יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
שאלות נפוצות בנושא סרטי תדמית (ותשובות)

הפקת סרטי תדמית לעסקים מעוררת הרבה שאלות

הפקת סרטי תדמית לעסקים מורכבת, אורכת זמן רב והעלויות בדרך כלל משמעותיות. זה מעלה הרבה מאוד שאלות אצל לקוחות. ננסה במאמר זה לענות על השאלות המרכזיות.

מי צריך סרט תדמית?
כיום, כאשר המטרה של כל עסק להגדיל את החשיפה שלו לציבור הלקוחות, סרט תדמית הוא בהחלט הכלי האפקטיבי ביותר. הדבר החשוב ביותר בסרט התדמית, הוא שהסרט ידבר בשפה של קהל היעד, יציג בצורה פשוטה וברורה את מה העסק מציע, והכי חשוב- מה היתרון התחרותי בין העסק לבין המתחרים באותו תחום. 
 
האם קיים רק סוג אחד של סרטי תדמית?
תחום הפקת סרטי התדמית גדול ומגוון. קיימים סוגים רבים של סרטי תדמית, שנבדלים זה מזה בצורך, מקום הקרנת הסרט, המטרה השיווקית וביישום. קיימים: סרטי תדמית כלליים, סרט תדמית לתערוכה או כנס, סרט תדמית למשקיעים, סרט מוצר, סרטי קידום מכירות (קד"מ), סרטי הדרכה וסרטי הסברה. 

מה ההבדל בין סרטי תדמית וסרטי מוצר?
סרט תדמית נועד למתג את החברה, ולהציג את ההיצע של החברה או הטכנולוגיה שאותה היא מפתחת. סרט מוצר, מתמקד בהצגת התכונות והיתרונות של מוצר מסויים, או קווי מוצר בחברה. 

מהו סרט תדמית למשקיעים?
הפקת סרט תדמית למשקיעים הינה אמצעי מעולה להבטחת פגישה עם משקיע. יש להקדיש מחשבה רבה לתוכן הסרט ואופן ההפקה, על מנת להפיק סרט ברור, מעניין ומקצועי. 

מה ההבדל בין סרט תדמית ופרסומת?
גם סרט תדמית, וגם פרסומת, נועדו לפרסם עסק או מוצר, אך בזה מסתיים הדמיון. לכול סוג סרט יש את המאפיינים השונים שלו, כגון: אורך, תסריט, השקעה, הפקה ועלות. 
 
האם מקובל להפיק סרטי תדמית באנימציה?
הפקת סרטי תדמית באנימציה, כוללת שלושה סוגים עיקריים: סרטון "גימיק", סרט אנימציה מלא וסרט המשלב צילומי וידאו ואנימציה. כיום, עלות ההפקה של סרטי אנימציה ירדה משמעותית, כך שיותר ויותר חברות מציעות סרטי תדמית באנימציה.
 
מהם השלבים בהפקת סרט תדמית או סרט מוצר?
הפקת סרט תדמית או סרט מוצר מורכבת, וכוללת שלבים רבים, ובכללם: קדם הפקה, הפקה, עריכה ראשונית, עריכה מתקדמת, וגרסת שידור. פרטים נוספים 
 
מה הלקוח צריך לעשות, לפני הפקת סרט תדמית?
עוד לפני שהלקוח פונה להפקת סרט תדמית, רצוי שהוא ישאל את עצמו שאלות רבות, שבסופו של יום יעזרו לו להגדיר בצורה ברורה את הצרכים של העסק ואת הדרישות מסרט התדמית. השאלות הן: מה מטרת הסרט, מי התחרות, מה היתרון של העסק על פני המתחרים, איפה סרט התדמית יוצג, וכן הלאה. 
 
מה חשיבות התחקיר בהפקת סרטי תדמית לעסקים?
סרט תדמית צריך להציג בצורה מקצועית את החברה, ובעיקר- לבדל אותה מהתחרות, קרי- במה החברה יותר טובה מהמתחרים, ולמה לי כלקוח כדאי לפנות לחברה זו. האפשרות היחידה לעשות זאת בצורה מקצועית, היא להיעזר באנשי שיווק חיצוניים לחברה, שיבצעו תחקיר מעמיק על החברה והמתחרים, וביחד יעזרו להגדיר את היתרון השיווקי של החברה. 
 
האם הלקוח מעורב בתהליך הפקת סרט התדמית, או רק בגמר ההפקה?
הלקוח הוא הגורם החשוב ביותר בהצלחת ההפקה של סרט תדמית. חשוב מאוד שהלקוח יהיה מעורב בכל שלב של ההפקה. אבל, מעורבות יתר עלולה לפגום בהצלחת ההפקה ולייקרה. צריך לעבוד בתאום עם חברת ההפקה, ולהגדיר לגבי כול שלב של ההפקה, במה הלקוח יהיה מעורב. 
 
 כמה עולה להפיק סרט תדמית?
לצורך הפקת סרט תדמית, נדרש לבצע פעולות רבות: תחקיר, כתיבת תסריט, צילומי וידאו, קריינות, עיבוד גראפי, עריכת וידאו וכן הלאה. אולם, לא כל סרט תדמית, ולא כל עסק, צריך את כל הפעולות, וגם היקפם מותאם לכל עסק בנפרד. 
 
האים באמת רק המחיר קובע?
לקוחות רבים נוטים לבחור חברת הפקה, רק על פי הצעת המחיר הנמוכה שהם קיבלו, תוך ניסיון להוריד את המחיר למינימום. אין ספק, שמחיר ההפקה של סרט התדמית, הוא שיקול מאוד חשוב בבחירת חברת ההפקה, אבל- אסור שזה יהיה הקריטריון היחידי. בבחירת חברת הפקה, יש לבחון גם את הנושאים הבאים: שקיפות, התאמה אישית, מוכוון תקציב, מתן ערך נוסף, מגוון לקוחות, מגוון עבודות, מגוון פורמטים וכן הלאה. 

מה נדרש בכדי להפיק סרט תדמית לאתרים כמו קיקסטארטר Indiegogo או אינדיגוגו Kickstarter?
עסקים קטנים רבים פונים כיום לגייס כסף מהציבור, דרך אתרי מימון המונים כגון: אינדיגוגו Indiegogo או קיקסטארטר Kickstarter. אין ספק שזוהי דרך מצויינת לגייס כסף בזמן קצר, אך נדרש לעשות זאת נכון, על מנת להגדיל את סיכויי הגיוס. המרכיב העיקרי בגיוס הוא סרט התדמית או סרט המוצר. 
 
איך בכול זאת ניתן לחסוך עלויות בהפקת סרט תדמית?
עקרונית, הפקת סרט תדמית או סרט מוצר הינה יקרה, עקב השלבים הרבים והפעילויות הרבות הקשורות בהפקת הסרט. אבל, זה לא חייב להיות כך. ניתן בהחלט לשלוט על העלויות, דרך מעורבות ותשומת לב מצד הלקוח. 
 
כמה ימי צילום נדרשים להפקת סרט תדמית?
מספר ימי הצילום משתנה בין סרט לסרט. בהרבה מקרים נדרש יום צילומים יחיד. בכול מקרה, עקב העלות הגבוהה של יום הצילומים, יש לבצע הכנות רבות לפני ביצוע הצילומים בפועל, כגון: תיאום אישורי כניסה ואישורי צילום במקום, הכנת המקום לביצוע הצילומים, הכנת המצולמים וכו. 
 
מה ההבדל בין צילומי וידאו רגילים (SD), וצילומים באיכות גבוהה (HD)?
בשנים האחרונות, עם ההתקדמות הטכנולוגית של מצלמות הוידאו, ובעיקר צילומי High Definition (HD), יותר ויותר לקוחות מבקשים לצלם את סרט התדמית באיכות גבוהה (HD). כיום, כל הפקות סרטוני תדמית הן ב HD.
 
האים אפשר לשלב גרפיקה דינאמית בסרטי תדמית שצולמו בוידאו?
ניתן כיום להעשיר משמעותית את סרטי התדמית, שבהם רוב החומרים צולמו בוידאו, על ידי הוספת אנימציה וגרפיקה דינאמית, בלי לייקר משמעותית את עלות הפקת הסרט. 
 
איפה כדאי להעלות את הסרט בגמר ההפקה?
בגמר ההפקה, ניתן לדחוס את הסרט לפורמט איכותי, במטרה להקטין את גודל הקובץ, ואז להעלותו או לאתר החברה, או לאתרים שיתופיים כגון: יוטיוב (YouTube) או וימיו (Vimeo). על מנת שלא להעמיס את האתר של החברה, לדעתנו עדיף להעלות את הסרט לאתרים שיתופיים, ולהטמיע אותו באתר החברה (Embed), ובכך להנות משימוש באתרים שיתופיים חינמיים, מאוד יציבים ואמינים, בלי להעמיס את אתר החברה. 

איך להפיק סרט תדמית, או סרט מוצר, שסביר שייצפו בו דרך טלפון חכם?
במידה ואנחנו צופים, שמספר גדול של אנשים, יצפו בסרט התדמית או סרט המוצר, דרך הטלפונים החכמים (סמארטפונים) שלהם, חשוב להפיק את הסרטים בצורה קצת שונה, על מנת שתתאים למסכים הקטנים, ולהרגלי הצפייה בטלפון. 

מה הערך השיווקי של סרט תדמית?
סרט התדמית אינו חזות הכול, אלא רק אחד האמצעים השיווקיים שמומלץ לעסק לבצע. על מנת לקדם את העסק, יש לבצע מגוון פעולות, כאשר סרט התדמית משמש בסיס, כגון: העלאת סרט התדמית לאתר הבית, לפייסבוק, לבלוגים, ולכל אתר המאפשר הצגת סרטים. בנוסף, קידום האתר הן אורגנית והן באמצעות Adwords, של חברת גוגל, כאשר הסרט משולב בדף הנחיתה. בנוסף, דיוור ישיר, המשלב קישור לסרט, והצגה בכנסים, תערוכות, מפגש לקוחות וכן הלאה. אולי יעניין אותך גם:   התפתחויות בתחום הפקת סרטי תדמית לעסקים


                               איזה עסק צריך סרט תדמית?

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית לעסק?

 

מתלבט באיזו חברת הפקה לבחור?

ראו סרט תדמית שהופק לאחרונה עבור יצרן ציוד קוסמטי-רפואי

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית להצגת חברת מחם פתרונות לתעשייה אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית די מקיף, באורך של כ- 2.5 דקות, אשר נועד להציג את תחומי הפעילות של החברה, שהם מאוד מגוונים. בכדי לקדם מכירות, בסרט התדמית מתמקדים במה מייחד כל תחום מוצרים שהחברה מספק, מלווים בצילומי וידאו של המוצרים. באופן כזה קהל היעד שמתעניין יכול לקבל מידע חשוב למה לבחור לרכוש דווקא מחברה זו. סרט בכזה אורך לא מתאים לקידום באינטרנט, אלא בעיקר לאתר הבית של החברה, ולהצגה ללקוחות מתעניינים או במפגשים בתעשייה. לאינטרנט, עדיף להפיק סרט מקוצר, באורך של כדקה, שאותו ניתן לטרגט לקהל היעד.

ראו סרט תדמית למשרד עורכי דין אשר הפקנו לאחרונה

למשרדי עורכי דין ישנם הרבה מאוד מגבלות שלשכת עורכי הדין הטילה על עורכי הדין, מה שמאוד מקשה להפיק 'סרט תדמית קלאסי', שהוא פירסומי במהותו. לכן, עבור עורכי דין אנחנו מציעים להפיק סדרת סרטי תדמית מקצועיים, אשר במקום לפרסם בצורה קלאסית את המשרד, סרטי התדמית מחזקים את התדמית המקצועית של המשרד. סרטי התדמית המקצועיים כוללים: סרטוני טיפים, סרטוני מענה לשלאלות ותשובות בתחום, וסיפורי הצלחה. סרט תדמית זה מציג את אחד מסיפורי ההצלחה של המשרד, בתחום ההתמחות של אותו עורך דין. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות