יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
שילוב קריינות מקצועית בסרטי תדמית לעסקים

חשיבות המגע האישי והמקצועי בהפקת סרטי תדמית

כחברת הפקה של סרטי תדמית לעסקים, אנחנו בדרך כלל ממליצים לגורמים הבכירים בעסק, שעבורו אנחנו מפיקים את הסרטים, שהם יהיו אלה שייצגו את החברה בסרט. אם הסרט הוא תדמיתי, לדעתנו חשוב שהמנכ"ל יהיה זה שיתייצב בחזית החברה וייצג אותה. כאשר הדגש הוא על שיווק, אנחנו ממליצים שסמנכ"ל השיווק ייצג את החברה. במידה ומדובר על סרט מוצר טכנולוגי, מומלץ שסמנכ"ל המוצר, או סמנכ"ל טכנולוגיה של החברה יציג את הטכנולוגיה שמאחורי המוצר. כלומר, לתת לסרט התדמית, או סרט המוצר, יותר תחושה של סרט אישי, כך שהלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט, ייחשף לא רק לחברה או למוצרים, אלא גם למובילי החברה. גישה כזו בהחלט מוסיפה אמינות לסרט, ומניסיוננו- משפרת את הזכירות של הסרט בצורה משמעותית 
 

מתי עדיף להעזר בקריין (או קריינית) מקצועיים?

קיימים מקרים, שבהם עדיף להיעזר בקריין, או קריינית, מקצועיים אשר יציגו את החברה או המוצר. מקרים אופייניים הם:

1. מובילי החברה מתקשים לעמוד מול מצלמה ולהציג בצורה נינוחה ומשכנעת. לא מעט מקרים השקענו שעות צילום רבות על מנת שמנכ"ל, או סמנכ"ל בחברה, יצליחו להציג בביטחון כמה משפטים פשוטים, ובסופו של דבר התוצאה מאכזבת.

2. מובילי החברה פשוט "לא עוברים מסך", לא רהוטים, עם מבטא זר, או בעלי קול לא "נעים"

3. החברה מעוניינת שלסרט יינתן צביון של "פרסומת טלוויזיה", כך שקריין מקצועי ממש מתבקש

4. מובילי החברה מעוניינים להציג משהו שונה, עם טוויסט מעניין, ולא סתם "עוד סרט תדמית"

5. סרטים מבוססי אנימציה או הדמיות תלת-מימד, ללא כל צילומי וידאו 

בכל אחד ממקרים אלה, אנחנו ממליצים להעזר בקריינים מקצועיים, אשר מלווים את הסרט בהתאם לתסריט הקריינות שהוכן מראש.

איך עובדים עם קריינים בהפקת סרטי תדמית לעסקים?

הקריינים מוקלטים באולפן קול אקוסטי, למניעת רעשי סביבה, על פי תסריט קריינות שהוכן כחלק מהתסריט של סרט התדמית. גם את הקריין חשוב לבחור בהתאם לאופי הסרט. במידה ומציגים מוצר או טכנולוגיה, הציפייה מהקריין, מעבר לקול רדיופוני, שתהיה לו דיקציה מושלמת, והקריינות תשדר אופי "ממלכתי", בסגנון קריין חדשות. אבל, אם מבקשים סרטון מעניין, צעיר עם אופי מיוחד, במקרים אלה הקריין צריך להיות גם עם רקע במשחק, על מנת שיוכל להפיק גוונים שונים בקריינות.

לסרטי תדמית לעסקים למטרות ייצוא, מקובל הקלטת קריינות באנגלית. אנחנו ממליצים שהקריין יהיה עם ההגדרה של: American Native Speaker- All American, והכוונה שהקריין (או הקריינית) יהיו כאלה שאנגלית היא שפת האם שלהם, בעדיפות אמריקאים, אבל ללא מבטע מזוהה עם אזור גאוגרפי מסויים בארצות הברית, כך שלא ייצור שיוך למקום מסויים, או נוגדנים.

חשוב שתסריט הקריינות יהיה חף משגיאות, למנוע מצב שהקריינות כוללת שגיאות דיבור, מה שמאוד פוגע במקצועיות של סרט התדמית. לכן, אנחנו ממליצים שאחרי שסיימנו את תסריט הקריינות, והוא קיבל את אישור הלקוח, יש לשלוח אותו לביצוע עריכה לשונית. זה עולה מעט- ושווה זהב. 

עלות הקלטת הקריינות לסרט תדמית, כולל העלות של הקריין והאולפן קול האקוסטי, נעים בין 1,200-2,000 ₪, תלוי בעיקר בדרישות ובניסיון של הקריין. כמובן, שמחירים אלו אינם רלוונטיים לקריינים מוכרים המקריינים פרסומות לטלוויזיה. אז המחירים קופצים בצורה משמעותית, ובדרך כלל הם דולריים.

לסיכום, מומלץ שבהפקה של סרטי תדמית לעסקים מנהלי החברה יהיו אלה שייצגו את החברה, למעט אם הם עלולים להביא יותר נזק מתועלת. במידה ולא ניתן, מאחת מהסיבות שהזכרנו למעלה, ניתן לשלב בסרט קריינות מקצועית אשר הוקלטה באולפן קול אקוסטי באיכות גבוהה.אולי יעניין אותך גם:    משמעות הלוקיישן בהפקת סרט תדמית לעסק


                                 צילום סרט תדמית במצלמה מיוצבת על סטדיקאם

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית עבור העסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה הבינלאומית של החברה?

ראו תחילה סרט תדמית למכונת ריתוך מתקדמת, הכולל קריינות מקצועית באנגלית

ראו סרט תדמית למיכשור רפואי מתקדם שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מכשיר רפואי מתקדם, אשר מיועד לאוכלוסיה מבוגרת, ועכשיו מעוניינים לשווק אותו בספרד. לקוחות כמעט תמיד מציעים לנו שלצורך שיווק בספרד, שניקח את סרט התדמית שהופק באנגלית, ורק נוסיף לו כתוביות בספרדית. חשוב להבין, כמעט בשום מדינה בעולם לא קוראים כתוביות. כולם מצפים לסרט תדמית בשפת המקום. לכן, במקרה של שיווק בספרד, או בדרום אמריקה, חייבים להחליף את הקריינות באנגלית, בקריינות מקצועית בספרדית, כמו שעשינו בסרט זה. את הכותרות העיקריות שמשולבות בסרט באנגלית- אפשר להשאיר.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק (קריינות בסרבית) שהפקנו לאחרונה

לחברת אקולוג'יק, הפקנו סרט תדמית לצורך קידום בינלאומי, כשכולו בשפה האנגלית, אשר בהחלט מקובלת על רוב מדינות העולם כשפה מסחרית בין לאומית. אבל, כאשר החברה רצתה לקדם את המוצר שלה בסרביה, הפקנו את סרט התדמית עם קריינות מקצועית בשפה הסרבית, כמו שרואים בסרט למעלה. כמובן שקריינות בשפה שאינה אנגלית, חייבה לשנות במקצת את העריכה של הסרט, על מנת לסנכרן בין הקריינות לבין מה שרואים (הוז'ואל). השינויים חייבו בעיקר לקצר או להאריך כל סצינה, על מנת שהקריינות תתאים. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות