יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
תובנות חדשות בנושא סרטון תדמית
נכתב: ינואר 2024
עם תחילת שנת 2024 חשוב לבחון את התובנות החדשות בתחום הפקת סרטון תדמית
כבר לא צריך לשכנע אף מנהל שיווק, או בעל עסק, בחשיבות של הפקת סרטון תדמית עבור העסק. הנושא כבר הוכח שיווקית בשנים האחרונות, ככלי שיווקי הכי יעיל והכי זול, לקידום שיווקי של כמעט כל עסק. אבל, הרבה מאוד דברים קרו, והרבה נושאים חדשים נכנסו לתחום בשנים האחרונות, שחשוב לבחון את התובנות מהשנים האחרונות בהקשר של הפקת סרטון תדמית לעסק.
 
ראו תחילה סרטון תדמית קצר שהופק לאחרונה:

אז מה התובנות החדשות בתחום הפקת סרטון תדמית?

אלה התובנות החדשות העיקריות שלנו, כחברה שמפיקה סרטוני תדמית לעסקים, בתחום של הפקת סרטון תדמית:

1. השפעת פלטפורמות חדשות- שינויים תרבותיים, בשילוב עם שיפורים טכנולוגיים, יצרו פלטפורמות חדשות שמציעות שירותים ואפשרויות חדשות לסרטוני תדמית. פלטפורמה כמו TikTok, שמציינת עליה מטורפת במספר הצופים, משפיעה ישירות על סגנונות הסרטונים, ומספקת קידום רחב יותר ליוצרים עצמאיים, וקבלה של סרטון תדמית באיכות 'חובבנית'.

2. תפוצה של סרטוני תוכן קצרים- האורח המהיר של הצרכנים, וזמנם הקצר של הצופים, מובילים לרוב העדפה של צפייה בסרטון תדמית קצר ומרהיב, שמתמקדים במסר כמעט בודד ופשוט, כך שיעודד צופים לצפות בכזה סרטון ולהישאר מרוכז בו.

3. השפעת טכנולוגיה ומידע חזותי- בטכנולוגיות חדישות כמו גרפיקה מתקדמת, מידע חזותי ותהליכי עריכה מתקדמים, משפרים את איכות הסרטונים ומאפשרים ליוצרים להפוך סרטון תדמית לחוויה רב-חושית ומרהיבה.

4. כניסת אינטיליגנציה מלאכותית AI- ההשפעה של AI, שהחל חדירה בשנה שעברה, כבר כיום משפיע בצורה משמעותית כמעט על כל שלב בתהליך הפקת סרטוני תדמית, כשאחד הנושאים הכי חשובים הוא היכולת להפיק במהירות ובעלות סבירה, סרטון תדמית ראשוני. מניח שהשנה ההשפעה של AI תהיה הכי גדולה בתחום ההפקה, וסרטוני התדמית שיופקו יהיו באיכות מאוד גבוהה.

5. שימוש בסגנונות סיפוריים- השפעת התרבות של סרטוני תדמית מתרבה, והצופים צמאים לסיפורים מעניינים. כתיבת סיפור יוצא דופן, יכול להפוך סרטון תדמית למעניין, נגיש ומרגש.  

6. האפקט החברתי של מדיה חברתית- צפייה במדיה חברתית כוללת נושא חשוב שנקרא 'שיתוף', כולל של סרטוני תדמית, ומהווים סוג של המלצה חברתית. לכן, כבר בשלב ההפקה של הסרטונים, יש לקחת בחשבון מה יכול לעודד הפצה ושיתוף של הסרטונים. מגוון המדיות כמו: פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, טיק-טוק, יכול לשפר את השפעת הסרטון בקרב קהלים מגוונים ורחבים.

7. יצירת קשר אישי והשפעה חווייתית- השפעה חווייתית יכולה להגדיל את ההשפעה של כל סרטון תדמית, לרגש את הצופים בו, ולגרום לו להתחבר למה ולמי שמציג את הסרטון. אין כמו קשר אישי להוות קדם מכירות משמעותי.

8. יכולת מדידה מדוייקת של הצלחה- כיום, המדיות השונות מספקות מגוון גדול של כלי מדידה של צפייה בסרטוני התדמית, כך שניתן די בקלות להבין את ההשפעה של סרטון תדמית, ולעדכן אותו במידת הצורך, על ידי יצירת גרסה חדשה.


לסיכום,  התובנות העיקריות בתחום של הפקת סרטון תדמית קשורות בעיקר לשינויים וחידושים טכנולוגיים, הרחבת השימוש בפלטפורמות חדשות ומגוונות, וכן השפעת נושא הקשר האישי על הצלחה של סרטוני תדמית.
  

מאמרים נוספים בנושא:     הבנת הקהל והצופים- כיצד ליצור סרטון תדמית ממוקד ומרתק?                                       עלות הפקת סרטון תדמית לעסק

מנהל שיווק- מחפש פתרונות לקידום שיווקי של העסק?

מעוניין להבין מה חדש בתחום ההפקות של סרטון תדמית לעסק?

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית מאוד קצר, באורך של 22 שניות בלבד, אשר נועד לקדם שיווקית בפייסבוק, מערכת תאורה חדשנית של חברה ישראלית. הסרטון, למרות שהוא כל כך קצר, בעצם מספר 'סיפור' של פתרון סיטואציה בייתית בעייתית, באמצעות שינוי התאורה. בסרטון התדמיתץ משתתפים בני משפחה, כולל הילדים, וניתן להתחבר ריגשית לסיפור הקצרצר, וכמפועל יוצא- אולי גם לרכוש את המערכת.

ראו סרטון תדמית למוסך תיקוני פחחות בשיטה 'יבשה'

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 40 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מוסך שפיתח שיטה ייחודית לתיקוני פח בשיטה 'יבשה'. הסרטון כולל סיפור קצר, אשר מדגים איך הבעיה נוצרת בצורה משעשעת, וכמה קל לבצע את התיקון במוסך. הכל מצולם בוידאו, כך שלקוחות יכולים להתחבר הן לבעיה, והן לפתרון שמוצג בסרטון.

ראו סרטון תדמית למערכת אגירת מים ברכבי עבודה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת אגירת מים ברכבי עבודה. למרות האורך הקצר של הסרטון, הוא מציג בצורה הכי פשוטה וברורה, מה הבעיה העיקרית איתה מתמודדים בעלי רכבי עבודה, ומציג את המערכת שפותרת לחלוטין את הבעיה, כאשר הכל מצולם בוידאו. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות