יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
איך לשלב סרטון תדמית באסטרטגיית שיווק רשתי?
מה זה בכלל שיווק רשתי?
כיום, מעט מאוד חברות משקיעות בפרסום בעיתונות, או ברדיו, שזה בעיקר צריכה, או לפרסום יקר מאוד בטלוויזיה, שגם מותאם למוצרי צריכה או מוצרי יוקרה. רוב החברות משקיעות בפרסום במדיה הדיגיטלית, המדיה החדשה, או בפשטות שיווק רשתי. 

שיווק רשתי כולל אמצעי סביב האינטרנט, החל מאתר העסק, דפי נחיתה, בלוגים מקצועיים ובלוגים של מובילי דעה, רשתות חברתיות ורשתות עסקיות, בגוגל ודרך re-marketing, אתרי אינטרנט של המדיות הישנות, ועוד ועוד ועוד. האינטרנט מאפשר חשיפה עצומה, 24/7, בכל מקום בעולם שמחובר לאינטרנט. חלק מהפרסום הוא בחינם, וחלקו בתשלום אבל בכל מקרה לא תשלום גדול, בוודאי בהשוואה לפרסום במדיה הישנה.

הפרסום כולל 3 אמצעים עיקריים: מלל, תמונות וכן סרטוני תדמית. בעולם החדש, רווי במידע ובגירויים, אנשים כבר כמעט ולא קוראים. הם מצפים לקבל הכל במהירות וביעילות, ובמינימום מאמץ מבחינתם. את זה סרטוני תדמית עושים בצורה הכי מוצלחת, וגם הכי יעילים בשיווק דיגיטלי.
לסיכום, סרטון תדמית הוא הכלי היעיל ביותר לשיווק רשתי. חשוב להקפיד על כמה כללים חשובים בהפקת כל סרטון תדמית, על מנת שהמסרים יעברו ביעילות. חשוב גם לטרגט לקוחות ברשת, על מנת לוודא שהסרטון אכן יגיע לקהל היעד.


למאמרים נוספים בנושא:    עלות הפקת סרטון תדמית לעסק                                       תיק עבודות- סרטוני תדמית לעסקים קטנים

מנהל שיווק- מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק ומוצריו לקהלים חדשים?

מעוניין לקדם את העסק באמצעות קמפיין שיווקי ברשת?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה סרטון: 30 שניות על חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

מדובר על סרטון קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר מציג בצורה הכי פשוטה וברורה על החשיבות של הפקת סרטון תדמית לעסק. הסרטון בעצם מבוסס על קטעים קצרים מתוך סרטוני תדמת שהפקנו לעסקים שונים, שהשתמשו בהם בעיקר להפצה ברשת, כולל בגוגל, פייסבוק, לינקדאין, ואפילו אינסטגרם וטיקטוק. 

ראו סרטון תדמית של חברת הייטק שהופץ בלינקדאין

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 40 שניות, אשר נועד להגדלת החשיפה של חברת הייטק, באמצעות הפצה של הסרטון ברשת לינקדאין, שנחשבת לרשת המקצועית העיקרית של חברות הייטק. הסרטון זכה למאות צפיות, וכן לשיתופים רבים, מה שהציב את החברה כמובילה בתחומה בעלות מינימלית של שיווק רשתי.
על מה להקפיד בהפקת סרטון תדמית לשיווק רשתי?
כבר אמרנו שסרטוני תדמית הם הכלי היעיל ביותר לשיווק רשתי. אבל, על מנת שכל סרטון תדמית יהיה הכי יעיל, כלומר- יעביר את המסרים השיווקיים בצורה המיטבית, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים ההפקתיים הבאים, בכל הפקת סרטון תדמית:

1. סרטון קצר- חשוב שהפקת סרטון התדמית תיהיה באורך של עד דקה. פחות- יותר טוב. זמן צפייה ממוצע בסרטון תדמית באינטרנט הוא כ 30 שניות, כך שזה הזמן לתפוש את תשומת ליבו של הצופה בסרט.

2. מסר פשוט וממוקד- המסר השיווקי חייב להיות אחד שהוא העיקרי, או מקסימום שני מסרים. המסרים חייבים להיות פשוטים, ומוצגים בצורה הכי ברורה. תחכום הוא לא המקום לשילוב בסרטוני תדמית באינטרנט.

3. לשים דגש על ערך ללקוח- לא להציף את הלקוח בנתונים חשמליים, או במפרטים טכניים מוסבכים. זה לא מעניין אף אחד. להציג את הערך שהלקוח יכול לקבל משימוש במוצר.

4. תצוגות גדולות ובולטות- כל מה שמוצג צריך להיות גדול וברור. להימנע מהרבה פרטים בתוך כל צילום, שמבלבלים את הצופה. אם משלבים כותרות, גם הן צריכות להיות גדולות וברורות, ורצוי אפילו דינאמיות, בכדי למשוך תשומת לב.

5. עדיף צילומי וידאו- הלקוחות כיום הפכו למאוד חשדניים, במיוחד לכל פרסום באינטרנט. הרי קל מאוד כיום להתחזות, ולהציג מוצרים שבכלל לא קיימים. לכן, אם מעוניינים לקדם מכירות של מוצר, עדיף לצלם אותו בוידאו, שאנשים יוכלו לראות שהמוצר קיים, ושיש אנשים שמשתמשים בו כבר. אבל, אם המוצר הוא אפליקציה, או חבילת תוכנה, עדיף להפיק סרטון אנימציה מקצועי, שיכול להסביר את התוכנה בצורה הכי פשוטה וברורה.

6. להוסיף כתוביות- צריך שהסרטון יהיה ברור, גם אם אנשים צופים בו ללא סאונד, מה שמאוד מקובל ברשתות חברתיות. במידה ומשולבת קריינות, צריך להוסיף בתחתית המסך כתוביות של כל הקריינות.

 

בדיגיטל בדרך כלל צופים בסרטי תדמית ללא סאונד!

רוב האנשים צופים בסרטונים בסביבה רועשת, או במקום העבודה שלהם, ולכן מעדיפים לצפות בסרטונים ללא סאונד, או כשהסאונד מאוד מושתק. נושא זה הוא מהותי בהפקה של כל סרטון תדמית, שצריך להביא את זה בחשבון. מה שזה אומר מבחינת ההפקה זה שחייבים שכל המסרים השיווקיים בסרטון יהיו ברורים לכל צופה, גם כאשר ערוץ הסאונד מושתק. כלומר, הויז'ואל צריך לעמוד בפני עצמו, להיות מספיק מעניין שהצופים ימשיכו לצפות בסרטון, וגם מספיק ברור אפילו ללא כל סאונד. חשוב ביותר להוסיף כותרות גדולות ומודגשות. אם החלטתם שחשובה הקריינות, אז תדאגו להוסיף כתוביות של כמעט כל מה שנאמר בקריינות, כך שגם מי שלא שמע את הקריין- עדיין מבין על מה מדובר.,
 

ראו סרטון תדמית ליהב הפקות- שהופק השנה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית את יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים. סרטון זה בנוי מקטעים קצרים מתוך מגוון ההפקות של החברה המשנה האחרונה, כך שניתן לראות הן את מגוון ההפקות, והן את מגוון הלקוחות. רוב הסרטונים מבוססים על צילומי וידאו, וחלקם על גרפיקה דינאמית. גם בהפקת סרטון תדמית זה, הנחנו שאנשים צופים ללא סאונד, ולכן בסרטון משולבות כותרות גדולות ומודגשות, כך שכל המסרים השיווקיים ברורים, גם ללא קריינות.

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית שהופץ בפייסבוק

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 30 שניות, שנועד לקדם שיווקית מערכת תאורה חדשנית. סרטון זה הינו חלק מסדרת סרטוני תדמית, עבור המערכת החדשנית, שמציגים סיטואציות בייתיות בעייתיות, אשר נפתרות באמצעות המערכת. באף סרטון לא שולב קריינות, כי הסרטונים הופצו ברשת פייסבוק, בה רוב האנשים צופים ללא סאונד. כל הסרטונים נערכו בצורה כזו שהמסרים השיווקיים פשוטים וברורים, גם ללא קריינות.

ראה סרטון תדמית לפתרון שהופץ בקמפיין רשתי בפייסבוק

מדובר על הפקת סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, למערכת אגירת מים ברכבי עבודה. סרטון זה הופץ בפייסבוק, תוך טרגוט של קהל היעד (בעלי רכבי עבודה). הסרט כולל קריינות, עבור אלה שכן שומעים סאונד בפייסבוק. אבל, עבור אלה שצופים ללא סאונד- הסרט כולל כותרות גדולות ומודגשות, שכוללות כמעט את כל מה שהקריין אומר.
עדכון אחרון: פברואר 2024

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות