יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
שיווק דיגיטלי באמצעות סרטוני תדמית- עכשיו יותר מתמיד!

רק שיווק דיגיטלי צומח בימים אלה!

לפי מחקר של קבוצת eMarketer, בשנת 2020 התחום היחיד שצמח היה השיווק הדיגיטלי שצמח ב 7.5%, בזמן שכל שאר אמצעי הפרסום צנחו: טלוויזיה- 15%-, רדיו- 23ֵ%- ועיתונים- 28%-. גם תחזית הצמיחה להמשך די מדהימה. אם ב 2020 הוצאו על פרסום דיגיטלי 340 מיליארד דולר, הצפי לגידול בשנים הבאות הוא: ב- 2021- 396 מיליארד, ב- 2022- 450 מיליארד, וב- 2023- מעל 500 מיליארד. אין ספק, שלאור התפתחות השיווק במדיה הדיגיטלית, זה האפיק המבטיח ביותר לקידום עסקים, ובמיוחד בימים אלה שהקורונה מכה בכל חלקה טובה, ואנשים נרתעים מכל מגע. הדיגיטל מחליף את ההגעה לעסקים. לכן, זה הזמן להשקיע בהפקת סרטוני תדמית לכל עסק, כך שישמשו כלי עיקרי לשיווק דיגיטלי.

 
לפני שנציג את ההמלצות להפקת סרטוני תדמית, ראו מספר דוגמאות שהצליחו לקדם את העסקים באמצעות שיווק דיגיטלי, דווקא בימים אלו:

מנהל שיווק- מתלבט איך לקדם את העסק שיווקית?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

ראה תחילה סרטון תדמית למכונת חירור מיקרוני ביריעות פלסטיק

מדובר על מכונה מהפכנית, המבוססת על טכנולוגיה פורצת דרך שנרשמה כפטנט, ואשר סיימה בתחילת שנה שעברה את הפיתוח. בכדי לשווק את המכונה, הופק סרטון תדמית זה, אשר מבוסס על צילומי וידאו של המכונה, תוך הדגמת הביצועים של המכונה תוך כדי פולה. באופן כזה, כל לקוח שאצלו קיימת בעיה של חירור מיקרוני של יריעות פלסטיק, יכול להתרשם מביצועי המכונה באופן בלתי אמצעי. כאילו הוא עכשיו ביקר בחברה שפיתחה את המוצר, ובחן אותו בעצמו. 

סרטון תדמית למערכת ניהול הגידול של קנביס רפואי

אחד התחומים שהתפתחו בארץ בשנתיים האחרונות הוא גידול קנביס רפואי. ולכן, הוקמו מספר חממות גידול קנביס רפואי בארץ. אבל, משרד הבריאות מתייחס לגידול הקנביס כמו אל פיתוח של כל תרופה אחרת, והטיל הרבה מאוד מגבלות וסייגים על בעלי החממות. חברה ישראלית פיתחה מערכת ניהול גידול קנביס, אשר עומדת בכל הדרישות המחמירות של משרד הבריאות, ובסוף 2019 החלה לשווק את המערכת באמצעות סרטון תדמית שיווקי זה. היתרון העיקרי של הסרטון זה שהוא מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, ובעיקר- צילום של המערכת כפי שהיא מותקנת אצל לקוח מרוצה. בעקבות ההפצה של הסרטון בדיגיטל, כמעט כל החממות בארץ אימצו את פתרון הניהול המוצג בסרטון, ועכשיו החברה עובדת להסב את המערכת להתאמה לחממות בחו"ל, שגם עבורם יבוצע קידום בדיגיטל, תוך טרגוט לקוחות פוטנציאלים.

על מה להקפיד בהפקת סרטוני תדמית לשיווק בדיגיטל?

בכדי שסרטוני התדמית שאתם מעונינים להפיק, יצליחו בשיווק בדיגיטל, ויניבו תוצאות לעסקים עבורם הופקו סרטוני תדמית אלה, מומלץ להקפיד בכל הפקה על הנושאים הבאים:

1. זיהוי מדוייק של קהל היעד- לא קיים מוצר שמתאים לכולם, גם אם מהנדסי החברה שפיתחה את המוצר חושבים כך (כל מהנדס מתאהב במוצר שהוא מפתח, ומשוכנע שהמוצר בכלל יכול למכור את עצמו, כי הוא כל כך טוב ומתאים לכולם). לכל מוצר צריך להגדיר הכי מדוייק את קהל היעד. ככול שההגדרה מדוייקת יותר, ניתן יהיה בשיווק בדיגיטל לטרגט את קהל היעד הפוטנציאלי לרכוש את המוצר, כך שהסיכוי להצליח בשיווק המוצר גדל משמעותית. 

2. יצירת הזדהות- לקהל היעד המוגדר, צריך להציג את הבעיה איתה הוא מתמודד בימים אלה, ומול הבעיה הקיימת להציג את הפתרון של המוצר שמוצג בסרטון התדמית. הפתרון של הבעיה חייב להיות מוצג באמצעות הערכים שהלקוח הפוטנציאלי מקבל, ולא באמצעות הטכנולוגיה, וכמובן בלי להתעמק בהנדסה שמאוחרי המוצר. טכנולוגיה לא מעניינת לקוחות. לקוחות רוצים להבין איזה ערך מוסף הם יכולים לקבל אם יאמצו את הפתרון המוצע. במידה וקולעים לבעיה קיימת אצל לקוח, והוא מבין איזה ערך מוסף הוא מקבל, נוצרת הזדהות של הלקוח הפוטנציאלי עם הפתרון, ומכאן סביר שאותו לקוח פוטנציאלי יחליט להתקדם בתהליך הרכישה של המוצר, או לפחות ליצור קשר לקבלת פרטים נוספים. אי יצירת הזדהות של הלקוח הפוטנציאלי בשלבים הראשונים של צפייה בסרטו התדמית, ברוב המקרים גורמת לפרישה של הלקוח מצפייה בסרטון, כלומר- איבוד של לקוח. 

3. בניית אמון- עם כל ההונאות שקיימות כיום ברשת, לקוחות הפכו למאוד חשדניים. הם חוששים שיעקצו על ידי חברה שלא קיימת, או ממוצר שלא סיים פיתוח, או בכלל לא קיים. לכן, מאוד מומלץ להימנע ככול האפשר מהפקה של סרטוני תדמית באנימציה, שלא בונים אמון מול לקוח פוטנציאלי. סרטוני תדמית הכי אמינים הם אלה המצולמים בוידאו, כך שקהל היעד יכול לראות 'בעיניים' את המוצר המוצע, אנשים אחרים שמשתמשים במוצר, ואפילו התקנה של המוצר אצל לקוח מרוצה אחר. סרטוני תדמית כאלה הכי בונים אמון מול לקוחות פוטנציאלים.

 
לסיכום, בכדי לקדם שיווקית מוצרים, מומלץ להפיק עבורם סרטוני תדמית שיווקיים, שאותם יש לקדם בדיגיטל, תוך טרגוט של קהל היעד של אותם מוצרים. מומלץ להרבות בצילומי וידאו בכל סרטון תדמית, מה שיוצר אמון אצל הלקוחות הפוטנציאלים. 
למאמרים נוספים בנושא:  ארבעת הדברים הכי חשובים בסרטוני תדמית לקידום מכירות                                      איך יראו סרטוני תדמית ביום שאחרי הקורונה?

 

ראו סרטון תדמית למצלמת דרך חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על מצלמת דרך לרכבי יוקרה, שבעצם מגינה עליהם גם בנסיעה וגם בחניה. סרטון תדמית זה מבוסס על צילומי וידאו של המצלמה, כאשר היא מותקנת ברכב, ומציגים לצופים בסרטון את כל ביצועי המצלמה גם תוך כדי נסיעה, וגם בחניה, כך שלקוחות פוטנציאלים יכולים להתרשם באופן בלתי אמצעי מביצועי המצלמה. כמובן, סרטון תדמית זה הופץ בדיגיטל, תוך טרגוט של בעלי רכבי יוקרה, שהמצלמה הכי מתאימה להם.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות