיגיטל. 

שיווק בדיגיטל כולל אמצעי סביב האינטרנט, החל מאתר העסק, דפי נחיתה, בלוגים מקצועיים ובלוגים של מובילי דעה, רשתות חברתיות ורשתות עסקיות, בגוגל ודרך re-marketing, אתרי אינטרנט של המדיות הישנות, ועוד ועוד ועוד. האינטרנט מאפשר חשיפה עצומה, 24/7, בכל מקום בעולם שמחובר לאינטרנט. חלק מהפרסום הוא בחינם, וחלקו בתשלום אבל בכל מקרה לא תשלום גדול, בוודאי בהשוואה לפרסום במדיה הישנה.

הפרסום כולל 3 אמצעים עיקריים: מלל, תמונות וכן סרטי תדמית. בעולם החדש, רווי במידע ובגירויים, אנשים כבר כמעט ולא קוראים. הם מצפים לקבל הכל במהירות וביעילות, ובמינימום מאמץ מבחינתם. את זה סרטי תדמית עושים בצורה הכי מוצלחת, וגם הכי יעילים בשיווק דיגיטלי.
לסיכום, סרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר לשיווק דיגיטלי. חשוב להקפיד על כמה כללים חשובים בהפקת כל סרט תדמית, על מנת שהמסרים יעברו ביעילות.


למאמרים נוספים בנושא:    סרטי תדמית- סגנונות הפקה שונים  - לחץ כאן                                       עלות הפקת סרטי תדמית- לחץ כאן

מנהל שיווק- מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק ומוצריו לקהלים חדשים?

מעוניין לקדם את העסק באמצעות קמפיין שיווקי בדיגיטל?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית לאתר הזמנת קרוזים אונליין

מדובר על סרט תדמית של כדקה וחצי, בו מוצגים היתרונות של הזמנת קרוזים בין לאומיים דווקא דרך האתר של אייקרוז, כאשר כל הסרט משלב צילומי וידאו כייפיים של ספינות הקרוזים ומה הן כוללות, ושילוב של צילומי מסך אקטיביים מהאתר ההזמנות.

ראה סרט תדמית לאפליקציית השכרת דירות- מיושם באנימציה

מדובר על סרט תדמית של כדקה, אשר מיושם בגרפיקה דינאמית, ומציג את היתרונות של האפליקציה המאפשרת השכרת דירות בלי לצאת מהבית. 
על מה להקפיד בהפקת סרטי תדמית לשיווק דיגיטלי?
כבר אמרנו שסרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר לשיווק דיגיטלי. אבל, על מנת שכל סרט תדמית יהיה הכי יעיל, כלומר- יעביר את המסרים השיווקיים בצורה המיטבית, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים ההפקתיים הבאים:

1. סרט קצר- חשוב שסרט התדמית יהיה באורך של עד דקה. פחות- יותר טוב. זמן צפייה ממוצע בסרט תדמית באינטרנט הוא כ 30 שניות, כך שזה הזמן לתפוש את תשומת ליבו של הצופה בסרט.

2. מסר פשוט וממוקד- המסר השיווקי חייב להיות אחד שהוא העיקרי, או מקסימום שני מסרים. המסרים חייבים להיות פשוטים, ומוצגים בצורה הכי ברורה. תחכום הוא לא המקום לשילוב בסרטי תדמית באינטרנט.

3. לשים דגש על ערך ללקוח- לא להציף את הלקוח בנתונים חשמליים, או במפרטים טכניים מוסבכים. זה לא מעניין אף אחד. להציג את הערך שהלקוח יכול לקבל משימוש במוצר.

4. תצוגות גדולות ובולטות- כל מה שמוצג צריך להיות גדול וברור. להימנע מהרבה פרטים בתוך כל צילום, שמבלבלים את הצופה. אם משלבים כותרות, גם הן צריכות להיות גדולות וברורות, ורצוי אפילו דינאמיות, בכדי למשוך תשומת לב.

5. עדיף צילומי וידאו- הלקוחות כיום הפכו למאוד חשדניים, במיוחד לכל פרסום באינטרנט. הרי קל מאוד כיום להתחזות, ולהציג מוצרים שבכלל לא קיימים. לכן, אם מעוניינים לקדם מכירות של מוצר, עדיף לצלם אותו בוידאו, שאנשים יוכלו לראות שהמוצר קיים, ושיש אנשים שמשתמשים בו כבר. אבל, אם המוצר הוא אפליקציה, או חבילת תוכנה, עדיף להפיק סרטון אנימציה מקצועי, שיכול להסביר את התוכנה בצורה הכי פשוטה וברורה.

6. להוסיף כתוביות- צריך שהסרט יהיה ברור, גם אם אנשים צופים בו ללא סאונד, מה שמאוד מקובל ברשתות חברתיות. במידה ומשולבת קריינות, צריך להוסיף בתחתית המסך כתוביות של כל הקריינות.

ראו סרט תדמית מקצועי למשרד עורכי דין שהופק לאחרונה

לעורכי דין ישנם הרבה מאוד מגבלות שמטילה עליהם הלישכה, בהקשר של פרסומות. סרט תדמית למשרד עורכי הדין נחשב גם סוג של פרסומת, שיש עליה הרבה מגבלות. אם כך, איך ניתן לקדם שיווקית במדיה הדיגיטלית משרדי עורכי דין? למשרד של עו"ד כפיר דיין דובב, בנינו סדרה של סרטי תדמית מקצועיים, בהם מנהל המשרד מציג טיפים לקהל היעד, מספר על סיפורי הצלחה, ועונה על שאלות ספציפיות בתחומי הפעילות של המשרד. באופן כזה בהחלט מקדמים שיווקית את המשרד, ועומדים בכל המגבלות של לשכת עורכי הדין

ראו סרט תדמית שיווקי שהופק לחברה שפיתחה תוכנה מבוססת ענן

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית חברה שפיתחה תוכנה מורכבת מבוססת ענן, כמקובל כיום בפיתוחים הגלובלים החדשים. למרות שמדובר על חבילת תוכנה, סרט התדמית שם דגש על הצגת הבעיה, והצגת החברה שפיתחה את התוכנה, עם היכולות והחוזקות של החברה. בנוסף, מוצגים מסכים מתוך התוכנה, בזמן שמציגים את היכולות המגוונות של התוכנה. היה חשוב להציג את החברה בצילומי וידאו, בכדי שלקוחות פוטנציאלים יתרשמו מהיכולות של החברה לתמוך בהמשך הפיתוח והתחזוקה של התוכנה המורכבת לאורך זמן.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות