יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
תנו עדיפות לניסיון בנושא הפקת סרט תדמית!
נכתב:  פברואר 2024
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 

הפקת סרטי תדמית היא יכולת ייחודית!

הפקת סרטי תדמית הפכה לכלי יעיל ביותר להצגת מוצרים ושירותים, ולחזק או לבנות מותגים. יכולת ליצירת תמונה חיובית ומקצועית דרך סרטי תדמית מקצועיים משמשת כיום כתוכנית עסקית חיונית כמעט לכל עסק, ולכן יש לנושא כזו חשיבות מבחינת העסקים. אבל, כיום כל בוגר לימודי קולנוע, עם מחשב חזק בבית, יכול להפיק סרט תדמית לכל עסק, במחירים ממש מגוחכים. לצערי, סרטים כאלה בדרך כלל נפסלים רק אחריי 'נפילה' של מי שהזמין מהם את הסרטים, עם הרבה עוגמת נפש, כי להפיק סרט תדמית שגם יניב תוצאות חיוביות לעסק, זו יכולת ייחודית, שמחייבת הרבה מאוד ניסיון בתחום, שרק לחברות הפקה מנוסות של סרטי תדמית יש כאלה יכולות.  

במאמר זה נבחן את השאלה: האם יש יתרון לניסיון בהפקת סרט תדמית לעסק?

 

מה החשיבות של הניסיון בנושא הפקת סרט תדמית לעסק?

אלה הסיבות העיקריות לחשיבות של הניסיון בהפקה של סרט תדמית לעסק: 

1. חשיבות ניסיון שיווקי- השלב הכי חשוב בהפקה של סרט תדמית לעסק, היא להבין מה הבידול של העסק ביחס למתחרים. רק סרט תדמית שמציג בעיה קיימת אצל קהל היעד, מראה איך הבעיה נפתרת באמצעות המוצר שמוצג בסרט התדמית, ובעיקר- מסביר מה הבידול של המוצר ביחס לפתרונות קיימים, או למתחרים, יכול ליצור עיניין אצל קהל היעד, וכפועל יוצא גם להניב תוצאות עסקיות לעסק שהפיץ את סרט התדמית. לצורך כך, נדרש לבצע תחקיר מעמיק בעסק, על ידי מנהל תחקיר מקצועי, עם ניסיון שיווקי, שמכיר טכנולוגיה, מכיר ניתוח שווקים, ומסוגל לבודד את המוץ מהתבן, כלומר- לדעת לנתח מה הבידול של העסק ביחס למתחרים.  בלי כל זה- כמעט ואין משמעות לסרט התדמית, שלא לדבר על כך שהפקה של סרט תדמית שלא כולל את כל התהליך החשוב הזה, לא רק שלא יתרום לעסק, הוא אפילו יכול לפגוע בעסק, שיקבל 'פרסום שלילי'. זהו השלב החשוב ביותר בהפקה, שעליו ייפול ויקום סרט תדמית מוצלח. את זה ניתן להשיג רק בעסק בעל הרבה ניסיון בהפקת סרטי תדמית, עם אנשים שמבינים שיווק, ובעלי ניסיון רב בתחום.

2. חשיבות יכולת יצירתית- התוצר של התחקיר שנעשה בעסק, כשלב ראשון בהפקה של סרט התדמית, הוא מסמך שנקרא 'בריף', אותו מוסרים לקופירייטרים של חברת ההפקות, על מנת להכין תסריט יצירתי וייחודי, כזה שיעביר את המסרים השיווקיים בצורה יצירתית וייחודית, כך שתתאים לעסק וגם תבדל אותו מהתחרות. כאן גם בא לידי ביטוי הניסיון של הקופירייטרים ליצור שונות וייחודיות לעסקים שונים, ובו בזמן להעביר בצורה יצירתית את המסרים השיווקיים, וגם בצורה מעניינת. אכן אתגר לא פשוט, ולכן גם כאן לניסיון יש חשיבות רבה. 

3. חשיבות ניסיון טכני- זה נהדר שיש קופירייטרים מקצועיים, שבאים עם רעיונות יצירתיים, אבל הם חייבים גיבוי של צוות טכני ברמה גבוהה, שמסוגל ליישם את כל הרעיונות בסרט התדמית עצמו, בלי לוותר על רעיונות מחוסר יכולת טכנית. היכולת הטכנית הגבוהה צריכה לבוא בכל אחד מתחומי ההפקה, הן הצלמים, הגרפיקאים העורכים וכן הלאה, כל מי ששותף ליצירת סרט התדמית המוגמר.  רק ניסיון במגוון אמצעים טכנולוגיים שמאפשרים את הכנת הסרט, יבטיחו הפקה ברמה גבוהה, תוך שיקוף מלא של הדרישות של הקופירייטרים, ויבטיחו סרט סופי שיניב תוצאות לעסקים.

4. יכולת ניהול ופתרון בעיות- בכל פרוייקט מורכב, כמו פרוייקטי הפקת סרטי תדמית, ישנן בעיות בעיקר כאלה שמוגדרות בלתי צפויות. ניסיון מקצועי, וניהול נכון של פרוייקט ההפקה, יכול לאפשר פתרון בעיות והתמודדות עם קשיי הפקה, כולל בלתי צפויים, ובכך להבטיח סיום אופטימלי ומוצלח של הפרוייקט במסגרת הזמן שהוגדר להפקה, וכן בתקציב שהוגדר. 

5. כימיה טובה וקשר אישי- נושא מאוד חשוב בהפקה מוצלחת, היא כימיה טובה פנים ארגונית בין כל הגורמים המעורבים בהפקה, כולל הקשר עם הלקוח. רק ניסיון רב שנים של עבודה מוצלחת ביחד יוצרים קשר אישי טוב בין כל הגורמים, ויחסי עבודה פוריים, שגם מבטיחים תוצר סופי ברמה גבוהה. 
 
 

ליהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים יש את כל אלה!

חברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, הוקמה בשנת 2009 (!), כלומר מעל 15 שנים של ניסיון, מה שהופך אותה לאחת החברות הפקה מהוותיקות בארץ. מאז, החברה הפיקה מעל 1,000 סרטי תדמית למגוון גדול של עסקים, החל מעסקים קטנים, ועד לחברות תעשייתיות גדולות וחברות הייטק, עם המלצות מגוון גדול של לקוחות מרוצים. החברה מפיקה לא רק סרטי תדמית, אלא גם סרטי מוצר וסרטי הדרכה, שוב למגוון עסקים בתחומים שונים, כך שיכולה לספק את כל חבילת הצרכים של העסקים, כמעט בכל תחום.

מאמרים נוספים בנושא סרטי תדמית, שאולי יעניינו אתכם:סרט תדמית- כלי ייחודי למטרות מגוונות


                              
אחת המטרות של סרטי תדמית היא לדמות חוויית משתמש

 ראו סרט תדמית לבינייני האומה בירושלים שעודכן לאחרונה 

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 50 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית את בינייני האומה בירושלים, לשיווק בינלאומי בשנת 2024. מדובר על גרסה מקוצרת של הסרט שהופק לפני כ- 3 שנים, שהיה באורך של מעל 2 דקות, והתאים לאותה תקופה. בנוסף, הכנסנו לסרט גם נושאים חדשים ששולבו במקום בשנים האחרונות. 

 ראו סרט תדמית קצר לחברת יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מדובר על סרט תדמית באורך של כדקה, אשר מציג את היכולות והיתרונות של חברת יהב הפקות, שהלוגו שלה הוא: יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים, ולשם באמת החברה מכוונת את כל הפעילות שלה: תוצאות, תוצאות, תוצאות. אף אחד לא נבחן כמה 'יפה' או 'מרשים' נראה סרט תדמית שהופק, אלא 'האם הניב תוצאות לעסק'. בדיוק לשם מוכוונת כל הפקה מקצועית של החברה

 

לסיכום, רק ניסיון רב בתחום הפקה של סרטי תדמית, יכול להבטיח תוצאות חיוביות לעסק שעבורו הופק סרט תדמית. הניסיון צריך לבוא לידי ביטוי בניסיון שיווקי, ביכולת יצירתית, ויכולת טכנית, וכן ביכולת ניהול ופתרון בעיות בתהליך המורכב של ההפקה של סרט התדמית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות